mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:50 
 
jako ze nie ma takowego samego tematu w dzialu o hunterze totez tutaj prosze o przedstawianiu najlepszych buildow dla marksmana huntera pvp ( swoja droga zrobilem procz paladincia wlasnie alcika hunterka mrrrau yo :D ) z gory dzieki ludziska no i wiedza liczy siw wiedz ado zdobycia

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 23:57 
 
Tak trudno kliknąć w FAQ -> Klasy [INFO] -> I wykonać delikatny scroll myszą w dół?


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 00:41 
 
sorry ja Cie drogi Kolezko ale tam nie ma wyszczegolnionego a czyz forum ma nie byc czyste i klarowne, totez jak w takim podrozdziale beda buildy dla marksmana to sie nic nie stanie a ktos odwiedzajacy bedzie odrazu wiedzial nie? oczywiscie mozna wszystko wrzucac do jednego worka,stworzyc burdel a nastepnie analogicznie nawiazac do RP, ta polska mentalnosc brrr, yo

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 01:33 
 
Siegfried napisał(a):
sorry ja Cie drogi Kolezko ale tam nie ma wyszczegolnionego a czyz forum ma nie byc czyste i klarowne, totez jak w takim podrozdziale beda buildy dla marksmana to sie nic nie stanie a ktos odwiedzajacy bedzie odrazu wiedzial nie?


To może jednak użyj swojego mózgu (wiem dla niektórych to trudne ale postaraj się) i troche się zastanów co?

Jak by każda klasa miała oddzielny topic na talenty i do tego jeszcze rozbite na topiki ze względu na main tree to byśmy mieli około 20 topiców na same buildy.

Na marginesie, czy w ogóle przeczytałeś FAQ? Bo ja mam wątpliwości. Typowe, nawet nie zajrzysz ale udajesz że wszystko wiesz, i oczywiście twój sposób jest "właściwszy" heh...


Cytuj:
oczywiscie mozna wszystko wrzucac do jednego worka,stworzyc burdel a nastepnie analogicznie nawiazac do RP, ta polska mentalnosc brrr, yo


Oczywiście, można też robić z siebie skończonego kretyna, przieprzyć od rzeczy, rządzić się jak kwoka na grzędzie mimo iż jesteś tu od niedawna.

Ta polska mentalność...

"yo"

pffff


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 04:17 
 
Goatus napisał(a):
To może jednak użyj swojego mózgu (wiem dla niektórych to trudne ale postaraj się) i troche się zastanów co?


Przeciez napisal ze gral palladynem :D


_________________
http://www.innominate.info/dkp

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 06:37 
 
za to Ty fajny Jestes bo przebywasz na forum 24h i masz dziwne upodobania, cos ala detektyw geograf, takie poszukiwania najdrobniejszych topicow, no masz racje to by bylo straszne gdybyl w FAQ byly podpiete tematy i ludzie by mieli odrazu je na tacym, ale tak bo przeciez szukaaanie jest faaaaajneeeee, no coz kazdy ma inny system grzewczy

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 07:45 
 
Siegfried napisał(a):
za to Ty fajny Jestes bo przebywasz na forum 24h i masz dziwne upodobania, cos ala detektyw geograf,


Haha
Normalnie aż się popłakałem ze śmiechu.
Gdybym był Markiem to pewnie znalazło by to się w mojej sygnaturce ^_-

1)Nie przebywam na forum 24h
2)Dziwne upodobania? Co masz na myśli?
3)Detektyw geograf? O.o WTF is this?

Cytuj:
takie poszukiwania najdrobniejszych topicow,


No rzeczywiście strasznie się naszukałem.... Otworzyłem FAQ zjechałem do piątego posta. Kliknąłem linka i prosze. Informacje o klasach, a tam hunter i co najmniej 3 tematy w których można postnąć builda i się dowiedzieć co inni o nim myślą.

Ale nie, bo niby poco? Najlepiej tworzyć nowy topic za każdym razem jak w starym się mały oftop zrobi albo nowy patch wszedł i pozmieniał troche w talentach itp itd. A moderatorzy niech się krztuszą za każdym razem i podczepiają coraz to nowe topiki...


Cytuj:
no masz racje to by bylo straszne gdybyl w FAQ byly podpiete tematy i ludzie by mieli odrazu je na tacym,


:roll:


_________________
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:07 
 
Siegfried napisał(a):
za to Ty fajny Jestes bo przebywasz na forum 24h i masz dziwne upodobania, cos ala detektyw geograf, takie poszukiwania najdrobniejszych topicow, no masz racje to by bylo straszne gdybyl w FAQ byly podpiete tematy i ludzie by mieli odrazu je na tacym, ale tak bo przeciez szukaaanie jest faaaaajneeeee, no coz kazdy ma inny system grzewczy



może nie wszyscy wiedzą, ale jest taka fajna opcja "szukaj"

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 09:36 
 
Jak tylko zobaczyłem topik to pomyslałem o moj kolega "Marksman" bo taka ma ksywke in game cos przeskrobał. Pewnie bedzie 10 screenow i jakis whine.

A tu piekny flame bo "nowy" napisął topik. Zamiast mu pomoc umiescic z 5 linkow, zasugerowac jak szuksc informacjii to go zmieszaliscie z błotem. W sumie dziwi mnie, ze najbardziej naskoczyly osoby majaca po 1k+ postow nabitych w poł roku i piszace bzdury w co drugim topiku lub /bump, /sign .... ale no offence.

Przyokazji czytajac ten pocieszny topik nauczyłem sie nowego wrzutu "detektyw geograf" :D

Zacznij moze szukac tu
http://rangers.atspace.com/Hunter%20FAQ/index.htm
ja hunterem nie jestem wiec Ci nie pomoge ... Serch i FAQ też czynia cuda.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 13:05 
 
Wklejone z Klasy[INFO]

HUNTER
ObrazekObrazek

DROPY dla Huntera

Różne dyskusje, troche o beastmasterze
Talenty huntera pacz 1.7 dyskusje
Noob poradnik
Hunter pytania i odpowiedzi
Wszystko o petach, gdzie znaleźć, listy umiejętności, itp...
Petopia zawiera spis 50 najlepszych petów w grze wraz z bardzo dokładnym opisem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.