mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 23:31 
Cytuj  
No LK wkoncu pokonalo Ragnarosa :) Pochwale sie tak jak the dust ; ]


http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=316114&poll_id=0&warned=y 8)


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 12:11 przez TraFicK, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 02:03 
Cytuj  
lowkick to jedyna gildia ktora ma u mnie KOS- pisze w stniae nie trzewym


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 03:15 
Cytuj  
/spit

kolejni exploiterzy

To ciekawe ze sa 3 gildie exploitujace non stop na AB i wszystkie sa polskie lub prawie polskie (fod).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 03:33 
Cytuj  
TICKET -> GM

and stop fucking whining


I shadun przestan narzekac bo dostaliscie po dupie od mieszanego skladu. Zwal wszystko na paladyna ktory przeja flage of course wasz skill jest tak wysoki ze kazdy przed wami afkuje przepraszam za ta wygrana spowodowana pierwszym capnieciem LM ... Next time wpiszemy afk na was zeby nie robic problemu GL HF

Wiecej whinow robicie na paladynow majac cudownych szamanow ktorzy sie nie lecza nie maja totemow zwierzecej formy i wogole sa slabi.


BTW jestem magiem

Nie uzyje ./spit nie bede sie znizal do twojego juz zalosnego poziomu

/bye Shadhun

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 07:11 
Cytuj  
ticketowalismy GMa przejmowanie flagi na DS nie jest exploitem, przynajmniej tak twierdzil.


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 07:36 
Cytuj  
/target imba tauren shaman
/spit

kolejni exploiterzy

To ciekawe ze jest 6544345 shamanow exploitujach non stop na AB i wszyscy sa taurenami lub prawie wszyscy (trolle i orkowie).

---
cap na tarczy jest takim samym exploitem jak grounding totem, earth shock, warstomp, poki co working as intended.
QQ more!


Ostatnio edytowano 24 wrz 2005, 07:49 przez Baldu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 07:37 
Cytuj  
Baldu napisał(a):
/target imba tauren shaman
/spit

kolejni exploiterzy

To ciekawe ze jest 6544345 shamanow exploitujach non stop na AB i wszyscy sa taurenami lub prawie wszyscy (trolle i orkowie).


cry more :)


_________________




Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 07:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cry more :)


TT :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 08:27 
Cytuj  
Obrazek


A teraz jescze powiedzcie jak wam sie wydaje czy to jest exploit czy nie?
Sadzicie ze to poprawia czy tak juz zostanie?
Powiedzcie mi czmu najlepsze teamy w allaince nie uzywaja tego a jak sie zdarzylo ze jakis paladyn w ich teamie jednak pzrejal tak flage przepraszaja na ircu?
Powiedz czmu traffic za swoje wynurzenia na ten temat dostal wczoraj bana na ircu od goscia z wlasnej frakcji? I dlaczego A team nie chce brac juz paladynow z fod na ab?
No i na koniec powiedzcie czmu nikt nie pluje na a team mimo ze leja wiekszosc hordy a was (fod +la ) wszyscy maja za oszustow i debili?


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:09 
Cytuj  
<Vercin> Skad w Tobie tyle nienawiści ? Nie znasz calej prawdy o tym co mialo miejsce na Irc-u a wypowiadasz sie jak bys mial monopol na wiedze. Nienawidzisz LK ? to dobrze. To tylko i wylacznie Twoj problem. Ja ci moge obiecac jedno, jak zobacze chodz jednego hordziaka z The Dust lub innej gildii i bede mogl go zabic to napewno to zrobie. Wkurza mnie placz niektorych "pro" graczy z Hordy jak czasami w dupe dostana i od razu na skarge do GM-a pisza. Nastepnym razem wolajcie mamusie moze ona wam lezki pod oczami obetrze. :lol: I tak macie super uklad na Burning Legion,nie musicie tyle co Aliance czekac na BG. Nauczcie sie czasami przegrywac a nie plakac i pisac skargi do GM-ma.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:14 
Cytuj  
Angella mnie ubawila, przejmujecie w shieldach i udawajcie, ze to ok, damy sobie po prostu wtedy afk :]

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:21 
Cytuj  
I dobrze szkoda wygrywac jak sie ma sluchac potem steku bzdur :]

Btw Vercin uwazasz ze A team jest taki pro, pelna kulturka i wogole? Czy bluelinden nalezal doA team i czy nie xploitowal na wsg? Z innymi graczami z A teamu? GG

Moze sie myle ;)


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:22 
Cytuj  
Jak zauwazyles ja paladynem nie jestem. Wiec nie uzywam shielda, ale nie chce mi sie wierzyc ze Horda nie uzywa zadnych tzw exploitow. Kiedys Volcano od nas zrobil screeny jak na wsg Horda exploituje i wrzucil na forum Blizzarda. Zdjecia zostaly skasowane wciagu kilku minut. Wiec jak bedziesz mi tu plakal ze Aliance jest zle i exploituje a Horda taka dobra to zaraz sie rozplacze ze wzruszenia.


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 09:22 
Cytuj  
vercin sie wynurzyl oogolniajac jednostki do wszystkich /golfclap.
tbh jak pogrywam czasem na ab, i trafimy na konkretna grupy hordy zawsze ktos powie zeby nie robic pierwszego capa na DS, i palkowie nie robia. chyba ze zdazylo sie tobie wejsc z jakimis randomami i jakis palek z tej czy innej gildii wszedl tez z randomami, to wyobrazam sobie ze dla czystej przyjemnosci wkurzenia hordy przejal na DS zebyscie pozniej QQ na forum, zreszta nie gram palkiem to nie wiem.
paladynow z fod robiacych pvp jest az 2, baragni jak jest to przewaznie ma slota, a evil hm za duzo cp nabil bo czasami jego brat gra dodatkowo i komus sie to nie spodobalo :<
moze juz zapomniales a-team z wsg to glownie Neutral, Disorder, czasami ktos z KR, i wlasnie FoD, bardzo czesto 5/10 osob bylo z fod. teraz te osoby ranki juz nabily i mniej gramy, chociaz na ab tez 5/15 zdaza sie.
no i jeszcze kto to sa ci wszyscy? bo jesli tylko Ty i huragan to ja nie mam wiecej pytan...

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 10:06 
Cytuj  
To ja moze zmienie nazwe topicu?

Vercin napisał(a):
a was (fod +la ) wszyscy maja za oszustow i debili?


A ogolnie to hamuj swoje hormony w wypowiedziach.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 10:42 
Cytuj  
Hahah na skarge ?. dzieci ile macie lat ? Uzywacie exploita... tak to jest exploit co udowodnil vercin swoim skrinem, jestescie beszczelnymi oszustami którzy wolą sie zeszmacić niż przegrać. Zreszta i tak przegrywacie czesto choc przez to ze oszukujecie. Zyjcie dalej w swoim pieknym swiecie w ktorym umiecie pokonac kazdy najlepiej zgrany team hordy tylko wylacznie dlatego ze capujecie pierwsi kazda flage, jestescie zajebiscie pr0.

Cytuj:
jak czasami w dupe dostana i od razu na skarge do GM-a pisza.


Aha czyli rozumiem ze jak bede exploitowal siatke i wezme wszystkie pointy zanim wy wyjdziecie z bazy to bedziesz cicho siedzial ?.


Cytuj:
no i jeszcze kto to sa ci wszyscy? bo jesli tylko Ty i huragan to ja nie mam wiecej pytan...



Cała horda misiu i polowa alliance na BL misiu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 10:49 
Cytuj  
Czlowieku o jakiej ty siatce gadasz ? Paladyn uzyl skilla jeden GM napisal ze to jest exploit hordziaki sie poplakali ze nie wygrali. Jak exploitowaliscie na wsg to nie przeszkadzalo ci to ? Odswierz sobie pamiec i przestan pierniczyc o jakis siatkach. Jak musisz oszukiwac zeby wygrac to rob to a nie placz na forum i exploituj przez swoja siatke jak ciebie to rajcuje.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:08 
Cytuj  
I zastanów się co piszesz bo Baragni na pewno nie użył exploita ani razu a Evil powiedział, że zrobił to dwa razy; raz żeby sprawdzić czy to prawda że tak się da, i drugi żeby wkurzyć jakiś konkretny team hordy... Cry me a river


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:10 
Cytuj  
Po pierwsze naucz sie pisac skladnie bo wogole cie nie rozumiem.

Cytuj:
. Jak musisz oszukiwac zeby wygrac to rob


No wlasnie tak wy sie zachowujecie, nie potraficie wygrac normalnie to musiscie uzyc exploita. Zero honoru.

Spytaj evila czemu cie oklamuje bo gralem wczoraj przeciwko niemu z jakies 5-6 meczy i exploitowal w kazdym z nich.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 11:18 
Cytuj  
Zacząłem się bać, że moja ultrainnowacyjna metoda leczenia z krzaka na Millu też jest exploitem... :oops:


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.