mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:27 
Cytuj  
Czesc. Mam pytanko do maniakow roguw takich jak ja :P Mam problem na PvP jest nim Hunter... jak karzdy wie jest to jedna z trudenjszych posatcci do zabicie aprzez rogua. Moje skille to 21/9/21 mam nadzieje ze wiecie oco chodzi( preparacion, cold blod takie ta ... ) i przy starciu z hunterem pojawia sie problem kdyz jego pet ma dezy (cos takiego ze jak idziemy i nas tw zada robie to mamy zpowolnienie :P ) i wtedy niemoge do losa podejs ... oczywiscei pomyjam hunterow z petemi ktore staduja bo to wogule pomylka ... ;] ale wiekszosc postaci jakos da sie rozwalic jednak na niego brak mi pomylu . Pomozcie jesli mozecie w znalezieniu rozwiazania na Rogue Vs. Hunter z gory dzikuje...

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:57 
Cytuj  
Learn to play ur class :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:58 
Cytuj  
Nie masz szans jak cie hunter 1 raz zobaczy i ma troche oleju w glowie, jak pierwszy zaczniesz walke a prezentujecie podobny skill tez nie masz szans, jesli jest gorszy od ciebie to masz 50% ;] a wszystko spowodowane tym ze dodge jest bugged i nie mozna dodgowac atackow ranged "working as intended" niestety. nawet hunter z 1% mozecie cie dojechac jak tylko uda mu sie uzyskac jakas sensowna odleglosc;]. Niestety nie mozesz nic na to poradzic. No jedynie engineering moze ci pomoc.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:03 
Cytuj  
Głupie pytanie:

A warkowie mogą sobie poradzić z hunterem ????

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:04 
Cytuj  
Chyba tez maja przeje**** bo dodge nie dziala ;]

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:08 
Cytuj  
KEK x)


Właśnie tak myślałem więc dlatego dałem "Głupie pytanie" :)


Posty: 2
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:14 
Cytuj  
czyli jak zobacze huntera to porostu lepiej go zostawic :) no to ładnie ....

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:18 
Cytuj  
Tak bym Ci radzil, jesli umiesz sie w miare poslugiwac rogusem masz jakis niezly gear to warto sporobowac, ja cwiczylem walki z hunterami dawno temu, wiec nie sa jakos szalenie trudni dla mnie ale mam huntera w gildii, 30% na crit full epic tak jak ja, i jak osiaga jakis range to robi aimeda za 2.2k srednio do 3k max i multishota a reszte konczy autoatackami;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:19 
Cytuj  
A mowili, ze hunter easy mode, rofl. Wszyscyc nazywali huntera free HK.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:20 
Cytuj  
nasz hunter rank14 z bwl gear ect, melee jedzie rogue i wiekszosc warriorow ;)


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:20 
Cytuj  
Czasem sie da.
1. Crippling poison
2. Sap huntera i zabijasz zwierza
3. Vanish
4. Blind
5. Bandaz
6. Speed potki (sam sprint moze nie starczyc)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:24 
Cytuj  
Ta zychoo;] gorzej jak ma zwierza rozwinietego ktory robi 200 dps+ a czesto sie to zdarza teraz:>

Mirtul tak bo on jest easy mode widze ze nie kumasz tego wyrazenia "easy mode" - latwo sie gra, jedyne co musi hunter robic to run petem mark nad glowa, autoatack i aimed, multishot;] . Widzialem w ab jak koles od nas jedym aimedem nie raz maga zdejmowal no to sorry, jak magowie narzekaja na ambusha za 2k a hunter ich wali w poope za 3k+ z crita;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:26 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ta zychoo;] gorzej jak ma zwierza rozwinietego ktory robi 200 dps+ a czesto sie to zdarza teraz:>

No ja takiego nie spotkalem, ale ja malo PvPuje. Ale jesli pet jest do zabicia podobnie trudny jak sam hunter to moze byc problem :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 21:17 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Mirtul tak bo on jest easy mode widze ze nie kumasz tego wyrazenia "easy mode" - latwo sie gra

Mam na mysli "easy mode" w sensie łatwy do zabicia, leszcz itd. Moze mi sie pomylily wyrazenia :d

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 21:54 
Cytuj  
przed poprawieniem huntera to byl easy mode ;P w druga strone poprostu na niego bieglem priestem i zamiatalem teraz jak sie zdaze uleczyc po 2k aimed shocie to mam jakies szance na przezycie i zabicie go jak hunter to lamer jak dobry grasz to i tak zdedze ;D

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 22:25 
Cytuj  
Ja się może nie znam, ale gdy ja pierwszy zobaczę huntera moim warkiem, to mało któy ujdzie z życiem. A i zaskoczony wygrywałem nie raz. Pamiętam taki jeden pojedynek, na śnieżnym, leśnym pustkowiu AV. Robił wszystko by mnie ubić, od trapów po mind control z enga w moich guardów, ale dopadłem drania.

/salute

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 01:14 
Cytuj  
Dobry rogal nie wygra z dobrmy huntem 1vs1, nawet jak rogal bedzie mial pierwszenstwo bo hunt robi Scatter Schoot + Feign Death + trap i koniec zabawy.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 01:26 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Ja się może nie znam, ale gdy ja pierwszy zobaczę huntera moim warkiem, to mało któy ujdzie z życiem. A i zaskoczony wygrywałem nie raz. Pamiętam taki jeden pojedynek, na śnieżnym, leśnym pustkowiu AV. Robił wszystko by mnie ubić, od trapów po mind control z enga w moich guardów, ale dopadłem drania.

/salute

Slaby hunter byl. Generalnie, jezeli Ty na niego skoczysz (warrior) to masz szanse. Jezeli on zacznie Cie kite'owac z daleka, to nawet nie podejdziesz do dobrego huntera, bo po intercepcie wpadniesz w pierwsza pulapke, a za drugim razem, jezeli Ci sie jakos uda, da po prostu FD i ponowi, moze Cie tak trzymac do usranej smierci walac od czasu do czas scatter shot. Taka prawda... Probowac warto ale jest ciezko. Pomaga engineering faktycznie, dobry jest tez trinket Barova do "zjedzenia" jednej z pulapek. Jezeli uda Ci sie go dopasc i zdazysz, to mozna dac disarm, bez tego nie bedzie wingclipa. Ewentualnie po zblizenia na sensowna odleglosc piercing howl, target na peta i intim. shout (pet zostaje w miejscu, hunter zaczyna uciekac i przez 8 sekund mozesz go bic bezkarnie). Ale to sa dosyc teoretyczne rozwazania, ktore sprawdzaja sie ze srednio-dobrymi hunterami przy odrobinie szczescia, ale kazdy lepszy z kusza z Chromaggusa na przyklad skasuje Cie w dosyc bolesny sposob.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 10:09 
Cytuj  
Osobiście nie mam problemu z żadnymi rogami mam sprzęt z 12 ranka PvP i jedyną mozliwościa na zabicie mnie przez roga to dorwanie mnie na koniu gdzieś w terenie za to jak mam walczyć z wojem to ja wymiekam do tej pory wgrałem chyba jedna walke 1na1 nienawidze plate u wojów.
Z Hunterem to jest tak on cię zobaczy pierwszy to wygrał na 90% jego zobaczyli pierwszego przegrał na 75%(tą zasade mogą zachwiać umiejetności gry i sprzet tylko)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 11:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
ps. http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18634 - mozna tym zlapac huntera w jego wlasna pulapke, polecam.


haha ciekawy pomysl z pewnoscia zadziala :>

a swoja droga sadze ze dla pvp rogue najlepsze trade skille to eng 300/ bs 225 i tak bede robil swojego poki co mam sam eng i jest boski mimo ze dopiero na poziomie 165+ no ale na lv27 nie bardzo ma sie dostep do ciekawszych mineralow jak np. zelazo.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.