mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:43 
Cytuj  
Myslałem zeby to umiescić w Tech Board ale tu powinno byc szybciej i łatwiej.

Ponieważ Dialog daje dupy ostatnio na całej lini nie pozostaje mi nic innego jak przerzucic sie na Neostrade. Stąd ten temat.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Neostradą i WoWem we Wrocławiu?

Są rózne opinie i różne miasta. Miałem kiedyś Neo i byłem bardzo zadowolony, ale wszystko mogło sie zmienic, stad moje pytania.


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 15:08 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:45 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Myslałem zeby to umiescić w Tech Board ale tu powinno byc szybciej i łatwiej.

Ponieważ Dialog daje dupy ostatnio na całej lini nie pozostaje mi nic innego jak przerzucic sie na Neostrade. Stąd ten temat.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Neostradą i WoWem we Wrocławiu?

Są rózne opinie i różne miasta. Miałem kiedyś Neo i byłem bardzo zadowolony, ale wszystko mogło sie zmienic, stad moje pytania.
na niemieckich serwerach (przynajmniej na moim) z neo normalnie grać się nie da.
na francuskich spoko - na francuskich nie da się za to grac z chello :wink:

zmienłem chello na neo grając na BL a po migracji tesknie za zmianą ISP na dialog :lol:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 14:46 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:46 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ponieważ Dialog daje dupy ostatnio na całej lini nie pozostaje mi nic innego jak przerzucic sie na Neostrade. Stąd ten temat.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Neostradą i WoWem we Wrocławiu?


Ja mialem kiedys Neo, ale wtedy jeszcze grałem na US - jak z EU, nie powiem.

A czy Dialog daje dupy? Czy ja wiem, pingi zawsze mieli troche gorsze niz Tepsa. Ale różnica, to może w FPP grając hardkorowo byłaby odczuwalna. Teraz z Dialogu z Wrocławia na EU - śmiga mi elegancko.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:50 
Cytuj  
Ja mam neo 640 szczecin i gram zarowno na niemieckich jak i francuskich realmach i nie ma problemu.

Fakt ze na niemieckich czasem jakis lagspike wyskoczy, ale przestawienie MTU/MRU na 800 na modemie wystarczylo zeby dalo sie grac spokojnie i bez lagow ;]


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:03 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ponieważ Dialog daje dupy ostatnio na całej lini nie pozostaje mi nic innego jak przerzucic sie na Neostrade. Stąd ten temat.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Neostradą i WoWem we Wrocławiu?


Ja mialem kiedys Neo, ale wtedy jeszcze grałem na US - jak z EU, nie powiem.

A czy Dialog daje dupy? Czy ja wiem, pingi zawsze mieli troche gorsze niz Tepsa. Ale różnica, to może w FPP grając hardkorowo byłaby odczuwalna. Teraz z Dialogu z Wrocławia na EU - śmiga mi elegancko.


Moj problem to nie zly ping tylko straty pakietow co 2-3 minuty.
Problem z Dialogiem polega na tym, że jak maja awarie to nie potrafia jej zlokalizowac, nie mowiac o naprawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:08 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja mam neo 640 szczecin i gram zarowno na niemieckich jak i francuskich realmach i nie ma problemu.
generalnie neo ma chyba problem w polsce centralnej bo ratuje się wychodząc z polski przez bramke w gdańsku. bez tego 10k ping


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nestor napisał(a):
Ja mam neo 640 szczecin i gram zarowno na niemieckich jak i francuskich realmach i nie ma problemu.
generalnie neo ma chyba problem w polsce centralnej bo ratuje się wychodząc z polski przez bramke w gdańsku. bez tego 10k ping


O_o

U mnie wszystko idzie do olsztyna, stamtad do wezla w wawie a potem leci przez telie w swiat, nie przypominam sobie zeby tpsa miala bramke w gdansku :P Tam to chyba pol34 kiedys cos mial ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
nie przypominam sobie zeby tpsa miala bramke w gdansku :P Tam to chyba pol34 kiedys cos mial ;]
a czy ja mówie że to bramka tepsy ? :wink:

więcej nic nie powiem. nie moge :]


_________________
psn

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 15:27 
Cytuj  
Uprzejmie sie uprasza o nie zbaczanie z tematu :P

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:28 
Cytuj  
Ja akurat jestem z Bydgoszczy, ale to chyba nie robi wiekszej roznicy poniewaz ruch z wszystkich neo do Europy i tak wychodzi z Wawy przez Telie. Mam neo 640 i na francuskich serwerach oczywiscie nie bylo problemow. Jesli chodzi o niemieckie to swego czasu byly okropne lagi. Teraz niby poprawili i mozna uznac, ze jest ok. Czasami wskoczy lag na 5-10 sek, ale pozatym mozna wytrzymac. Zdarzaja sie pory dnia/nocy, ze jest idealnie :)


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 18:29 
Cytuj  
ja gram z wrocka na dsl 512 i wszystko smiga (chyba ze blizz ma problemy, wtedy na themaelstorm lagi po 5k-6k ale na bl'u smiga bez problemu

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:42 
Cytuj  
dziennika nie oglądacie ?:) zmiana systemu operowania numerami wczoraj była w polsce , może stąd te kłopoty się biorą ?;)


Posty: 6
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:52 
Cytuj  
halo, halo ... tutaj wrocław ;)

Ja miałem neo 640, zarówno na us becie, us open jak i europejskich serwerach grało się bez problemu, lagi niewielkie o ile tylko w tle nie wpuściło się za dużo ruchu. 128 kb to bardzo wąskie gardło wyjściowe i zapchanie tego kanału spowalniało całe łacze. Teraz przeniosłem sie na 1mb łacze i musze powiedzieć, że widać różnice i smiga jeszcze lepiej. Oczywiście nie jestem do końca pewien czy to zasługa większej przepustowości, czy akurat blizz poprawił cos na serwerze, na którym gram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 19:52 
Cytuj  
Tez gram na 512 we wrocku i nie ma zadnych problemow z lagami. Problem jaki mam to ze raz na jakis czas pada loncznosc na 5 sekund, niby nic wielkiego ale w czasie bwl to moze lekko zdenerwowac.

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:23 
Cytuj  
ja jestem z wroc i mam neo 640 i tak :
- w pierwszym miesiacu grania bylo wszystko pieknie itd.
- przez nastepne 2 miechy byly freezy itp. -> opisywalem na forum
- teraz jest niby fajnie ale :
----- sa momenty , ze gra zrywa przez jakies 10 min a potem wszystko ok
----- o godzinie 15.39 jest chyba reset bo zawsze mnie wywala :P
----- czasem nieoczekiwane dc

ogolnie jestem zadowolony ( no moze gdyby nie te 2 miechy co sie nie dalo grac - no ale przynajmniej jak sa lagi to czuje sie jak ryba w wodzie :) )

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 21:23 
Cytuj  
Wrocław - neostrada, usługa 512. Po dzisiejszym zalogowaniu (ostatnio grałem w kratkę, najczęsciej by sprawdzić tylko płynność gry - problemy z dostawcą). Ośmielę stwierdzić, że grze na tej neo nie można zarzucić żadnych negatywów, a rozgrywka to sama przyjemność;).


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?


Posty: 1
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 18:36 
Cytuj  
Tez jestem z wrocka i mam Dialog 1 mb. Od 2 miesiecy wszystko chodzilo ok i jakis tydzien temu sie posypalo, pakiety nie dochodza i jak sie gra w wowa to czasami co 30 sekund gra staje, czasami na 5 czasami na 20 sekund.

Wie ktos moze czemu tak sie dzieje ? Kiedy to zamiezaja naprawic ?

Pozdrawiam


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 19:53 
Cytuj  
Wrocław neostrada 5Mb/s... wszystko fajnie ping miodzio (zwykle koło 30-70 góra 150) ale zdarzaja sie kicki, szczególnie w duzych miastach i czasem na BG... wkurza to niemiłosiernie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 20:28 
Cytuj  
wrocław , sieć studencka ikarnet ... wystko ok :D tu wogóle wszystko jest ok pingi 40-200


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 13.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 21:24 
Cytuj  
Ja dzisiaj przesiadlem sie z SDI na NEO
dlugo na to czekalem bo nie moglem grac na tych nowych niemieckich serwerach RPPVP (jak the venture)
lipa na maksa byla, wielkie lagi i dc co chwile
Dzisiaj przelaczyli mnie na NEO i gra sie normalnie, latency czasami okolo 50
Dziwne bo routing sie nie zmienil, routery wyjsciowe na swiat zostaly te same...
zmienil mi sie tylko adres IP... stad wniosek, ze blizzard ma cos ze swoja siecia i robi problemy niektorym pakietom, ktore maja ip z pewnych sieci....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.