mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
Witam wszystkich...
Do tej pory wraz ze znajomymi gralismy na serwerze Burning Legion. Wczoraj zmienilismy serwer na Defias Brotherhood. Jezeli chodzi o moje pierwsze wrazenia to :
1. Klimat klimat klimat...nie slysze tekstow w stylu "lol omfg w00t a gr8 2h axe" lub "u n00b" itd. itp., ludzie odnosza sie do siebie z szacunkiem i staraja sie ogrywac swoje postacie...niewiem jak dlugo to potrwa ale jak narazie jest pieknie. pograjcie troche na tym serwerze a sami zrozumiecie o czym mowie.
2. Freshhhh... w sumie nawet milo zagrac na nowym serwerze i startowac od poczatku tak jak to robilismy w lutym
3. Wiek graczy. Wczoraj praktycznie caly czas gralem w teamie z roznymi ludzmi i mozna bylo wyczuc brak sredniej wieku "under 150 cm". co za tym idzie sami wiecie ;)
4. Jednym slowem RP + PvP = Pozytywna Mieszanka Wybuchowa :D

Swoja droga dzis, wraz z 8 znajomymi chcemy zalozyc gildie. Klimatowo zwiazana z zalozeniami ksiazek z cyklu "Czarna Kompania" Glena Cooka. Bedziemy odgrywac armie najemnikow z zasadami. Nie bede tu opisywal historii itp., wrzucimy to wszystko na nasza stronke internetowa no i bedzie o tym mowa na zebraniach gildii. Planowana nazwa to oczywiscie Black Company. Jezeli ktos zechcialby zaczac grac na tym serwerze (po stronie hordy) i wstapic w nasze szeregi to goraco zapraszam. Powinnismy sprostac zadaniu prowadzenia dobrej gildii, mamy dosc duze doswiadczenia z poprzedniego serwera. W sprawie wstapienia mozna sie kontaktowac ze mna na tym forum lub w grze do mnie [xywa - Dejagore]

do zobaczenia w Ogrimmar


_________________
Defias Brotherhood server (horde)


Posty: 30
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 13:01 
Cytuj  
To dobre wieści - już wiem, gdzie zacznę grę w WoWa w październiku ;) (niestety dotąd miałem przyjemność jedynie w pobetować). Mam nadzieję, iż do tego czasu sytuacja nie ulegnie zmianie i nadal będzie to rzeczywiście serwer RP.

Pytanko - czy są aktualnie problemy z kolejkami na serwer?


_________________
Obrazek
--------------------
postać: Voleurad [Human] @ Defias Brotherhood

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:07 
Cytuj  
brak kolejek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:43 
Cytuj  
a mozna sie tam normalnie pvpowac jak na pvp serverach ?

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:47 
Cytuj  
2540 napisał(a):
a mozna sie tam normalnie pvpowac jak na pvp serverach ?

ta

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:20 
Cytuj  
Ciekawe jak dlugo nie bedzie tam kolejek???

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:30 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Ciekawe jak dlugo nie bedzie tam kolejek???


Jeśli nie bylo na starcie, to już nie będzie.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:58 
Cytuj  
malo kogo obchodzi rp wiec wielkiej masy ludzi tam nie mozna sie spodziewac wiekszosc poprostu lubie omfg rotfl pwn n00bzors ;D


_________________
ooo znowu w to gram...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 16:05 
Cytuj  
masz rp jak dajesz je od siebie taka jest zasada , nie ma ze usiadziesz i wszystko na tacy. Alt na rp to odpoczynek od itemizacji i gowniarstwa


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:17 
Cytuj  
Nie chce złorzeczyć nowemu serwerowi, ale jak widzę na [general] to bardzo dużo osób się tam wybiera. Pewnie większości się zdaje , że są RP, bo to modne się dziś przyznać, że jest się rolejplejowcem. Mam nadzieje, że PVP-RP to nie będzie tylko nazwa.
At

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:39 
Cytuj  
Moze sie duzo ludzi wybiera ale czy dojda tam i nie znudzi im sie po 10lv to już inna sprawa


Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:22 
Cytuj  
atilia napisał(a):
bo to modne się dziś przyznać, że jest się rolejplejowcem.


Łatwo rozpoznać "rolejplejowca". Bardzo.


_________________
SWG - Vergendor.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 15:11 
Cytuj  
hyh Verg widze ze masz juz konto WoW :P. Ja rowniez sie wybieram na rp-pvp jak tylko reaktywuje konto. Jestem bardzo ciekawy co wyjdzie z mariazu rpg + pvp ...

T.


Posty: 4
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 14:01 
Cytuj  
Mala poprawka posta. Zmienilismy nazwe na The Marauders, zasady pozostaly te same. Polaczylismy sie juz z inna gildia, na dzien dzisiejszy jest nas ok. 30. Chetnych zapraszam do wstapienia w nasze szeregi

p.s. kolejek dalej nie ma i gra sie swietnie ;)


_________________
Defias Brotherhood server (horde)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:14 
Cytuj  
Też się przenosze na nowy server.

Czysty server PvP jednak mnie odstraszył, po osiągnięciu lvl 60 i rank 9 zrezygnowałem z wow'a, bo już mnie to nie bawiło. Po prostu za dużo dzieciarstwa tam jest :/ i za bardzo większość ludzi goni za itemkami, olewając wszystko inne, żeby mi się przyjemnie grało. Taak, dziwna sprawa te MMO, to co robią inni w grze ma wpływ na to jak przyjemnie ci się gra, nawet jak bezpośrednio ciebie to nie dotyczy (Taka mała dygresja bo zaraz by mi ktoś tu wyskoczył że co mnie obchodzi jak inni grają).

Natomiast PvE servery zieją potężnym imbalancem A:H który utrudnia jakiekolwiek PvP nawet na BG.

Dlatego licze że na PvP RP znajdzie się też miejsce dla takich jak ja, szukających dojrzałego community servera. Takich, którzy zamierzają żyć w zgodzie z graczami odgrywającymi swoje postacie, respektować ich zasady, ale samemu robić to sporadycznie (lub bardzo sporadycznie).


_________________
Obrazek

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 21:35 
Cytuj  
na serwie Venture c.o. gra sie rownie przyjemnie :) nie bedzie kolejek bo ludzie nie lubia chyba nazwy tego serwa ( nie wiem o co im chodzi :P )
Ogolnmie :
szacuneczek
troche erpegowania
sporo polakow

Ogolne wrazenia po kilku dniach gry : tego mi bylo trzeba :) zapraszam !


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 07:21 
Cytuj  
Moje wrażenia po pierwszych dniach (The Venture c.o.) były mieszane. Strasznie dużo kłótni o RP "klymat" na generalu. Wiele osób z przypadku wprost pytających się, co to RPPVP. Jednego Polaka upomniałem za nazwę postaci typu "radekpl", dostało mi się od wujów i jeszcze rzucił tekst "to jest RPPVP, więc mogę się nazywać, jak chcę". Na szczęście w porę się opamiętał po lekkim szantażyku ;) Teraz jest lepiej, choć już nudzą mnie gadki, jakie to gnomy smaczne i to ciągłe "mon" ;) W każdym razie to jest miejsce dla mnie, polecam.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 09:36 
Cytuj  
Napewno dużo większa kooperacja po stronie hordy. Ludzie pomagają, są mili, ale to pewnie dlatego, że kogo się nei spytam o wiek, to już dawno zapomniał, jakiego miał kaca po swojej osiemnastce. Mało kto gra pierwszą postacią, więc jak wchodzisz na Warsong na 27 lvlu to zachowania iście wyćwiczone, az miło popykać.

Jeśli szukasz serwa bez gankowania, to nie licz, że Cię tutaj minie. Przeciwnik litości nie zna.... Jednak dużo większe lvle nie atakująsłabszych - w moim przypadku bynajmniej.

Ale gra się "błogo" - głównie przez takie akcje, jak scenki odgrywane przez graczy. Miło popatrzeć i posłuchać jak 3 kumpli przez 10 minut namawia czwartego, który ma lęk wysokości i boi się latać, żeby wsiadł do zeppa, że nic mu się nie stanie, że napewno nie napadną ich piraci etc. Uśmiałem się i od razu gra nabiera jakiegoś specyficznego smaczku, którego nie uświadczysz na żadnym "zwykłym" PvP. zapraszam.

Serw Venture


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 10:14 
Cytuj  
ja tam latam rogusem na 20 lev i killuje w ashenvale , najwazniejsze ze jest outdoor pvp ktore dawno zdechlo gdzie indziej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 11:07 
Cytuj  
A ktora strona? H czy A?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.