mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Poszukuję dobrze zorganizowanej gildii na serwerze Burning Blade, ktora chodzi do MC i na Onyxię, i która jest otwarta dla nowych czlonków. Staralem sie o przyjęcie do Grim Howl ale niestety nie chca tam kolejnego szamana (a szkoda bo wielu mam tam znajomych). Naprawdę sporo siedzię na sieci, ale zaczyna mnie juz wkurzać to, ze zabawa jak narazie się dla mnie skończyla, bo w gildie przez ktore się przewinąlem maja nawet problem z zebraniem ekipy do "instów" w umówionym czasie. Jesli jest jakas gildia, ktora nie skreśla ludzi na dzieńdobry to proszę o kontakt w grze -----> shaman / Bluebird / 60 lvl / horda / serwer Burning Blade / profesje: herbalism / alchemia

ps. nie jestem jakims dziciakiem nie kumajacym jak grac ( znacznie blizej mi do 30 :P ), jesli chodzi o sprzęt to tez juz go troche ufarmowalem (nic zielonego juz nie mam) i sporo zlota. ponadto posiadam serwer Ventrilo 10slotow. mam tez alta huntera 51lvl.

For the Horde!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:03 
Cytuj  
gildie , ktore juz chodza do MC nie maja powodu by przymowac nowych bo to nowa geba do podzialu itemow.. masz tylko szanse w mniejszych gildiach, polaczcie sie z jakas inna i juz bedziecie wieksi....

rxb napisał(a):
posiadam serwer Ventrilo 10slotow.


10 slotow to za malo do MC :)


Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
do farmowania zwyklych instow w 10osobowych raidach te 10 slotow sie moze przydac.
a jesli duze gildie nie przyjmuja juz nowych czlonkow, to moze znajdzie sie chociaz jakas obiecujaca, nowa, preżnie rozwijajaca sie gildia...
tak czy inaczej, wszelkie propozycje mile widziane. ja po prostu chcialbym trafic wsrod dobrze zorganizowanych graczy, ktorym zalezy na pojsciu wkoncu do MC itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:17 
Cytuj  
tu masz liste gildi hordy na tym serverze:

http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2

wystarczy dana gildie z czolowki wylistowac, zobaczyc kto jest liderem i whispnac do niego w grze :)


Ostatnio edytowano 6 wrz 2005, 14:18 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
gildie , ktore juz chodza do MC nie maja powodu by przymowac nowych bo to nowa geba do podzialu itemow..


Dlatego przestalem grac w Wow hehe, wlasnie dlatego :) Dobrze ujete =P


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:42 
Cytuj  
gildie w WoWie starają się albo mieć w okolicy ~50 członków na 60lvl, albo przyjmują pierwszego lepszego.

Pierwszy rodzaj gildii - recruiting zamknięty, otwarty jedynie wtedy jak którejś z klas jest za mało. Zalety - praktycznie non-stop MC/Onyxia/BWL i nie ma walki o slota i logowania się 3 dni wcześniej i zaklepywanie sobie miejsca.

Drugi rodzaj gildii - w sumie nie wiem jak wygląda - raczej się domyślam. Zerg, walka o miejsce w raidzie i dramat co weekend.


WoW to najlepszy mmorpg w jaki grałem ale nudny po roku grania ;)

Gdyby zrobili system full-PvP z Shadowbane z systemem walki z WoW-a, rozdzielili wszystkie rasy na 8 nacji, wyjebali 60% PvE (instance), dokoptowali housing/siege to pewnie bym w to zagrał. A tak pewnie popykam teraz trochę w Shadowbane - chociaż czuję, że gra mi się szybko znudzi (gra jest na rynku od 2+ lat, a ma takie bugi jak WoW w czasie bety :( )

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 14:54 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Huragan napisał(a):
gildie , ktore juz chodza do MC nie maja powodu by przymowac nowych bo to nowa geba do podzialu itemow..


Dlatego przestalem grac w Wow hehe, wlasnie dlatego :) Dobrze ujete =P
Raczej ujęte w mierny sposób, pokazujące tylko niewiedzę :)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 16:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
.

Drugi rodzaj gildii - w sumie nie wiem jak wygląda - raczej się domyślam. Zerg, walka o miejsce w raidzie i dramat co weekend.



jestem w podobnej gildii - robilismy 2 grypy raidowe do MC, Onyxia itp (gorzej bylo z kazzakiem i zauregosem)

pisze w czasie przeszlym - do dla paru osob styl gildii sie nie podobal - za duzo osob - odeszli i maja wlasna 60 osbowa gildie z zamknieta rekrutacja


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 16:49 
Cytuj  
A właśnie redlum wy macie zamkniętą rekrutacje? Bo mi w TEC coraz mnniej się podoba z powodów, o których pisze czasami na /polska i robie rozeznanie która z gildii ma w miarę uczciwy system inviteów ewentualnie rotation.


_________________
Altaya | BF4


Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 07:47 
Cytuj  
Wrócilem do swojej starej gildii i niestety chyba nie prędko dane mi bedzie zaliczyc MC czy Onyxie (o ile wogole do tego dojdzie, bo predzej gra mi sie znudzi). Moze jakies mniejsze gildi zechca sie do nas przyłaczyc i cos z tego wkoncu bedzie... zobaczymy...
W kazdym razie teraz mocno zaluje, ze porzucilem gre hunterem po 50 lvl i zaczalem gre altem bo znajomi, z ktorymi zaczynalem gre wszyscy sa dzis w Grim Howl, a tak bylbym dzis razem z nimi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:19 
Cytuj  
rxb napisał(a):
bo znajomi, z ktorymi zaczynalem gre wszyscy sa dzis w Grim Howl, a tak bylbym dzis razem z nimi.


dupa a nie znajomi skoro nie chca cie teraz przyjac :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:35 
Cytuj  
Cos kojarze rxb jakiegos huntera ... ale nie moge zakumac o co chodzi, ale gdzies do barrens gdzies siegam :D , Hurszczygan not ur problem kkkk ? Jak nie dal znaku zycia czy gra czy co to skad moglismy wiedziec ze jeszcze gra ... teraz mamy sporo aktywnych shamanow proponuje ci zapytac o szczegoly samaela, sztorma, moze cos sie bedzie dalo zrobic.


Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:36 
Cytuj  
nie od nich zalezy czy mnie przyjma. wstawiali sie za mna u "szefostwa" gildii ale niestety nic z tego nie wyszlo - za duzo szamanow w gildii i tyle. kazali levelowac huntera to mnie przyjma, ale ja wybralem shamana bo wieksza satysfakcje mam z gry ta postacia - to mnie olali. jak juz wczesniej bylo to stwierdzone "kolejna geba do podzialu itemow"...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:41 
Cytuj  
:E Raczej o to chodzi ze sa szamani ktorzy sa active 12/24 i lubia chodzic do MC , wytepilismy troche greederow, wiec az tak przedmiotowo do tego teraz nie podchodzimy ...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:42 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
A właśnie redlum wy macie zamkniętą rekrutacje? Bo mi w TEC coraz mnniej się podoba z powodów, o których pisze czasami na /polska i robie rozeznanie która z gildii ma w miarę uczciwy system inviteów ewentualnie rotation.


ciezko mi powiedziec - po tym jak wchlonelismy duza czesc Quasar mozliwe ze rekrutacja zakonczona - ale napisz do Robin-a albo Jehran-a
opisz jaki masz sprzet, jak rozlozone talenty i jakie masz doswiadczenia - mysle ze by cie przyjeli - ogolnie teraz w gildi pelno nowych ludzi - ale w planach mamy robic 2 raidy gildiowe do MC i na Onyxie - no i jak nonstop by siedzialo powyzej 40 osob mozna by bylo polowac na Kazzaka i Azuregosa


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 10:06 przez redlum, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:43 
Cytuj  
Powtorze kolejny raz slowa Ae: "Itemz=No Fun" - swieta prawda :D
Ale jesli sie ma swoja grupe, ktora przedklada fun ponad items, to mozna sie swietnie bawic, niestety ale to sa sporadyczne wyjatki, wiekszosc to pogon za itemami, za ktore zrobia wszystko :( Ehhh...


Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:44 
Cytuj  
moj hunter to Valgard. a z samaelem mam kontakt na biezaco jednak on tez nic nie wskórał (moze nie chcial), zreszta to on mnie zachecal do gry hunterem i od tego uzaleznial przyjecie do GH. przede wszystkim zalezalo mi na GH bo gra tam moj najlepszy kumpel (znamy sie praktycznie z piaskownicy :) ) Okrutny (warlock) i fajnie byloby popykac razem tak jak na poczatku przygody z WoW. Poza tym jet tam kupa ludzi z dawne gildii Wrath of Darkness...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 08:49 
Cytuj  
Ta teraz juz kumam ;] , nie wiem ja moge zapytac aczkolwiek teraz jest okolo 80 ludzi na 60 i kazdy chce kogos przyjac w tym ja, bo chce zeby kumpel rogue z portugalii dolaczyl ... jednak ja tez radzilbym ci gre hunterem ... masz wejscie na bank + itemy za free prawie =) no i fun hunterem tez jest zajebisty, coz wiem ze napewno jesli bedziemy przyjmowac shamansow to 1. jest draxzy ... A Okrutny pociska z nami MC i w ogole :D ale chyba wczoraj na ragnarosie nie byl ... szkoda :/


Posty: 12
Dołączył(a): 11.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 09:04 
Cytuj  
musze znowu pogadac ze znajomymi zeby sie za mna wstawili u wladz gildii - jak sie zrobi szum to moze cos z tego kiedys jednak wyjdzie.
co do huntera to chetnie bym go podlevelowal ale beznadziejny ma on sprzet jak narazie, poza tym nie chce mi sie znow tych wszystkich questow robic... super mi sie gra szamanem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 09:14 
Cytuj  
w pro gildiach nie wazne jest co sie tobie podoba tylko co sie gildii podoba i co jest jej potrzebne :)
z takim podejsciem jakie masz, ze robie to co mi sie pdooba to daleko nei zajedziesz w pro gildiach :)

szef karze a siersciuch ma wykonac .... kaza ci zrobic rebuilda to musisz robic, kaza ci placic skladke na regenty to masz placic itd.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.