mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:18 
Cytuj  
Tak właśnie sie ostatnio skusiłem i wracam do wowa ( bo go na jakiś czas odłożyłem na półke) i chcę sobie zrobic postac rouga albo pala i nie moge sie zdecydowac ;/... Na forum są tematy dotyczące rouga i pala ale jakos nie moge sie zdecydowac. Wiec jeśłi mozecie to pomuzcie z wyborem...a i na jakim serwie najlepiej grac, bo dawno nie gralem i sie już nie orientuje :P!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:21 
Cytuj  
Pisior napisał(a):
pomuzcie


pala, rogue ma za dużo przycisków.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:23 
Cytuj  
poczekaj troche z wyborem az bedzie wiadomo co w 1,9 dostanie paladyn

na dzien dzisiejszy polecam rogue ( wiekszy fun ) ale moze za tydzien lub dwa zmienie zdanie

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Pisior napisał(a):
pomuzcie


pala, rogue ma za dużo przycisków.


Pala jak ulał dla Ciebie. Spełniasz wymóg max IQ ;)


Posty: 8
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:31 
Cytuj  
Thx za odpowiedzi ... wlasnie nie wiem bo ja wole grac kims kogo trudnij zabic i ktory bedzie mial duza zbroje :P... Bo rogalem to sie ma troche mniej zycia i slababszy pancerz ale za to kryje sie ... no i jego dps 8) . Za to palem więcej zycia, leczy sie, lepszy armor i wogule przydatne czary... wlasnie dlatego nie moge sie zdecydowac :?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:35 
Cytuj  
Pisior napisał(a):
Thx za odpowiedzi ... wlasnie nie wiem bo ja wole grac kims kogo trudnij zabic i ktory bedzie mial duza zbroje :P... Bo rogalem to sie ma troche mniej zycia i slababszy pancerz ale za to kryje sie ... no i jego dps 8) . Za to palem więcej zycia, leczy sie, lepszy armor i wogule przydatne czary... wlasnie dlatego nie moge sie zdecydowac :?


Rofl, chyba nie pojął sensu i aluzji naszych wypowiedzi :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:38 
Cytuj  
Pojąłem :P... pisze tylko jak wole grac :P

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:39 
Cytuj  
Wez paladyna i rollnij sie na jakis niemiecki server ..far... far away...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:40 
Cytuj  
ale wy wredni jesteście :/

nie sądzę, by po zmianie talentów rolą palka zaczęło być coś innego niż rzucanie na 40 osób co 5 min buffów i leczenie


ja bym brał rougala

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:55 
Cytuj  
Gdybyś chociaż troszkę poczytał to byś wiedział, że palek dostanie 15min buff obejmujący wszystkie osoby grające daną klasą w raidzie, co w dużej mierze rozwiązuje problem bycia buff botem.

Co do leczenia - analogicznie można powiedzieć, że priest też w zasadzie nic innego nie robi tylko leczy i daje fort buff...

Ja ze swojej strony liczę na to, że w końcu talenty w holy tree dadzą jakiś porządny bonus dla healing palka.

Co do funu... co kto lubi - mi się przyjemnie levelowało palka (dopiero po xx dniach played na 60lvl robi się nieciekawie), przyjemnie też gra się rogalem. Każda klasa jest na swój sposób wymagająca i... ehhh w sumie po co ja się wysilam dla TPU ;).


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:59 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Gdybyś chociaż troszkę poczytał to byś wiedział, że palek dostanie 15min buff obejmujący wszystkie osoby grające daną klasą w raidzie, co w dużej mierze rozwiązuje problem bycia buff botem.


Ale jest jedno małe główniane ALE. Taki buff po prostu będzie beznadziejny, bo :
- Warki chcą Bok
- Rogale chcę BoM
- Priesti chcą zazwyczaj Bow
- locki Bok
- druidzi Bow
- mage bow

to na cholere mi pieprzony 15min buff jeżeli i tak bede musiał castować innym char inne bufy ?

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:07 
Cytuj  
No tak za dużo przycisków :]


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:13 
Cytuj  
Pisior napisał(a):
Pojąłem :P... pisze tylko jak wole grac :P

Zdecydowanie graj palem!!! mowie ci, wolisz tak grac i rogue ci sie nie podoba!!!!!!!
A najlepiej jakims citterem, ciekawe ile przy nim bylo by przyciskow???

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:14 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Vorten napisał(a):
Gdybyś chociaż troszkę poczytał to byś wiedział, że palek dostanie 15min buff obejmujący wszystkie osoby grające daną klasą w raidzie, co w dużej mierze rozwiązuje problem bycia buff botem.


Ale jest jedno małe główniane ALE. Taki buff po prostu będzie beznadziejny, bo :
- Warki chcą Bok
- Rogale chcę BoM
- Priesti chcą zazwyczaj Bow
- locki Bok
- druidzi Bow
- mage bow

to na cholere mi pieprzony 15min buff jeżeli i tak bede musiał castować innym char inne bufy ?


Huh?
1. Wybierasz dowolnego maga z raidu - dajesz mu BoW
2. Wybierasz dowolnego warka z raidu - dajesz mu BoK
powtórz dla następnych klas

Jeżeli nie widzisz różnicy między castowaniem buffów 7 razy co 15min a starym dobrym 40 razy co 5min no to sorki.


_________________
Altaya | BF4

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:36 
Cytuj  
Mam paladyna na 60, a teraz leveluje warriora. W moim przypadku wybor jest prosty. Lubie ciezko opancerzone postacie, ktore duzo wytrzymaja i pierwsze leca do boju. Taki juz mam sposob gry. W Counter-Strike np. nie umialem wysiedziec na tylach albo czaic sie z AWP, najciekawiej bylo wlaczyc berserk i do przodu :) Bawilem sie troche rogue i mimo ze DPS mial fantastyczny, to ataki ze stealth mi nie odpowiadaly. Jesli wiec interesuje cie duzy dmg i "ataki od tylca" to rogue. Co do paladyna, to daleko mu do prawdziwego swietego wojownika, wiec nie nabierz sie na texty blizza typu:
"Wielding their mighty hammers and the strength of the Light, these holy warriors command forces in battle, all the while throwing themselves to where the fighting is the thickest." Bo malo kto ci w MC pozwoli machac mlotkiem. Juz lepiej rolluj warriora. Ciagle licze jednak na jakies dobre zmiany u pala co by mozna bylo nim jeszcze pograc, bo sie juz troche sie facet zakurzyl.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:00 
Cytuj  
ale on lubi postacie z "Duzym armorem". Tauren, definitywnie Tauren. Rozmiarem zbroi to go nikt nie pobije:P

a tak serio, to ostatnio zaskoczylo mnie jak dobry u palki jest seal of command, palka umie dmgdealowac, tylko ze ma, heale dlatego zawsze ludziska jak maja palke w party, uwazaja ze maja healera i palka sie nie pobawi:( ale dmg wymiata:)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:05 
Cytuj  
nie z
Zemus napisał(a):
z "Duzym armorem"


tylko z duza zbroja


EDIT: było o kropkę nad "z" za dużo


Ostatnio edytowano 21 lis 2005, 23:06 przez Avan, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 8
Dołączył(a): 21.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:05 
Cytuj  
Hehe... taurenom mowimy nie. Akurat ta rasa mi sie nie podoba najbardziej :P:D

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:15 
Cytuj  
Nawiązując do tematu "co mam zrobić/Kim grać bo jestem za głupi żeby określić czego oczekuję od gry/itd" chciałbym zapytać co mam zjeść na kolację, bo nie tak dawno wróciłem z zajęć (studia wieczororowe) i nie wiem co zrobić:

1. Olać to! Browar wystarczy!
2. Browar + jajecznica na bekonie (ale w sumie o tej porze..hmmm)
3. Właśnie znalazłem puszkę z tuńczykiem, więc może to?

Jestem pewien, że pomożecie mi w tej kwestii w tym samym stopniu co autorowi topicu z jego problemem.


_________________
Altaya | BF4

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:19 
Cytuj  
Nie lubie pic na pusty zoladek, wiec wybieram bramke numer 2 :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.