mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:12 
 
Witam
Chciałem sie zapytac czy jest szansa zaplacic za WoW z gory za 6 miesiecy, przelewem z konta bankowego ?
Poniewaz nie posiadam owej karty Visa lecz tylko Visa Elecrim (bankomat)

A z tego co wyliczylem to karty Pre-Paid sa dla frajerow bo jak chcesz oplacic nimi 6 miesiecy to jest sie w plecy 120zł ! czyli kolejne 3 miesiace grania !

poradzcie jak to załatwic... by zapłacic za te 6 miesiecy ale 11 euro x6 oraz zarejestrowac sie !

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:53 
 
zaloz konto w inteligo( za darmo) i oplac ich visa


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 21:59 
 
znaczy sie dostane za darmo karte kredytowa czy poprostu bede mogl przelew zrobic internetowy ?

i chyba bede musial tez palcic miesiecznie za owe konto ? poniewaz ze jestem studetem posiadam konto studeta ktore nie posiada oplat miesiecznych :] a to nowe bylo by kolejnym zdzieraniem pieniedzy :(

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 22:55 
 
Remx napisał(a):
znaczy sie dostane za darmo karte kredytowa czy poprostu bede mogl przelew zrobic internetowy ?

i chyba bede musial tez palcic miesiecznie za owe konto ? poniewaz ze jestem studetem posiadam konto studeta ktore nie posiada oplat miesiecznych :] a to nowe bylo by kolejnym zdzieraniem pieniedzy :(

Na te pytania i inne znajdziesz odpowiedz na stronie Inteligo :)


_________________
Pozdrawiam

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 01:32 
 
jezeli masz powyzej 100zeta na koncie pobierana jest oplata 0,99gr za karte miesiecznie. jezeli masz ponizej 100 chyba zdzieraja 5zeta za konto + 0,99gr. miesieczny abonament za wow w tym miesiacu wychodzil 52 - 53 zeta w zaleznosci od dnia.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 06:47 
 
Zaloz sobie konto w mbanku zadnych oplat czy masz 0 czy milion nic nie pobieraja za prowadzenie itp. Masz za free karte Visa ale by placic online musisz zamowic e-karte ( oplata roczna za kozystanei to 25zl ). Ja kozystam z tego od poczatku 2005 roku 0 problemu. Malo formalnosci all mzona zalatwic przez telefon/internet. Umowa przychodzi poczta nei trzeba za tym biegac. Jezeli neijestes pelnoletni a rodzicei wiedza na co chcesz wydawac kase popros ich by ci zalozyli

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 13:07 
 
chciałem sie zapytac jeszcze bo bałem sie zarejestrowac :P

mam ta Visa Electim wiem ze nie moge robic zakupow przez nia Online ale czy moge na nia sie zarejestrowac i kozystac narazie z tego pierwszego miesiaca ??
a miedzy czasie jagbym wyrobil nowa karte(konto) to bym zmienil tam w ustawieniach placenie z tej nowej karty ?

Dzieki

....add....

znalazłem cos takiego, jak myslicie czy blizzard przyjmie taka karte ?
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html#3
i czy sie opłaca

.... add...
no i kolejne me pytanie czy mozna przy rejestracji podac nr. karty kolegi a jak juz swoja wyrobie dajmy za te 2 tygodnie zmienic w ustawieniach na ta moja, A teraz po zarejestrowaniu kozystac z darmowych 30 dni ??

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 14:14 
 
1. tak
2. nie wiem
3. tak

*

Posty: 74
Dołączył(a): 30.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 15:03 
 
Dziekuje za odpowiedzi
Postanowilem sprawdzic dla wszelkiej sposobnosci swoja karte Visa Electron i co sie talo :D Blizzard ja przyja !!! hehe :)

Gralem wczesniej w EvE online to tam nie chcieli jej przyjac ani w www.managerzone.com manager pilki noznej online :)

Pozdrawiam

a teraz zmykam do patchowania :( eh dlugowate sciaganie :(

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 17:28 
 
Cytuj:
A z tego co wyliczylem to karty Pre-Paid sa dla frajerow





Niestety nie wszyscy maja takie mozliwosci zeby placic karta kredytowa i to nie oznacza ze sa frajerami poprostu nie maja innego wyjscia. :evil:


Graj na Bourning Blade Alliance, chetnie bym cie spotkal:P

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 17:42 
 
Temal walkowany conajmniej 100 srazy, polecam faq lub opcje szukaj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.