mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 08:13 
Cytuj  
Male ogloszenie : Poniewaz serwery blizza nie dzialaja ( forums), chcialem poprosic o przekazanie hi-goat i excesse, ze beda sie musieli teraz niezle narobic, jezeli chca jakiegokolwiek zabic i tak sytuacja utrzyma sie do czasu checi negocjacji :)


A teraz juz pytanie do reszty z was : jak na waszych serwerach wyglada sytuacja z outdoor smokami?( glownie pvp serwery) Czy tez strasznie sobie przeszkadzacie, czy moze zachodza u was normalniejsze zasady? I jeszcze jedno : w tej chwili 1-2 osoby spokojnie bezproblemowo moga zrobic wipe na kazdym z outdoor bossow ( MC cap). Czy nie uwazacie, ze powinno byc to zabronione? Inne metody jak wybijanie healerow uwazam za normalne, ale uzycie MC cap na MT konczy sie w 99% wipe, poniewaz nie da sie tego dispelnac, ani temu zapobiec ( rogue podchodzi w sth, czy na sprincie do MT i w ciagu pol sekundy to robi).


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:36 
Cytuj  
lutus napisał(a):
A teraz juz pytanie do reszty z was : jak na waszych serwerach wyglada sytuacja z outdoor smokami?

Server silvermoon pve - wszystko tlucze http://www.inner-sanctum.dk od Kazzaka do Lethona

lutus napisał(a):
Czy nie uwazacie, ze powinno byc to zabronione? Inne metody jak wybijanie healerow uwazam za normalne, ale uzycie MC cap na MT konczy sie w 99% wipe, poniewaz nie da sie tego dispelnac, ani temu zapobiec ( rogue podchodzi w sth, czy na sprincie do MT i w ciagu pol sekundy to robi).


oczywiscie ze nie bo to jest skill i dlaczego mialo by byc zabronione


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:46 
Cytuj  
Prawde mowiac z tego co pamietam lutus, to ktos od was zaczal griefowac higoat (bodajze sandman, naish i ktos jeszcze). To co sie dzialo wczoraj to najzwyklejsza zemsta :p

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:50 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Prawde mowiac z tego co pamietam lutus, to ktos od was zaczal griefowac higoat (bodajze sandman, naish i ktos jeszcze). To co sie dzialo wczoraj to najzwyklejsza zemsta :p


Prawda to jest i nikt nie bedzie zaprzeczal. Ale to chodzi o "obietnice" wczoraj z irca... Zreszta zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie, jak beda chcieli zaprzestac wojny, na pewno wiedza do kogo sie zwrocic:) Mysle, ze rozsadniejszy by byl pewien uklad, a nie wzajemne wipowanie sie, bo z tego na pewno nikt nie skorzysta ( ja wczoraj 40-50g na tych wipe'ach do tylu)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:56 
Cytuj  
Parę miesięcy temu mój serwer (Sunstrider) przypominał bardziej PvE niż PvP. Nie bardzo wiem dlaczego... pewnie przez IRCa i nieoficjalny board. Wtedy nikt sobie nie przeszkadzał przy Kazzaku, Azuregosie czy drodze do MC.

Jakieś 2 miesiące temu sytuacja uległa dość znacznej poprawie. Na boardzie serwera zaczlismy akcje wypleniania carebearismu i w dniu dzisiejszym każdy jedzie każdego, próbujemy wipować alliance, którzy robią outdoor bossa a samotne dojście do MC lub BWL to minimum kilku corpse runów. I o to chodzi.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:01 
Cytuj  
Pamietam jak kiedys Hi Goat przeszkadzał FoD w zabiciu Kazaka. Ktoś od nas w tym czasie sprawdzal czy jest Kazak i doklejono nam kartke ze przeszkadzalisnmy w killu. Jak sie zebralismy gdy było pusto, to perzez 2h 4-6 ludzi z FoD robiło wszytko abysmy go nie zabili ....

Trundo sie dogadac jak po obu stronach znajdzie sie 4 "paladynow" co zrobia wszytko aby ta druga strona go nie ubiła.

Nie mozna też przesadzac pamietam, ze conajmniej 5 kili gdzie do bosa outdor podchodzili zarowno aliaci jak i horda na zmiane.

Trudno tez wyeliminowac ludzi bez gildii, wolnych strzelcow co pamietaja gank na lvl 40 ;)


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:07 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
to perzez 2h 4-6 ludzi z FoD robiło wszytko abysmy go nie zabili ....


My wczoraj od 13 do 21 ... i jeszcze 1 proba o 24 :P Trzeba przyznac, ze niektorzy maja cierpliwosc, mi by sie nie chcialo siedziec 8 godzin i jedyne co to co 30 min podbiegac do MT i uzywac czapki...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:08 
Cytuj  
lutus napisał(a):
My wczoraj od 13 do 21 ... i jeszcze 1 proba o 24 :P Trzeba przyznac, ze niektorzy maja cierpliwosc, mi by sie nie chcialo siedziec 8 godzin i jedyne co to co 30 min podbiegac do MT i uzywac czapki...


hmmm czy mozna MC cap uzyc na friendly postaci? np. ally na ally


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:11 
Cytuj  
Nie fabianku, ale rusz makowka troche, MT moze byc tez z przeciwnej frakcji.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:14 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Nie fabianku, ale rusz makowka troche, MT moze byc tez z przeciwnej frakcji.

:evil:

inner sanctum to gildia ally, a server jest pve stad moje pytanie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:16 
Cytuj  
sorry... nie da sie. Jedyne co im mozesz zrobic, to kazac sie 3 lockom lognac w jednym z miejsc spawnow i szybko sie zbierac na raid. To podstawa przy outdoorach, szczegolnie na pve serverze


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:20 
Cytuj  
lutus napisał(a):
sorry... nie da sie. Jedyne co im mozesz zrobic, to kazac sie 3 lockom lognac w jednym z miejsc spawnow i szybko sie zbierac na raid. To podstawa przy outdoorach, szczegolnie na pve serverze


sam mam locka lv20 z tym ze oni kampuja 24h/7d wiec nie ma szans bo jak kazzak wstanie o 3ciej rano to 3:10 juz lezy.

wipnac ich uderzajac kazzaka nie mozna bo to jest bannable. Wiec szukamy innych sposob aby naklonic ich do negocjacji


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:26 
Cytuj  
Najlepszym wyjsciem pewnie byloby posiadanie dodatkowego konta z postacia z hordy. Generalnie to postaciom z walsnej frakcji mozna co najwyzej naskoczyc.

Co mi przychodzi do glowy to stac obok MT i co chwila mu dawac invite do duela (wyskoczy mu tabelka), ale po chwili zastanowienia sam stwierdzam ze to glupie.

Ehehe. Zawsze mozna tankowi dawac blessing of sanctuary :D albo jeszcze lepiej babla.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:35 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Najlepszym wyjsciem pewnie byloby posiadanie dodatkowego konta z postacia z hordy. Generalnie to postaciom z walsnej frakcji mozna co najwyzej naskoczyc.


na pve mozna miec na jednym koncie i na jednym servierze postacie z obu frakcji.

KromeR napisał(a):
Co mi przychodzi do glowy to stac obok MT i co chwila mu dawac invite do duela (wyskoczy mu tabelka), ale po chwili zastanowienia sam stwierdzam ze to glupie.

masz racje to glupie lol

KromeR napisał(a):
Ehehe. Zawsze mozna tankowi dawac blessing of sanctuary :D albo jeszcze lepiej babla.


nie mozna, bo tym wprowadzisz bossa (wszystkich po za azerugosem) w supreme mode a to jest bannable


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:58 
Cytuj  
U nas (stormreaver pvp) nie ma przeszkadzania, kiedys bylo teraz jest w miare cywilizowanie.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:18 
Cytuj  
moze nie wiesz lutus ale potem my w 19 zostalismy tam i wipowalismy hi goat excelse i default chyba z 3 razy
mieli 6 MT wiec dobrze ze nas bylo duzo :D
ale po 3-4 wipach poszli sobie i dzis ysondre zabilo la i lk


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Poniewaz serwery blizza nie dzialaja ( forums), chcialem poprosic o przekazanie hi-goat i excesse, ze beda sie musieli teraz niezle narobic, jezeli chca jakiegokolwiek zabic i tak sytuacja utrzyma sie do czasu checi negocjacji :)


Mysle ze Hi Goat i Excesse ma was alliantow w dupie :)
Ale nie martwcie sie alianckie placzki.. znowu bedzie migration z BL wiec mozecie sie przeniesc.. papa :)

Nukh napisał(a):
każdy jedzie każdego, próbujemy wipować alliance, którzy robią outdoor bossa a samotne dojście do MC lub BWL to minimum kilku corpse runów. I o to chodzi.


i tak trzymac :) nie ma zmiluj sie , to jest WARcraft :)


_________________



*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 17:51 
Cytuj  
Horda straszny alliance?, ubaw po pachy :o .

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 18:18 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
Horda straszny alliance?, ubaw po pachy :o .

to nie horda tylko huragan lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 18:23 
Cytuj  
Cytuj:
Horda straszny alliance?


Straszny ? wtf? to kto jest straszny w końcu, Horda czy Alliance? Zdecyduj się :o


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.