mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 27.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 22:07 
Cytuj  
witam

gram na serwerze venture i mam kilka pytan, prosze nie kasowac tematu

1. Jak na takim serwerze mozna sie walczyc z graczami w z hordy ( gram w allians i czesto widze jak horda szaleje w roznych miejscach )

2. Jak sie enchantuje bronie zeby swieciły

3. Czy sa pety atakujace z dystansu ?

narazie tylko to co nie znalazlem na forum, zapewne sa to oczywiste dla was rzeczy ale ja poprostu nie wiem tego, a jest potzrebne przeciez do tego zeby cieszyc sie z gry.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 00:01 
Cytuj  
Ja za bardzo doświadcozny nie jestem, ale znam netykiete, coś słabo szukałeś po tym forum, ze nie znalazłeś tematu "pytania noobka" , wiesz co by tutaj za śmietnik był gdyby każdy tak zakładał temat ze swoimi pytankami.
Uważam że ten temat i tak będzie zamknięty ew. przeniesiony, albo sam będziesz musiał jeszcze raz napisać to co chcesz usłyszeć w wymienionym wyżej poście


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 00:16 
Cytuj  
Cytuj:
1. Jak na takim serwerze mozna sie walczyc z graczami w z hordy ( gram w allians i czesto widze jak horda szaleje w roznych miejscach )


Możesz wpisać /pvp lub poczekać aż 'dorośniesz' i znajdziesz się na terenie z open PvP. Czyli tam gdzie każdy może każdego (horda vs Alliance ofc).

Cytuj:
2. Jak sie enchantuje bronie zeby swieciły


Są odpowiednie enchanty, które powodują że bronie świecą. Dla przykładu
Major Striking, Demonslaying, Icy Chill, Crusader. Poproś enchantera ze swojego servera o taki enchant. Taka usługa oczywiście kosztuje.

Cytuj:
3. Czy sa pety atakujace z dystansu ?


Każdy Serpent może się nauczyć specjalnego ataku z dystansu. Serpent jest jedynym petem, który atakuje z dystansu.

P.S.
Proszę się stosować do zasad panującym na każdym cywilizowanym forum. Najpierw sprawdzasz czy na zadane pytania padały już wcześniej odpowiedzi. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić, to chociaż upewnij się, że zadajesz pytania w odpowiednim dziale.
Polecam dodatkowo skorzystanie z 3 podwieszonych tematów. Najwięcej informacji znajdziesz w FAQ i Info o klasach.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:42 
Cytuj  
A na takie pytania najszybciej byś zyskał odpowiedź pytając po prostu kogoś na serwerku.

Jesli grasz po stronie Ally, to polecam ci gildie Skullband Crew - rewelacyjni ludzie - robimy z nimi razem eventy RP. A w gildii to już pytaj o co chcesz, każdy kiedys zaczynał i gówno wedział, więc jak coś się bedą śmiać to im to przypomnij.

Dodatkowo możesz dołączyć do #theventureco @quakenet - to oczywiście kanał mirca.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:58 
Cytuj  
A ja zapraszam do stricte polskiej gildi :
http://straznicy.sytes.net/shador/index.php

Może nie jestesmy jeszcze dobrze zgrani i na wysokich poziomach, ale wszystko z czasem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 09:04 
Cytuj  
Agron napisał(a):
A ja zapraszam do stricte polskiej gildi :
http://straznicy.sytes.net/shador/index.php

Może nie jestesmy jeszcze dobrze zgrani i na wysokich poziomach, ale wszystko z czasem.


Ostatnio zarejestrował się PieknaZocha <--------- fajne macie tam ksywki, LOL :)


_________________



*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 09:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ostatnio zarejestrował się PieknaZocha <--------- fajne macie tam ksywki, LOL :)


Widzisz w zasadzie masz racje, ale kto z niepolsko jezycznych zrozumie co to znaczy? Nikt. A pozatym czemu sie czepiasz skoro ty nazywasz sie Huragan? Jaka roznica?

BTW PieknaZocha jest na prawde spoko osoba z ktora mozna pograc/pogadac itd...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 09:18 
Cytuj  
ojj tam Huragan nie czepiaj sie to server rpg przeciez ...


Posty: 41
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 18:14 
Cytuj  
To ja też mam kilka pytań:

1) Czy jesli jestem początkującym graczem, powinienem grać na serverze RP? I czym sie właściwie różni RP od RP PvP?

2) Jaka klasa jest dobra dla początkującego (czyli łatwa do grania)? Myśle szczególnie nad Hunter/Warlock/Rouge?
Tylko prosze, niepiszcze mi, że każda klasa jest dobra, tylko do czegoś innego. (Głównie chodzi mi o łatwą klase do PvP)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 18:21 
Cytuj  
1. Na Rpg musisz odgrywac role i mowic w middle english np. "I am he who ate my burger" (joke) :lol: . Serwer RP ma okreslone zasady itd. No i warto bardzo dobrze znac angielski... Na zwykleym RP, zeby walczyc z przeciwna frakcja to musisz wlaczyc flage /pvp, jesli nie wlaczysz to nikt cie nie zabije mozesz spokojnie questowac... inaczej jest na RPPVP

2. Raczej panuje przekonanie, ze hunter i warlock to trudne do gry klasy i bym sie z tym zgadzal... zbyt wiele razy widzilaem jak pet locka czy huntera przez nie umiejetnosc jego prowadzenia, sciagnal na mnie pol instancu ;)


_________________
.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 18:50 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zbyt wiele razy widzilaem jak pet locka czy huntera przez nie umiejetnosc jego prowadzenia, sciagnal na mnie pol instancu ;)


A ile wtedy funu. Przypomniało mi się Scholomance, jak kiedyś pet spadł z tego przejścia na dól i ładnie ściągnął całą brygadę potworków zainteresowanych "bliższym niż to konieczne" kontaktem z graczami. To było coś:).


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 20:10 
Cytuj  
Do 60 lvla mozna sie nauczyc grac a hunterem sie gra latwo - mi sie znudzilo bo bylo shot attack i zabijanie moba....
Rogue jest ciekawiej :) Stealth i do dziela, a jak fajnie crity wali :) Tak czesto :) No ale coz zagram teraz warkiem bo kreci mnie 2h Axe(we wszystko gram warior z 2h Axem - najczesciej krasnal)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 20:33 
Cytuj  
Dorthor juz ci podal, ze nie wszyscy potrafia sie nauczyc grac do 60 lvl ;) Najwiecej n00bow co spotkalem to byli hunterzy ;) I pamietam kumplowi warlockowi, to mialem z nim problemy baaardzo dlugo ;) w Gildii uznali go za "master wipez0ra" ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 21:35 
Cytuj  
Gram Hunterem i uwazam ze juz nim potrafie, wiec do 30lvl mozn aspokojnie sie nauczyc i wiedziec ze nie puszcza sie peta byle gdzie, ze trzeba bronic helera, ze pet jest super do sciagania na siebie mobow i daje to czas na ucieczke reszcie, jest wiele ciekawych zastosowan peta i nie zawsze zgodne z przekonaniami obrońców praw zwierzat.
Polecam huntera do pve, do pvp nie mam pojecia, jedyny mankament to ze ludzie wlasnie uwazaja wszytskich hunterow za nobow i boja sie z nimi grac ale jak narazie nie mialem wpadek "typowych" dla huntera i party konczy sie zawsze dobrze :)

Ciekawa taktyktyka jest na zabijanie bosa ( questy do 30lvl narzie znam ), puszcza sie peta w bande, samemu odciaga sie bosa i wycina sie, potem w nogi, pet ginie, a ja wracam zabrac co trzeba z bosa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 21:47 
Cytuj  
ja mialem huntera co chcial tankowac za mnie... pullowal wszystkie moby zamiast mnie, nie dalo sie aggro utrzymac wcale... juz nie mowie o pullnieciu dodatkowych ;) I jeszcze mialem 2 co nie rozumieli g/n, jeden zninjowal mi jakis item, a jak do niego pisalem najpierw spokojnie na whisper to nic nie odpisal... nawet w raidzie do niego gadali a on nic to go wywalili...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 23:11 
Cytuj  
Ja ostatnio byłem w Gnomeregan, był Palladyn 30lvl co chyba uwazal ze jest niezniszczalny i wlazil wszedzie i bral wszystko co sie rusza na siebie i krzyczal "kill all", wiec bilismy mimo ze mana schodzila do zera i nie bylo czasu na odpoczynek, a on dalej i dalej, padł kotek, padł healer i padł wreszcie bohaterski palladyn, ja ucieklem udalem trupa i tyle z wyprawy :)
Podobnie było raz tez w DC jak warior na 19lvl uwazal sie tez chyba za najwazniejszego i ruszyl na Smitha sam, a my mielismy sie zajac reszta, efekt koncowy kazdy moze sobie wyobrazic.
Uwazam ze takich ludzi mozna znalezc wszedzie, poprostu trzeba umiec grac i miec z tego przyjemnosc.

Pytania, jak sie otwiera zamkniete skrzynki ( np te wyłowione ) ?

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 23:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
JPytania, jak sie otwiera zamkniete skrzynki ( np te wyłowione ) ?


Rogue's lockpicking. Poszukaj w centralnym mieście, na pewno ktoś pomoże.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 23:44 
Cytuj  
Czasem dobrze jak kieruje teamem dobry warrior ;) szczegolnie jak idzie raid 10,15 ludzi w takim strat czy UBRS ;) Ja znam woja co nie mial def stance na 52 lvl...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 00:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Tak ale na tym serwerze moga tez byc inni polacy (nie z twojej gildii) ktorych taki nick bedzie razic.

Co jest w tym razacego? to nie zaden rozpierdalator, tylko klimatyczna zbitka z przymiotnika i imienia. Widzialem np. Silentdave, wiec Pieknazocha pasuje ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 00:15 
Cytuj  
No z Zoski mielismy polewke :P

Na serwerach RP-PvP jest inaczej niz na RP i inaczej niz na PvP. Ja gralem na PvP wiec powiem tyle - bardzo ciezko o outdoor PvP, jesli grasz czesto na BG i ludzie z przeciwnej frakcji Cie kojarza, to mozesz liczyć w 99% na przyjacielskie spotkanie niz walke z Ally. Od tygodnia nie zostalem zaatakowany, a co chwila wylazi ze stealth jakis rogal i mi macha etc. Ale to na lvl 50+. Wczesniej, jak mowia, to rzeznia :) Gankowanie i walka na calego. A starsze lvle się szanują. ale pwenie to minie, jak sporo ludzi wskoczy na "60".

Gracze z serwow RP narzekaja na śladowe ilości RP na serwie. Nie są zahartowani w boju i bardzo płacza (wręcz się dziwią) zachowaniom, ktore są normalne na PvP serwach: " o matko, jakis koleś ?? napadł mnie jak miałem 5% życia - głupi czy co?"

Ogdrywanie roli? Ta, może i tak, ale... średnio znając angielski i nie wczuwając się w RP spokojnie pograsz. Instance to instance, (sap/poly, need epics) BG to BG (Big inc LM) i jak wszędzie...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.