mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:17 
Cytuj  
Witam
Od pacza 1.8 mam następujący problem:
Po każdym teleporcie, wejściu czy wyjściu z instantu, czasem nawet przy oddaniu questa mam diskonekta :( , tzn wszystko co dzieje się wokół widzę okna czatów wyświetlają inforamcje natomiast ja nic nie mogę napisać nic wykastować a po jakimś czasie wyświetla mi się okienko "diskonekt from serwer" i przez następne pół min próbuję się zalogować.
Czy miał ktoś podobny problem i znalazł jakieś rosądne rozwiązanie problemu. Jest to o tyle uciążliwe, że muszę wchodzić do instantów na "Dwa" razy, przy wipe 4 razy (średnio jest to ok 2 min off line) , nie mówiąc juz o bg.
Kasowałem już zawartość folderów wtf i wtb, reinstalowałem nawet wow-a, ale wszystko bez skutku. Nie reinstalowałem tylko systemu i chciałbym tego uniknąć. Mam neo 512, żadnych problemów z lagiem (na chwilę obecną) czasy od 60 do 160 ms.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:19 
Cytuj  
No właśnie, nie da się z tobą chodzić po instantach :P
Pomóżcie ludzie, bo to główny healer w naszej guildi ;)


_________________
Never forget, never forgive

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:23 
Cytuj  
stary nurfed ui mial jakiegos nieoficjalnego buga ze robil d/c, wiec jak uzywasz go to wylacz i zobacz czy cos sie poprawilo


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
Ha mialem podobny problem, trzeba odpowiednie rzeczy ustawic na karcie sieciowej/w polaczeniach, zaraz sprubuje to odnalezc.

Ok mam, ogolny temat:
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-tech-support-en&t=202513&p=1&tmp=1#post202513

Mi pomoglo:
# Network Card Configuration

If you continue to have these problems then you will need to adjust the configuration of your network connection:
(please check with your Network Administrator before making any changes)

To access your Network configuration settings:

# Go to Start and choose Control Panel
# If in Category view, please click on Network and Internet Connections
# Open Network Connections
# Right click on your network adapter used to connect to the internet and go to Properties
# Click on Configure and go to the Advanced tab

Different network cards have different options on this screen:

Disable any option labeled Checksum Offload (RX and TX) or Hardware Checksumming
Set the option called Connection Type, Speed and Duplex Settings or Media Type to Force 100 Full Duplex
(the exact wording of this option may vary)
Note: You may need to select Force 10 Full Duplex for an older network.

Set the Optimize for option to Throughput

Click OK

Note: This may cause your Connection to disconnect temporarily: Restarting the computer will usually resolve this.
If you are still disconnected, readjust the Connection Type settings.

powodzenia.


Posty: 6
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 14:38 
Cytuj  
Problem rozwiązany
Nie pomyślalem o ustawieniach karty sieciowej. Zmieniłom modem USB (na którym do tej pory dziala mi Neostrada) na Router i karte sieciową.
Wyłączyłem Checksum Offload (RX and TX) or Hardware Checksumming
i wszystko gra.
Wielkie dzięki

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
Sie wie to sie pomaga ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.