mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 10:29 
 
Hejka wam...

1. Mam pytanie.. w nawiązaniu do postu który znalazlem :

"Jako że jestem w aktywnie rajdującej gildii + praca + dziewczyna , koszty napraw za epiki wiadomo wysokie a na grind nie mam prawie czasu , mam do was pytanie czy ktokolwiek z was kupował może gold w WoWie ??
Jeśli tak to bardzo prosze o linki .

Z góry dziekuję."


Czy w takim razie na Raidach nie ma żadnego lootu? czy tak cięzko go zdobyć w tak dużej grupie osob?

O cholera.. nie zauwazylem Tematu z Pytaniami dla poczatkujacych... prosze w takim razie o przeniesienie i z pokora chyle glowe w gescie przeprosin za tworzony przeze mnie balagan na forum
2. Epic Armory:

a) Widzialem ze sa: Dungeon Set 1 i 2 , Tier 1,2,3 Raid Set ... Je sie zdobywa tylko z lootów czy za zabicie Bossa dostaje kazdy ( choc to troche nie teges pewnie )

b) One (jesli) dropuja to czy tylko w okreslonych dungeonach i czemu jedne sie nazywaja Dungeon Set a drugie Raid Set ( chyba Raidy odbywaja sie w "dungeonach"?? )

3. Ahn'Qiraj War

O co chodzi z otwarciem tej bramy?? wiem ze ludziska zbieraly surowce na przygotowania itp. ale co to dalo? jakis nowy Instance rozumiem? czy Dungeon... i co jeśli ktoś nie brał udziału w otwarciu bram....

Aha.. i jeszcze jedno.. wyczytalem jedna rzecz w temacie przenoszenia postaci i w FAq'u ludzie pytali czy mozna bedzie przenosci postacie do realmow ktore bramy jeszcze nie odblokowali... ( devsi odparli ze nie )czemu moze im na tym zalezec? jest jakis Itemik za udzial w tym wszystkim jakis exp albo co?

Wiem ze pewnie polowa zbedzie mnie jakimis linkami cobym se poczytal... ale staram sie do tych rzeczy dojsc od jakiegos czasu, mialem dluga przerwe w WOW'ie i mama lekkie tyly a wczesniej mialem za niski level zeby wogole o tym wszystkim myslec...

Z gory dziekuje...

PS aha i do wszystkich uczulonych na bledy lub literowki.. to nie jest dyktando tylko forum na ktorym sie rozmawia wiec nie przesadzajmy z wytykaniem bledow


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 11:07 
 
1. Generalnie czym wyzsza instancja tym mniej kasy lub brak kasy w lotach, itemy trafiaja do zainteresowanych, wiec jest malo rzeczy, ktore moza sprzedac, ogolnie jest problem z kasa jesli stawiasz tylko na instancje.

2. Dungeon Set do dropy z konkretnych mobow/bossow, nie mam gwarancji ze wypadnie bo szansa na droop to zazwyczaj 10-20% i czasmi duzo mniej, jesli juz wypadnie to jedna sztuka oczywiscie.
Masz jeszcze PVP Sety, ktore zdobywasz za range otrzymywana za honor.

3. materialy zbieraja wszyscy zeby otworzyc brame, jedna osoba na serwerze uczestniczy w questach zwiazanych z AQ, nie ma zadnych nagrod.

Wiecej info masz tu :
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... s/?6,5,6,0
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... rvers.html
http://www.thottbot.com/?set=all
no i oczywiscie czytaj forum, to skarbnica wiedzy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 16:43 
 
embe napisał(a):
3. materialy zbieraja wszyscy zeby otworzyc brame, jedna osoba na serwerze uczestniczy w questach zwiazanych z AQ, nie ma zadnych nagrod.

how wrong. oj są - całkiem fajne bronie, do tego legendary AQ bug, nie licząc epicowej recepty na żarcie. ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 18:33 
 
mihn napisał(a):
embe napisał(a):
3. materialy zbieraja wszyscy zeby otworzyc brame, jedna osoba na serwerze uczestniczy w questach zwiazanych z AQ, nie ma zadnych nagrod.

how wrong. oj są - całkiem fajne bronie, do tego legendary AQ bug, nie licząc epicowej recepty na żarcie. ;]


Ale pytanie było czy za uczestnictwo w otwieraniu bram, czyli war effort, sa nagrody ?
Jedyne co to oddawanie materialow i czasami wypadnie ze skrzynki niebieski smiec, ale i tak materialy drozsze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.