mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 22:41 
Cytuj  
Wszyscy mowia ze warek nie nadaje sie na pvp, wrecz przeciwnie jest swietny :). Ludzi powiadaja ze tylko 2h na pvp dla warka, moglbym polemizowac z ta mysla - wg mnie 2razy po mieczyku w lapkach jest bardzo dobre - inezle jade z tego i o dziwo skutecznosc trafien jest baaardzo duzo nieporownywalnie wieksza z tym co prezentuje rogal. Duele takze wygrywam wiadomo sa tz porazki ale kto tych porazek nie ma :/. Pozatym na caterow idealne, na rogalow i szamanow troche nie bardzo - ale odpowiednia taktyka i da sie zrobic - uwazam za warrior to jedna z ciekawszych postaci... Nie ma to tamto :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:01 
Cytuj  
Cytuj:
Wszyscy mowia ze warek nie nadaje sie na pvp


Masz najwyraźniej fatalne źródło informacji :P


Posty: 31
Dołączył(a): 20.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:36 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
skutecznosc trafien jest baaardzo duzo nieporownywalnie wieksza z tym co prezentuje rogal


hmmmmmmmmmm :roll:


_________________
Pociupany - Orc Warrior - 60 lvl - The Maelstrom
Viper - Night Elf Druid - 60 lvl - Boulderfist

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 01:17 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wszyscy mowia ze warek nie nadaje sie na pvp


i na tym skonczmy dalsza polemike :D

DW - PVE - DPS
2H - PVP
1H+S - PVE - TANK


_________________
Testament - BL EU Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 01:52 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Wszyscy mowia ze warek nie nadaje sie na pvp


wiesz masz racje ... w walce z palla żadna klasa sie nie nadaje proste nie ..... palla ROX ... i to nawet z 1h +h ownuje kazdego :f



;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:33 
Cytuj  
Hehhe i tu bym sie klocil, trzeba umiejetnie wykorzystac zdolnosci warka w moim przypadku (unead), zeby wygrac z palkiem. Pozatym paladyni SUX graja nimi dzieciuchy ktore nawet ruszacaz kiedys wcisna tarcze i heal. Ale chcialem pogadac tu o warku - pytanie pierwsze to nadaje sie na pvp. Pytanie drugie dwa miecze (badz topory lub macki) czy to nadaje sie wogole na pvp ?? Czy 2h ROX i nie ma o czym dyskutowac??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:40 
Cytuj  
Jak w każdym przypadku wszystko zalezy od Twoich umiejętności.
2h, 2x1h, 1h+shield... Wszystko jedno, jeśli potrafisz grać to wykorzystasz wszystkie plusy danego setupu żeby wygrać.

Przede wszystkim jednak, musisz przestać przedstawiać jakieś wydumane poglądy w stylu:
Cytuj:
skutecznosc trafien jest baaardzo duzo nieporownywalnie wieksza z tym co prezentuje rogal

Cytuj:
Wszyscy mowia ze warek nie nadaje sie na pvp


Ponieważ nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.

Dodatkowo polecam działy:
Warrior
Oraz linki z: Klas

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:42 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Hehhe i tu bym sie klocil, trzeba umiejetnie wykorzystac zdolnosci warka w moim przypadku (unead), zeby wygrac z palkiem. Pozatym paladyni SUX graja nimi dzieciuchy ktore nawet ruszacaz kiedys wcisna tarcze i heal. Ale chcialem pogadac tu o warku - pytanie pierwsze to nadaje sie na pvp. Pytanie drugie dwa miecze (badz topory lub macki) czy to nadaje sie wogole na pvp ?? Czy 2h ROX i nie ma o czym dyskutowac??

Primo: nie ma co generalizowac, rozni ludzie graja paladynami. Po drugie: przeciez pisales, ze niezle sobie radzisz z DW, wiec o co chodzi. Wiele zalezy od broni, jest u nas na serwerze koles z Thunderfury i jak mozna sie domyslac w PVP radzi sobie dobrze.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:44 
Cytuj  
No tak radze sobie dobrze ale 47 level to nie 60 a jak bys uwaznie czytal wszystko co napisalem lacznie z pierwszym postem wiedzialbys ze pytam sie o 60 level i co dLEJ... slyszalem po prostu ze bronie 2h ROX sa o wiele lepsze i wogole, a pozatym jakbym wiedzial bym sie nie pytal nie??

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:50 
Cytuj  
bartek_viper napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
skutecznosc trafien jest baaardzo duzo nieporownywalnie wieksza z tym co prezentuje rogal


hmmmmmmmmmm :roll:


krotko, zwiezle i na temat...a ile mozna sie nauczyc :wink:

Cytuj:
No tak radze sobie dobrze ale 47 level to nie 60 a jak bys uwaznie czytal wszystko co napisalem lacznie z pierwszym postem wiedzialbys ze pytam sie o 60 level i co dLEJ...


w twoim pierwszym poscie nie jestem w stanie zanlezc wypowiedzi ze chodzi o 60, tym bardziej w 2 nastepnych. GDZIE? sie pytam :wink:

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:52 
Cytuj  
To jest gra, polega na tym zeby sie dobrze bawic. Jezeli DW Ci pasuje, to uzywaj. Poprobuj 2H i zobacz gdzie sie lepiej czujesz. Fury jest teraz calkiem sensowne, na niektorych przeciwnikow lepsze nawet niz arms (szybszy intercept + wiecej kontr na fear), na niektorych gorsze, kwestia gustu. Patch 1.8 to IMHO niezly buff dla DW, bo zdjeli ograniczenie na ilosc itemow +hit, wiec mozna niezle obciac miss rate.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:53 
Cytuj  
A to sorry to nie tu pisalem o 60 levelu, tak duzo na forach przesiaduje ze mi sie umysl lasuje :D. No dobra teraz mowie chodzi mi o 60LEVEL :D, starczy:P


Posty: 11
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:28 
Cytuj  
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:36 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Pozatym paladyni SUX graja nimi dzieciuchy ktore nawet ruszacaz kiedys wcisna tarcze i heal.


Mozesz mi objasnic co chciales tu napisac, bo nie bardzo rozumiem probowalem sobie to przeliterowac ale wypadly mi dopiero co wczoraj przednie mleczaki i mi jezyk ucieka, strasznie seplenie.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:36 
Cytuj  
Ja mam tylko jedno pytanie do jakiegos warriora. Jaki jest cooldown time do tego $#^$#!!#$ w %$#% hamstringa?


pozdrawiam

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:38 
Cytuj  
kaerion napisał(a):
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji

Nie kazdy ma 12h dziennie zeby zrobic rank 14. Ale poza tym sie zgadzam :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:39 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ja mam tylko jedno pytanie do jakiegos warriora. Jaki jest cooldown time do tego $#^$#!!#$ w %$#% hamstringa?
pozdrawiam

hamstring nie ma cooldownu jako takiego. jedyne opoznienie, to "wbudowane" opoznienie na skille czyli 1.5s.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:39 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ja mam tylko jedno pytanie do jakiegos warriora. Jaki jest cooldown time do tego $#^$#!!#$ w %$#% hamstringa?


pozdrawiam


kilka sekund (5-6s) znacznie krócej niż trwa sam hamstring.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 15:13 
Cytuj  
kaerion napisał(a):
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji


nie ulega watpliwosci ze warr radzi sobie w pvp, tylko, ze filmik z kolesiem, ktory ma rank 14 to zaden argument. Kazdy z takim sprzetem wymiatałby wszystko co sie rusza i nie ucieka na drzewo.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:03 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
kaerion napisał(a):
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji


nie ulega watpliwosci ze warr radzi sobie w pvp, tylko, ze filmik z kolesiem, ktory ma rank 14 to zaden argument. Kazdy z takim sprzetem wymiatałby wszystko co sie rusza i nie ucieka na drzewo.


No ale ten sprzęt to mu z drzewa raczej nie spadł, co? :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.