mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 25.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 08:15 
Cytuj  
Jestem nowym posiadaczem WOW-a. Ale powiem ze nie jestem milo zaskoczony. Sam gierka jest niezal. Zaczolem przygode na grze na pirackim serwerze - radzieckim.... Byla lagi itp. Do tej pory gralem w wiele gier sieciowych. Instensywnei prawie rok w GW na orginale. Teraz ma WOW-a orygnalnego na oryginalnym serwerze. I powiem szzcerze ze sie zawiodlem. Garlem osatnio w L2 C4 tez na orginale - pingi super. A na WOW-ie w tym weenedzie porazak. Gram wjownioekm na 3 serwerach i efekt beznadziejny. klimam na skille i zauwazam paru sekundowe pzrestoje. Klima na zabitego mobka i musze czekac pare dobrych sekund zanuim zobacze co maja zwloki. Granie z takim lagami przy placenie abonamnetu to prazaka. Powiedzcie mi czy spotkaliscie siez takim przypadakami. Czy ma za wolnea neostrade - czy mozna gdzies zglosci ten problem. Czekam na info i pozdrawiam. A mzoe zacza gre na innych serwerach ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 08:30 
Cytuj  
A teraz napisz to jeszcze raz, tylko po polsku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 08:33 
Cytuj  
I wybierz serwer stojacy NIE we Frankfurcie...
Inkub


Posty: 5
Dołączył(a): 25.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 08:42 
Cytuj  
Serwery: Bladefist oraz Vek'nilash.

Po czym ma stwierdzic gdzie stoi serwer - a moze lezy ;-) ?

A tak powaznie - kierujac sie wybraniem serwera sugerowalem sie watkiem o polskich nowo powstach gildiach z fajnym kliamtem i w miare na nowych serwerach - szybkich.

Jaki sparwdzi lagi ? Jakim progarem jakie sa parametry krytyczne ? Moze jakis watek na ten temat ?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:09 
Cytuj  
Wow wiki ma rozpiske tego gdzie stoja poszczegolne serwery. Wiekszosc problemow z serwerami maja uzytkownicy neo grajacy na serwerach stojacych we frankfurcie - stare serwery, pochodzace z czasow publikacji WoW, stojace w Paryzu, sa najczesciej malolagowe...
Inkub

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:16 
Cytuj  
grales w wowa na radzieckim serwie? O_o
to grales juz 15 lat przed premiera widze: P

a tak na powaznie

boulderfist i vek'costam stoja w szwecji albo UK juz nie pamiatam :)

jedyne co mozesz zrobic to czekac az tpsa albo druga strona to naprawi badz rerollnac na serwer gdzie masz stabilne pingi

pamiatam kolo 10 mieisecy temu dopiero co dignalem 60 lvl zaczely sie niemilosierne lagi dla posiadaczy neo... po miesiecu rerollnalem na inny serwer bo nie bylo wyjsca.. a blizz naprawil te lagi po 3 miechach.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:25 
Cytuj  
A na ile osob/kompow masz ta neostrade ? Znajomy sie dziwil i przeklinal Tepse za to ze ma lagi w CS/WoW czy innych online , a neo 256 mial rozdzielone na 9 osob w bloku....


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:31 
Cytuj  
Postal, bzdury gadasz...
Bladefist stoi w Paryżu, to serwer z czasow poczatkow Wow.
Vek'nilash stoi w Hamburgu, postawiono go 6 kwietnia tego roku.
Zgodnie z tym co mialem okazje zaobserwowac, tworca watku lagi bedzie mial zdecydowanie mniejsze na bladefist. Oczywiscie, byc moze bedzie mial je nadal - zainfekowany komp, kiepskie lacze do centrali itp.
Spis europejskich serwerow, miejsc gdzie stoja i dat postawienia jest tutaj:
http://www.wowwiki.com/EU_English_Realms_Info
Inkub

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:12 
Cytuj  
Postal napisał(a):
boulderfist i vek'costam stoja w szwecji albo UK juz nie pamiatam :)


Inkub_Pendragon napisał(a):
Postal, bzdury gadasz...
Bladefist stoi w Paryżu, to serwer z czasow poczatkow Wow.


Czytaj uwazniej (l2r dla elozi0muf)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Postal napisał(a):
boulderfist i vek'costam stoja w szwecji albo UK juz nie pamiatam :)


Inkub_Pendragon napisał(a):
Postal, bzdury gadasz...
Bladefist stoi w Paryżu, to serwer z czasow poczatkow Wow.


Czytaj uwazniej (l2r dla elozi0muf)


Fakt, mea culpa. Niemniej jednak Boulderfist stoi w hamburgu:) Nie ma w ogole zadnych serwerow w UK ani w Szwecji. A piszac swojego posta zasugerowalem sie serwerami autora watku, a nie pomylka kogos, kto odpowiedzial z bledem:) I zdecydowanie nie jestem ziomalem:)
Inkub


Posty: 5
Dołączył(a): 25.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:19 
Cytuj  
Panowie - a moge Wam zadac zasadnicze pytanie ?

Wiem ze nie powinno bys skierowane bezposrednio do Was ale...

Czy wydajac prawie 60 zl miesiecznie nie powinno sie miec w du... gdzie sto serwer i cala ta magiczna wiedze. Jestem czlowiekiem starje daty i takie pieryd mnie dobiaja - komp jest w miare hulaszczy a z neozdrady korzystam sam. Wirusow i innego spamu nie mam.
Wylaczam rowniez zbedne aplikacje. Zatem mam sie pozbyc WOW - bo szkoda marnowac czasu ?????

Ludzie ktorzy zaczynali od L2 pozniej WOW i wracali prawie wszyscy do L2.... Chyba zaczynam powloli rozumiec dlaczego....Gra WOW jest ok ale jesli sa takie problemy juz na poczatku nei wiem czy niewarto poswiecac swojego czasu...tej grze...

Podajcie mi jakies madre programy kotre srawdza pingi itp - chetnie pzrestestuje ta moja neostarde.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:32 
Cytuj  
darkeldar napisał(a):
Czy wydajac prawie 60 zl miesiecznie nie powinno sie miec w du... gdzie sto serwer i cala ta magiczna wiedze

Nah, za placisz za korzystanie z serwerow i obsluge, za polaczenie z nimi placisz telekomunikacji ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:36 
Cytuj  
Programy, ktore sprawdzaja pingi? ping onet.pl -t...

Ale ja nie o tym. Mowisz, ze powinienes miec gleboko w powazaniu tego typu problemy. Masz racje, przynajmniej jak dla mnie. WoW jest zrobiony tak, zeby miec to w dupie, ale wina nie lezy po ich stronie, a raczej po stronie boskiej telekomunikacji. Nawet z netem z kablowki, ktory kiedys mialem, WoW smigal naprawde niezle mimo, ze caly ten internet jest jedna wielka kaszana.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 12:26 
Cytuj  
Zaczynalem od L2 potem ewoluowalem do WoW-a i wole sie meczyc przy wow-ie ktory daje nieporownywalnie wiecej frajdy niz L2, ktore jak juz zrobisz ten uprawgniony 70 lvl jest slabe, nie oferuje nic, siege ok fajne ale co poza tym ? , pvp sporadycznie. Ogolnie L2 bylo fajne przez pierwsze pol roku, WoW jest fajny do tej pory :) Czyli ponad rok.

Ja mam neo+ 512 i nigdy nie mialem lagow w WoW-ie nie wiem o co wszystkim chodzi.

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 13:15 
Cytuj  
sprawdz jak ci dziala server Grim Batol
u mnie na neo256 okolo 100ms ping

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 13:48 
Cytuj  
omg on gral w WoWa w ZSRR :EEEE

na radzieckim serwerze, roflmao plx :D


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.