mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:20 
 
Moim zdaniem najwiekszy i najciekawiej zapowiadający sie patch do tej pory.

A tu ciekawe info z jednego z serwisów.Najbardziej zaciekawił mnie kawałek który pogrubiłem.

Blizzard pragnąć zadowolić największych maniaków sieciowego RPG'a World of Warcraft zgotowało kolejną aktualizację tytułu, która jest jednak największą poprawką ze wszystkich dotychczasowych.

Razem z patchem 1.9 świat Azeroth rozszerzy się o zupełnie nowe lokacje, tony unikatowych przedmiotów i broni. Pojawi się wiele nowych pancerzy, w tym szaty dla klasy palladyna. Co ciekawe, aby otworzyć bramy do nowego obszaru Ahn'Qiraj, cała populacja serwera, zarówno z Przymierza jak i Hordy, musi współpracować. Na końcu nowych terenów czeka nas potyczka z wielkim smokiem.

Wiecej informacji na temat nowego patcha można znaleść tutaj.

Co myślicie o nowych instantach i setach ? Moim zdaniem rewelka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:23 
 
to jest strona EU Warcraft http://www.wow-europe.com/en/
trzeci post od góry - czytaj STARY POST :]

nowe instansy są fajne bo są nowe. stare sa nudne - tez tez beda nudne ale później.
co do setów niestety złożyłem juz seta i nie chce następnego :wink:

ally bedzie płakać bo bedzie masa poisonów - shamani sa niezbalansowanie etc :lol:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:26 
 
no i po co tworzyc kolejny topic o tym, co juz bylo tu napisane... zamkniety


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.