mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 11:59 
Cytuj  
Czy ktos obeznany dobrze moze napisac jakies porady i wskazowki odnosnie tego BG ?

Po co zdobywa sie medal z cial wroga, wiem ze mozna za nie przywolywac pomocnikow, ale jak i gdzie?
Zdobywa sie duzo roznych smieci, czesc oddaje u NPC w bazie, ale sa inne, ktore nie znikaja po czasie ( heart, button, jakies zwoje ).

Czy ktos ma rozgryzione za co sie dostaje najlepiej punkty ?
Czy w grupie lepiej, czy solo ?
Czy warto bic jakies moby i inne rzeczy tam robic ?

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 12:10 
Cytuj  
Najlepiej wygrywać, a aby wygrywać trzeba być w zorganizowanej grupie. Reszte info znajdziej na generalu, ludzie ci na pewno poweidza co i jak. A topic zaraz chyba zostanie zamkniety ~~

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 13:01 
Cytuj  
Przy takich odpowiedziach na pewno.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:33 
Cytuj  
Now lasnie ja tez zupelnie niewiem o co w tym bg chodzi:( Moze ktos ma jakis poradniik??


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 16:03 
Cytuj  
walić aoe magiem i tyle...
a najlepiej zatrudnic do tego kogos , ja np. wyuczylem kuzyna ktory przyjezdza do mnie co jakis czas castowac blizza...

jak ginie , resik , mapka , gdzie reszta , konik , dojazd do miejsca walki , blizz , blizz , blizz , zapetlaj.

a ma chlopak 7 lat ; / nie wiem jakim cudem mozna sie nie nudzic przy tej grze ; /

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 17:16 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Przy takich odpowiedziach na pewno.

Moja odpowiedź była 2 razy mądrzejsza od twojej, zanim ocenisz czyiś komentarz zastanów się nad swoim. A żeby nie pójść w Twoje ślady napiszę coś więcej.
Po stronie ally, zbierając np. zęby orków, czy serca nieumarłych oddajesz je w bazie (Dun Baldar - chyba wszystko poza sercami nieumarłych, bo te oddajesz w bazie dalej na południe, prawie na środku mapy). W ten sposób farmujesz reputacje, a po to się siedzi na AV - od honoru jest AB, którego tam zdobywasz więcej. Jest jeszcze coś - nazwy nie pamiętam - oddajesz to u elfów też w Dun Baldar - dobrze poszukaj, ja się o nich dowiedziałem dopiero na honored ;). Są też questy, np. zbieranie zasobów, obieranie wilków (u hordy ramów) ze skór. Wszystkiego można się dowiedzieć na generalu / u gildi. A jeszcze lepiej, żebyś wszedł tam w party z kumplami zapoznanymi z tematem - jak tak zostałem wprowadzony na AV.


Posty: 14
Dołączył(a): 25.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 17:41 
Cytuj  
Najlepiej zapytac na generalu... ale kolejno u hordy (z tego co wiem):

-wlosy gnomoow, kregoslupy krasnali i glowy elfow oddajesz w mainie. Kosci ludzi oddajesz w tower point. [+reputacaja]

-armor scraps oddajesz u kowala w mainie (po 20 sztuk) [+reputacja, zwiekszony armor na godzine bodajze (buff nie znika po smierci) i przy odpowiedniej ilosci oddanych scrapow wzmocnienie sojuszniczych guardow]

-krew oddajesz u primalista (jaskinia naprzeciw wejscia) po 1 lub po 5 sztuk naraz [+reputacja, przy odpowiedniej ilosci zebranej krwi mozna przyzwac Ice Lord'a]

-oswajanie wilkow; stables na prawo od maina; bierzesz questa, dostajesz smycz, oswajasz wilka, oddajesz wilka, oddajesz q, bierzesz q... itd. itd. [+reputacja, przy odpowiedniej ilosci wilkow i skoor z ram'ow mozna przyzwac wilczych jezdzcow (czym wyzsza masz reputacja tym dalej w teren mozesz "kawalerie" wyslac)]

-zabijanie ram'ow i zbieranie ich skor; patrz wyzej [patrz wyzej]

-kopalnia; po przejeciu kopalni mozesz znosic generujace sie tam zasoby do Quatermastera. [+reputacja, przy odpowiedniej ilosci zapasow mozna przyzwac "ground assault"]

-uratowanie rozbitych lotnikow(3); musisz odszukac rozbitych na terenie wroga lotnikow. [+reputacja, na field of strife pojawia sie latajaca kreatura (rozna, w zaleznosci od tego kogo uratowales) ktoora wali w pobliskich jej alliantow kula ognia (~~1k-2k dmg) i uzywa uderzenia skrzydlami, ktore odrzuca na spora odleglosc)

Jest jeszcze q na goblin shredder'a (kontrolujesz 60lvl elite goblinskiego wyrwidrzewa), ale nie pamietam jak i gdzie...
---------
Najlepiej wygrywac (no shit sherlock ^_-) i do tego rzeczywiscie trzeba miec zorganizowana grupe (da sie wygrac bez tego, jesli przeciwnik tez nie ma zadnej taktyki (gogo zerg!) ale trwa to z 6h i wiecej) wtedy da sie AV skonczyc szybko i zarobic sporo reputacji za win'a...


_________________
Out Of The Night That Covers Me
Black As The Pit From Pole To Pole
I Thank Whatever Gods May Be
For My Unconquerable Soul

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 20:14 
Cytuj  
swego czasu kumpel z realmu poskladal poradnik dla Hordy:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post30612

swietna rzecz, jak ludzie zaczeli czytac to horda zaczela wygrywac :P

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie tak mi do głowy przyszło.
Oswoiłem sobie Broken Tooth i na razie jest nieprzydatny za bardzo bo ma ledwie 44 lvl. Czy jak będę tłukł na AV aliesów to kotek bedzie zaliczał doświadczenie i podnosił poziom? Czy za wygraną AV i ewentualnie za questy kotek będzie dostawał doświadczenie?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:41 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
A ja mam takie pytanie tak mi do głowy przyszło.
Oswoiłem sobie Broken Tooth i na razie jest nieprzydatny za bardzo bo ma ledwie 44 lvl. Czy jak będę tłukł na AV aliesów to kotek bedzie zaliczał doświadczenie i podnosił poziom? Czy za wygraną AV i ewentualnie za questy kotek będzie dostawał doświadczenie?
za kazdy pierwsszy raz zrobiony q na AV dostajesz na 59 lvlu 6600 expa (jedna krew, jedna głowa itd)
to za takie q żeby się nauczyć gdzie zanosić, generalnie masa expa.

generalnie nie powiniennem tego pisać ale idz na 55 do jaskini na av to bedziesz miał po tygodniu/dwóch: Exalted, Lvl 60 i kase na epic mounta :wink:


_________________
psn

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:51 
Cytuj  
Desh moglbys laskawie napisac o jakiej jakinni mowisz???

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:52 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
Desh moglbys laskawie napisac o jakiej jakinni mowisz???
nie :wink: nei wypada ta jaskinia rujnuje AV


_________________
psn


Ostatnio edytowano 27 gru 2005, 10:54 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:54 
Cytuj  
Z cyklu pytania do Deshrooma :


Wracasz jeszcze na Mag ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Z cyklu pytania do Deshrooma :


Wracasz jeszcze na Mag ?.
z przykrościa - nie planuje. Dobrze mi a z tego co wiem chłopaki sobie dają rade więc nie mam wyrzutów sumienia.
nie zalogowałem się na Deshrooma od jakiegoś miesiąca


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:01 
Cytuj  
Desh, dzięki ale ja pytałem czy ten exp wchodzi mi do mojego zwierzaka. Ja mam już 60 lvl, ale mój zwierz ma 44.
Nie za bardzo chce mi się farmić żeby go szkolić więc pomyślałem że mógłbym repa na AV podnieść znacznie przy okazji szkoląc kota. Z drugiej strony farmienie przynosi kaskę, która będzie potrzebna.


_________________
O.o

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:09 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Z cyklu pytania do Deshrooma :


Wracasz jeszcze na Mag ?.
z przykrościa - nie planuje. Dobrze mi a z tego co wiem chłopaki sobie dają rade więc nie mam wyrzutów sumienia.
nie zalogowałem się na Deshrooma od jakiegoś miesiąca


Szkoda myslalem ze zostaniemy guildmatesami =).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:16 
Cytuj  
hmm, chyba jesteśmy bo wydaje mi się że jeszcze jestem w GSL (pewności nie mam) :wink:

Gratuluje, mam nadzieje że wiele się zmieniło ale ja juz jestem zniesmaczony pernamentnie :-?

Mam prośbe - nie przenoś newsów odnośnie mnie stad do GSL (uprzedzam fakty) :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:19 
Cytuj  
No podobno jestes w GS i podobno nawet sie logowales 2 tygodnie temu. Anyway jak mnie beda pytac co u ciebie to powiem ze nie mam pojecia ;).

Dobra koniec tej prywaty.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:24 
Cytuj  
e tam, jeszcze troche :P
powiedz mi kochany czy poza ZG moge jeszcze zdobyć lepsze Blue itemy niz mam na sobie ?
Czy oprócz Volcanic Shoulders warto coś jeszcze szyć do pre-MC ?

nie chce smiecić - jak bedziesz mógł to odpowiedz - nawet na PM :]


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:41 
Cytuj  
Ostatnio jako nowicjusz zabłądziłęm do tej jaskini z kumplem. Jesli na AV zaczyna się bitka na środku (średnia trwania to około 4h) to się wybieramy na farme - nam szczególnie często lecą karty z decków... Nie mówiąc o tym, że zmonopolizowaliśmy rynek handlu Runecloth :] Bajeczne miejsce.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.