mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:18 
Cytuj  
Nie wiem co jest grane, placilem za wow'a netkarta multibanku, w tym miesiacu tak sie zdazylo, ze zapomnialem jej doladowac i wyczyscilo sie pole z jej danymi, dzis naladowalem, cche ja wprowadzic i mi numeru nie przyjmuje. Verify number jak podaje 4 ostatnie cyfry to mi wyswielta, ze jest zle, a jak podaje 3 ostatnie to wyswietla ze numer karty nieakceptowany. Jakies pomysly?


_________________
Pazar

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
zadzwon do multibanku, jak powiedza ze jest ok to napisz do tech supportu blizza (dzial ksiegowy odpisuje i to nawet szybko)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:47 
Cytuj  
Bo pewnie nie podales kodu CVV2, ktory ma 3 cyfry...

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:58 
Cytuj  
pazar napisał(a):
Verify number jak podaje 4 ostatnie cyfry to mi wyswielta, ze jest zle, a jak podaje 3 ostatnie to wyswietla ze numer karty nieakceptowany. Jakies pomysly?


Verify to jest CVV2.

CVV2 to angielski skrót nazwy kodu (Card Verification Value 2) służącego do weryfikacji, czy osoba posługująca się kartą jest jej prawowitym posiadaczem. W przypadku kart VIsa Electron i Visa Gold kod ten znajduje się na odwrocie karty - są to 3 ostatnie cyfry numeru wydrukowanego na pasku na podpis. W przypadku eKARTY kod ten otrzymasz osobną przesyłką w bezpiecznej kopercie.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:01 
Cytuj  
na netkarcie mam tylko numer 16 cyfrowy i pod spodem expires end na samym dole imie i nazwisko, nie ma nic z drugiej strony.
I podalem zarowno 3 ostatne cyfry jak i 4 ostatnie cyfry. Jedno i drugie odrzuca. Zreszta, jak sie rejestrowalem to podawalem w taki sam sposob (albo 3 albo 4) i przyjelo.


_________________
Pazar

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:25 
Cytuj  
CVV2 to sa dodatkowe 3 cyfry - wiec na drugiej stronie na pasku powinienes miec 16 cyfr + 3 cyfry CVV2


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:25 
Cytuj  
emesio już ci wytłumaczył, to nie są ostatnie 3 czy 4 cyfry 16-cyfrowego numeru karty.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:35 
Cytuj  
Moze ktos kto ma netkarte mi doradzi, bo reszta widze, ze nie moze pojac iz na netkarcie jest tylko numer 16 cyfrowy, expired end i imie oraz nazwisko. Z drugiej strony sa numery telefonow do placowek itp. pierdolki. A btw kupowalem netkarta wiele rzeczy w stanach i zawsze jako verify podawalem 3 albo 4 ostatnie cyfry i dzialalo, to samo przy pierwszej rejestracji, do multibanku dzownilem, z moja karta wszystko jest w porzadku, chyba nic innego mi nie pozostaje jak poczekanie na odpowiedz z blizza, bo maila juz wyslalem.


_________________
Pazar

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:41 
Cytuj  
a z drugiej strony na pasku gdzie sie podpisujesz nie masz 16 cyferek + 3?

na niektorych kartach nie ma CVV2 - jak dobrze pamietam trzeba taki dostac bezposrednio z banku

jak juz sie dowiadywales w baku o swoja karte bylo trzeba zapytac o CVV2


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:42 
Cytuj  
pazar napisał(a):
Moze ktos kto ma netkarte mi doradzi, bo reszta widze, ze nie moze pojac iz na netkarcie jest tylko numer 16 cyfrowy, expired end i imie oraz nazwisko.


Chciałem wkleić to samo jeszcze raz, ale nie będę zgryźliwy. Wkleję prawie to samo.

Verify to CVV2.

http://www.multibank.pl/oferta/karty_netkarta.jhtml

nieaktywna netk@rta zostanie wysłana do Ciebie pocztą, osobną przesyłką wyślemy kod CVV2 potrzebny do potwierdzania transakcji


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:43 
Cytuj  
emesio napisał(a):
pazar napisał(a):
Verify number jak podaje 4 ostatnie cyfry to mi wyswielta, ze jest zle, a jak podaje 3 ostatnie to wyswietla ze numer karty nieakceptowany. Jakies pomysly?


Verify to jest CVV2.

CVV2 to angielski skrót nazwy kodu (Card Verification Value 2) służącego do weryfikacji, czy osoba posługująca się kartą jest jej prawowitym posiadaczem. W przypadku kart VIsa Electron i Visa Gold kod ten znajduje się na odwrocie karty - są to 3 ostatnie cyfry numeru wydrukowanego na pasku na podpis. W przypadku eKARTY kod ten otrzymasz osobną przesyłką w bezpiecznej kopercie.


Przecież wszystko wyraźnie emesio opisał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:52 
Cytuj  
pazar napisał(a):
Zreszta, jak sie rejestrowalem to podawalem w taki sam sposob (albo 3 albo 4) i przyjelo.

Jak sie rejestrowales, to mogles podac dowolne 3 cyferki jakie ci do glowy przyszly i zadzialalo. Tyle, ze jak przyszlo do transakcji to juz trzeba podac prawdziwy kod CVV2.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 57
Dołączył(a): 5.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:53 
Cytuj  
dobra cvv2 przysylaja oddzielnie, przy rejestracji traila nie trzeba go podawac i widocznie dlatego przyjmowalo (i liczylo kazdy miesiac do tej pory pommo ze cvv2 przy rejestracji nie podalem)


_________________
Pazar

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.