mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 01:17 
Cytuj  
A tak z okazji pojscia tam po raz pierwszy chcialem zalozyc topic jak o MC czy BWL.

Najpierw wrazenia : Powiem tak, dzieki ci Blizzard za ten instance, naprawde sie nad nim napracowaliscie!! Jest sliczny, piekny , oryginalny i IMO odpowiednio trudny.

Walki z bossami sa ciekawe, niektore po prostu niesamowite ( najlepsza imo z "Tony the Tiger" z tym co na razie widzialem). Zabilismy 5 bossow, pajakmana, batmana, Tonego the Tiger, Masta Blaste ( no jak ktos wali za 32k dmg, to musi miec taki nick) i bloodlorda na raptorku ( imo najlatwiejszy).

Same pulle trash mobow sa tez ciekawe, nie sa zbyt trudne, ale ...


No wlasnie kilka ale : Ten instance NIE jest dla random grup ( nie mowie, ze to zle, ale niby te 20ppl to prawie moglo to sugerowac). Inne ale - monety bijou i epic party setow - niby fajnie pomyslane, kazdy w koncu po 3 miesiacach chodzenia do tego instance dostanie wszystkie czesci, ale strasznie duzo zabawy z szukaniem czy akurat ja potrzebuje danej monety itp itp. Dodatkowo wprowadzony nowy system rolowania grp loot z Need greed spowodowal ze 2 party epickie poszly do ludzi , ktorzy ich w ogole nie potrzebowali ( a sa Bop).


Co do reszty dropow z bossow - ciekawe itemy nie powiem, nie sa jakies uber , ale ciekawe ( np. sword one hand 46dps z +10 skinning), ponoc dropuja sie epic mounty z kilku bossow , backpack 18 slot i takie tam.


Co do samych bossow: za pierwszym razem udalo nam sie pojechac tylko Batmana, reszta juz wymagala poznania ich umiejetnosci. Pierwszych 3 bossow bylo wzglednie latwych, za to od 4 zaczynaja sie schody. Pajakman jest dosc ciezki, Tony the Tiger - ocenilbym jako ciezki ( nawet bardzo), Panterman - uuu tu tylko mozna przytoczyc tekst z wowforum - "one thing about this event - cry irl".

Co do strategii - nie chce za bardzo psuc wam zabawy ( sobie tez nie, panterman dzis spowodowal zesmy zaplakali) bo eventy sa naprawde oryginalne, nareszcie cos nowego i nie extremalnie trudnego jak BWL.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:07 
Cytuj  
No my poszlismy troche gimped grupa w 16stu, potem zdechl login server i ominely mnie trash moby. Widzialem tylko grupki batow przed bossem ( swietne mobki:P) I sama Batwoman. Po dobraniu odpowiedniej ilosci DPS nie byla taka straszna. Jedyna co wkurza to to cholerne bombardowanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:08 
Cytuj  
ciekawe czy ekipa z US przeszla ZG w pierwszym podejsciu :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:31 
Cytuj  
Veni vidi wipe :wink:


A tak na powaznie, instance ogromny, w srodku monza na emouncie jezdzic, niebieskie dropy sa skali epikow z mc, z pewnoscia nie jest to instance dla random grup, bez pewnej koordynacji grania etc. Zul'gurub to w tej chwili najlepszy instance, nie chodzi o dropy, ale o klimat i rozgrywke, ja jestem pod poteznym wrazeniem.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:54 
Cytuj  
Mi tez sie bardzo podoba :)
Doszlismy do 4 bossa i dalismy spokój bo juz bylo późno :)
Najwieksze trudnosci ze Spiderwoman

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:16 
Cytuj  
No coz ja poszedlem random grupa i whipnelismy 2 razy na Batwoman, po czym heartstone do domu :]
Ldzie sie teraz musza nauczyc rollowac, bo niektorym sie myli i wybieraja dalej kosci, czyli Need jak losuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:26 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Ldzie sie teraz musza nauczyc rollowac, bo niektorym sie myli i wybieraja dalej kosci, czyli Need jak losuja.


nie rozumiem.. to nie robicie Master Lootera tylko zwykly roll ???

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:36 
Cytuj  
A czemu nie.
Instance jest znakomity dla mniejszych gildii, dla tych co maja za malo osob na te 40osobowe. Moja gildia zabila 3 bosow i dalej nie szli:P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
Heh no ja zdobyłem set pierscionkow w pierwszym runie, ogolnie +62 do healing power na ringach calkiem niezle. Instance mi sie podoba zajebiscie. Na tyle trudna ze nie jest nudna ale na tyle latwa ze nie trzeba sie niepotrzebnie spinac :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:30 
Cytuj  
No i wkońcu Druidzi i shammani maja co robic POISON ftw :)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:53 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No i wkońcu Druidzi i shammani maja co robic POISON ftw :)


nasi palladyni narzekali ze im juz palce odpadaja od ciaglego klikania na jeden przycisk :P

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 10:57 
Cytuj  
Chwile po odpaleniu gry wybralismy sie do ZG we 2 ze znajomym :) Pozwiedzac, poogladac. Dotarlismy do kazdego z bossow, rownoczesnie kapiac thorium vainy i wydobywajac jakies nowe gemy :]
Zgadzam sie z osobami, ktore pisza o fajnym klimacie i wygladzie.
Szczegolnie przypadla mi do gustu impreza trolli i tanczacymi szkieletami :) do tego muzyczka odpowiednia - bosko :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie rozumiem.. to nie robicie Master Lootera tylko zwykly roll ???


Akurat na Silvermoon w random druzynach nie obowiazuje Master Loot, najczesciej jedzie sie na zwyklych ustawieniach. Czasem sie ktos wybije i sobie zazyczy Master Loota. Jak sie gra ze znajomymi lub gildia to w zwyklych instance tez zwykle zasady. A ze w gildi chwilowo nie jestem to musze z randomami biegac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:24 
Cytuj  
hmm... dropy z ZG? --> http://www.thottbot.com/?f=i&zones=1088 ... cols=nktsq ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:48 
Cytuj  
omg jakie shity...
nic dla warriora :/

co to za primale btw?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
omg jakie shity...
nic dla warriora :/

co to za primale btw?
dlatego sie mocno sprzeciwiamy żeby uzywac tam DKP, bo ludzie beda woleli w randomie pojsc i rolnac.
te dropy nie sa warte DKP

jest dla woja chest a agilem, stamina i ponad 800 ac, nie ma go na tej liscie ale Might jest wciąż lepszy


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
ja mysle, ze to nie wszystkie dropy, poniewaz jeszcze wczoraj na thottbocie nic nie bylo ;)

jeszcze sa te itemy za questy ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 wrz 2005, 14:12 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja mysle, ze to nie wszystkie dropy, poniewaz jeszcze wczoraj na thottbocie nic nie bylo ;)
oczywiście że nie wszystkie. przecież tego chesta tam nie ma

ogólnie już wczoraj wiecej było http://wow.allakhazam.com/

wynik to głównie z tego że chyba juz prawie nikt nie używa innego profilera niż ten http://wow.allakhazam.com/


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja mysle, ze to nie wszystkie dropy, poniewaz jeszcze wczoraj na thottbocie nic nie bylo ;)


Blizz w opisie patcha napisal, ze jest tam 150 nowych itemow :)

Keeper napisał(a):
Chwile po odpaleniu gry wybralismy sie do ZG we 2 ze znajomym :) Pozwiedzac, poogladac. Dotarlismy do kazdego z bossow, rownoczesnie kapiac thorium vainy i wydobywajac jakies nowe gemy


to tam mozna we dwie osoby farmowac ? :) ooo.. to dzisiaj sobie posoluje :)


_________________



****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 16:52 
Cytuj  
Primale to itemy potrzebne do zrobienia itemsow z questa. Trzeba miec odpowiedni poziom reputacji, jakies dziwne monety i odpowiedniego primala zeby troll z Yojimba zrobil nam itamz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.