mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:36 
Cytuj  
Witajcie

Dawno temu hasałem sobie po BL. Niestety musiałem przestać. Teraz rozważam powrót.

Mam pytanie do wszytskich. Czy jest jakiklowiek sens levleowania na starych serwach od początku. Na przykład na BL. Wiem, że na przykład Desh robi sobie alta shama na BL. Jest z kim robić questy. Czy ogólnie zima i 80% to 60lvlele.

Pozdrawiam

Czarz


_________________
Czarz :: Warr ::

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:42 
Cytuj  
Ja z kumplami przenieslismy sie z "nowych" na starego Dunemaula, na poczatku tez mailem takie obawy ale jak sie okazalo jeszcze sporo swiezych charow powstaje na takich serwerach, jedyne co moze odrzucac to jak sie widzi co druga 60 w samych epicach :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:47 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Witajcie

Dawno temu hasałem sobie po BL. Niestety musiałem przestać. Teraz rozważam powrót.

Mam pytanie do wszytskich. Czy jest jakiklowiek sens levleowania na starych serwach od początku. Na przykład na BL. Wiem, że na przykład Desh robi sobie alta shama na BL. Jest z kim robić questy. Czy ogólnie zima i 80% to 60lvlele.

Pozdrawiam

Czarz
zawsze warto bo 60tka jest poprostu nudna.
Jednak ostrzegam że party do SM RFD czy Stormgarde znaleźć jest niezwykle trudno, o Ulda nawet nie wspomne.
Dobrze jest znaleźć sobie jakąśgildie wtedy bedzie łatwiej.
Ja gram na BL bez gildii i nie nażekam (zaznaczam tylko ze jest dużo mniej ludzi) ale wiem że Mroczny Legion rekrutuje i mają tam nawet Academy dla low leveli


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:06 
Cytuj  
Osobiście bym wybrał jakiś nowy server, co też zrobiłem.
Defias Brotherhood RP PvP w moim przypadku i chwalę sobie... jest może kilka sześćdziesiątek :]

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:08 
Cytuj  
RP PVP różni się czymś szczególnym od PVP?


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:08 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Osobiście bym wybrał jakiś nowy server, co też zrobiłem.
Defias Brotherhood RP PvP w moim przypadku i chwalę sobie... jest może kilka sześćdziesiątek :]
problem w tym że na serwerze w Niemczech wszyscy maja lagi. całe GSL teraz laguje a żeby to sprawdzić musisz wejść na BG lub UBRS/MC wiec na lvl 1 nie sprawdzisz


_________________
psn

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:12 
Cytuj  
No własnie i czy sławetny lag nie zabił trochę gry?


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:16 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
No własnie i czy sławetny lag nie zabił trochę gry?
nie, mojego woja zabiła nuda (chciałoby ci się siedzieć 5 godzin gdzieś gdzie wszystko zansz i nic cie nie zaskoczy mając przy sobie 21 epiców ?). na BL lagów nie mam i gra mi ise świetnie. nie spiesze sie do 60tki :]

btw laguja tylko serwery w niemczecz czyli nowe, stare sa extra jesli masz dobrego kompa :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:18 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
No własnie i czy sławetny lag nie zabił trochę gry?

ZABIŁ......
Połowa mojej gildii chce zrobic Cancel Account...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:19 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Czarzasty napisał(a):
No własnie i czy sławetny lag nie zabił trochę gry?

ZABIŁ......
Połowa mojej gildii chce zrobic Cancel Account...
no dobrze im zrobi przerwa, dobrze że nie umarli z wycieńczenia przed kompem :P


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:54 
Cytuj  
Hehe
Desh to nie tak ..
Ostatnio zabilismy Ragna z tym cholernym laagiem ajko pierwsza gildiia hordy na tym serwie i wiele przed nami ale z tymi laagami nawet Zg nie mozemy zrobic....

U mnie wszyscy sa Addict to this game :)
Naszczęscie moja kobieta pozwala mi siedziec 5 -6 godzin dziennie przed kompem :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:07 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
U mnie wszyscy sa Addict to this game :)
jasne ale u nas to jest tak.

BWL, BWL, Onyxia, MC, ZG, ZG.

na początku było mniej ale teraz jest coraz wiecej. Kto normalny jest w stanie przyjść na rajd 6 razy w tygodniu przez cały rok ? Ja rozumiem 6 miesięcy ale to już prawie rok.


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:35 
Cytuj  
Uhmmm...ekheem.....
Moja gildia jest w stanie ..?? :P
tez jest u nas coraz wiecej i wiecej np.
Onyxia i Zg w ten sam dzień , albo Zg i proba na którymś z tych nowych smoczków , albo BWL i po 2 h wipów MC :P
I tak praktycznie dzień w dzień :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
60tka jest poprostu nudna.


tu bym sie nie zgodzil :) kazdy etap w WoW ma swoje plusy i minusy :) 60tka gram juz od paru miesiecy i wcale mi sie nie nudzi, a wrecz przeciwnie , jest coraz fajniej.


_________________



****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
60tka jest poprostu nudna.


tu bym sie nie zgodzil :) kazdy etap w WoW ma swoje plusy i minusy :) 60tka gram juz od paru miesiecy i wcale mi sie nie nudzi, a wrecz przeciwnie , jest coraz fajniej.

Ja też mam cały czas co robić i wczale nie są to mc, bwl, onyxie. Muszę się zgodzić, trzeba sobie umiec organizować czas 8)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:57 
Cytuj  
Desh czas na BWL i zbieranie Wratha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:00 
Cytuj  
Czarzasty ja Ci powiem ze wlasnie od jutro zaczynam znowu przygode z WoW, bo gralem na US 4-5 miesiecy i postanowilem jednak zaczac na nowym serwerze gdzie az tak przygniatajaca roznica nie bedzie widoczna...

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Desh czas na BWL i zbieranie Wratha

Nie ma chyba nic fajniejszego niż zabijanie nowych bossów, te całe przygotowania :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:24 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Carnillon napisał(a):
Desh czas na BWL i zbieranie Wratha

Nie ma chyba nic fajniejszego niż zabijanie nowych bossów, te całe przygotowania :D
to prawda, ale tak niewiele juz zostało. zobaczymy co bedzie w packu od blizza :wink:

Myśle że wszystko napędzają itemy. wiem że to głupio brzmi ale jak mam poświecić kolejne pół roku żeby zbierać troszke tylko lepszy set to jakoś mi się nie chce - nic nie poradze :oops:


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 18:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
DirectC napisał(a):
Carnillon napisał(a):
Desh czas na BWL i zbieranie Wratha

Nie ma chyba nic fajniejszego niż zabijanie nowych bossów, te całe przygotowania :D
to prawda, ale tak niewiele juz zostało. zobaczymy co bedzie w packu od blizza :wink:

Myśle że wszystko napędzają itemy. wiem że to głupio brzmi ale jak mam poświecić kolejne pół roku żeby zbierać troszke tylko lepszy set to jakoś mi się nie chce - nic nie poradze :oops:


Może za szybko uzbierałeś ten co masz? :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.