mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:30 
Cytuj  
Witam, chcalem podjac kwestie taka jak w temacie topiku. Po rocznej przerwie gram sobie ponownie w wow'a, szybko sie wylevelowalem, teraz z umiarem chodze na rajdy gildiowe i bawie sie gra.
W zwiazku z BG chcalem podjac temat dotyczacy przepasci jaka jest miedzy warrorem a rogue w PvP. Dawniej jak gralem, to z zalozenia rogale mieli dostawac od warow, oczywiscie bylo to znosne, bo dostawali, ale wydaje mi sie, ze jakos sensownie. Teraz, nie wiem czy to tak ewoluowalo (przy okazji polepszania warow w porownaniu do innych klas), czy tez epiki tak wiele robia, ale po prostu war , dla mnie rogue, jest chodzaca smiercia, przy ktorej sie czuje jak 30 levelowiec przy 60tce, albo jak zwykly rogue przy molten giancie. Oczywiscie nie mam na uwadze dueli, ktore bardzo spaczaja obraz normalnego PvP na BG.
Pamietam jak z rok temu Mark narzekal jaki to war slby, ze taki palladyn bez leczenia. O ile teraz w PvE rogue dalej jest DD, o tyle w PvP w porownaniu do wara to jest marnoscia nad marnosciami.
Na rogala war ma wiele odpowiedzi: charge, slow, dot, fear, aoe (co prawda male ale jest) i takie bs'y czy tez ambushe bez dodatkowych warunkow w stylu: stanie za kims, albo stanie na stealth.
Rozumiem, ze ktos kogos pokonuje, ale problem jest w tym: jak?
No to tyle odemnie, zaznacze, ze od poczatku mam wiele ale do PvP (o czym pisalem w ostatnim moim poscie), przez ktore poprostu dla mnie PvP nie istnieje, ale napislaem ten post z czystej ciekawosci jak sobie inni rogale zyjacy PvP radza psychicznie ;>. Albo moze jakies wypasy w bloodfangach wcale takiego wrazenia jak ja nie odnosza (co oczywsiscie jest calkiem prawdopodobne).
To tyle, na tym zakoncze.
P.S.
Albo niech wary napisza, ktora klase uwazaja za mieksze buly, niz rogue (w sensie oplacalnych priorytetow szybkiego zabijania)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:39 
Cytuj  
A co ma powiedziec mag, ktorego zabijam na AV zanim zdazy powiedziec "pierd...ny rogal"?

Moje odczucia? Jak warek na mnie zaszarżuje, to czekam aż mnie wrzuci na cmentarz, jak ja na niego napadam, to modle sie, żeby nie miał takiego cuda jak miss/parry/dodge na blinda, zeby wszedl gouge i KS. Bo jak nie wejdzie, to czekam az mnie wrzuci na cmentarz... I nie ma co płakac :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
Oczywiscie co do maga zgadzam sie. Zarowno relacja war->rogue jak i rogue->mag sa chore pod wzgledem tego w jakim stylu dana klasa leje druga.
A co do placzu, no coz o ile mozna by bylo sie pogodzic z dmg zabojczym, o tyle "antyflee" warra sa nie do zniesienia :).


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 17:49 przez astutus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:48 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Oczywiscie co do maga zgadzam sie. Zarowno relacja war->rogue jak i rogue->mag sa chore pod wzgledem tego w jakim stylu dana klasa leje druga.

Trzeba zaczac od tego ze mage>rogue


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 61
Dołączył(a): 10.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:52 
Cytuj  
Cytuj:
przy okazji polepszania warow w porownaniu do innych klas



No widac ze dawno nie grales :har:


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:59 
Cytuj  
od zabijania warkow sa warki i casterzy a rogal jest zeby wylaczyc z gry tych drugich u przeciwnika :]


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 18:50 
Cytuj  
kiedys jak walczylem z warriorami to moglem w miedzyczasie sobie alttabowac, gadac na gg i wygrywalem :P teraz dostaje w dupe czesto ze strict PvP buildem i dobrym sprzetem ....

skilled warrior + epixy > all

dlatego altuje warka i przesiadam sie na niego po Burning Crusade.... glownie dlatego ze moge miec 1 build do instancji/pvp i pve ....

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 19:15 
Cytuj  
Jezeli mam trinket PVP i nie ma cooldownu, to generalnie rogue bedzie mial ciezko, bo wyjde z kidney shota (nie warto marnowac na cheap-shota). Dodatkowo przed patchem stoneform > blind, po 1.9 podobno juz nie, wiec moze byc problem. Jezeli trinket mam na CD to dobry rogue jest w stanie stunlockowac mnie prawie do konca i wtedy kwestia szczescia czy w tej koncowce wejda mi jakies sensowne krytyki.
Oczywiscie inaczej to wyglada kiedy to ja na niego skocze.


Posty: 5
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 19:56 
Cytuj  
Warki sa proste ale jak masz rouga sword//mace. Daggerami to najwyzej mozesz mu possac:D
Jak dla mnie roug musi miec daggery 1500 z amb na magu potem bs za 1k:D imba

Hunter to bajka o ile cripling wejdzie jak ucieknie to po rougu.
Szaman no niewiem raz go bije raz on mnie ogolnie scierwo overpowered:D

Pamietaj ze dla warkow jestes celem numer jeden latwy honor:)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:17 
Cytuj  
zawalczcie sobie z rank14 warriorem ktory wie co robi ja mam generalnie top-end gear i jest naprawde ciezko jak ma trinket


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:27 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
zawalczcie sobie z rank14 warriorem ktory wie co robi ja mam generalnie top-end gear i jest naprawde ciezko jak ma trinket

O tym pisalem. Nie zalozycie stun-locka warriorowi z trinketem, bo wyjdzie przynajmniej z jednego stuna.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:41 
Cytuj  
1.Hunter vs rogue gg :lol:

Próbowałem na xxx sposobów ... kilka razy sie uda fartem ale generalnie statystyka mówi 20-5 dla hunta przy dobrych wiatrach.Biore pod uwage wyskillownych zawodników z end-game gear.Heh nawiasem mówiąc kumpel Sandmana ( Azga rank14 ) rogali poprostu niszczy ... miałem przyjemność koksać z nim honor w teamie ... i duelować gg&HF szanse z takim huntem spadają do 5% gezzz

2.Woj ... podzielam zdanie Sandmana , jeśli odpali trinket na ks wrzuci hammstringa + dot sytuacja zaczyna się komplikować.Mając cd można powalczyć z dużą szansą na win ... ale jest ciężko i to bardzo.

Cashasty podueluj sobie z Goranem ... gg skill + gear + orc

:wink:


btw : ładniutki ten twój nowy nabytek :]


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 20:58 
Cytuj  
Zastanawia mnie ta roznica zdan...
Siedze bowiem caly czas na US i EU WOW Forums i jest tam teraz tak wielki placz i taka rozpacz and warriorami (w ich class forum), ze az sie przykro robi. Ludzie chca rerollowac na inne klasy, wielu pisze, ze jak sie jeszcze doda bugi do tych nerfow to w tej chwili jest to broken klasa.
Za nerfy uznano tez dodanie nowej grafiki Retaliation (teraz kazdy widzi, ze to uzywasz wiec moze przestac cie atakowac).
Ogolnie wszyscy sa wk... na Blizza za to jak ta klasa jest nerfowana, ze warrior aby byc dobrym musi miec tone epikow i dedykowanych healerow, ze to naslabasza klasa na "male" PvP itd...
Co do rogow to wielu tam pisze, ze rogal z epikami, build na sword moze spokojnie rozjechac warka.
Faktem jest, ze to klasa dla wytrwalych i trzeba bardzo duzo czasu poswiecic aby sie nauczyc grac, zebrac dorby gear, a to i tak nie zawsze bo czesto i wtedy dostaniesz od wielu klas w dupe.
Ja mam duzo wiecej funu z rogalem, ktory rowniez na BG zajmuje miejsce w pierwszej 5 KB. Tylko z mojego dosw latwiej o to ze sword combat buildem.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:03 
Cytuj  
roball napisał(a):
* scatter shot - zawsze trafia, nie mozna spudlowac, nie moze byc dodgniety ani zablokowany.

To cos moze byc miss. Czyli moge spudlowac (ze dwa razy w zyciu spudlowalem :P).

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:08 
Cytuj  
@ up
Cytuj:
Ogolnie wszyscy sa wk... na Blizza za to jak ta klasa jest nerfowana, ze warrior aby byc dobrym musi miec tone epikow i dedykowanych healerow, ze to naslabasza klasa na "male" PvP itd...


Rzeczywiście warrior jest najbardziej zależną od ekwipunku klasą, a w raidach bez healera niewiele zdziała. Lecz dobrze poprowadzony warrior potrafi być i dobrym tankiem dla teamu i być całkiem niezły w PvP. Co do nerfowania warriora przez blizza to zgadzam się. Praktycznie z każdym patchem wychodzi coś co go osłabia (a może to mój zgorzkniały umysł sobie wymyśla, sam nie wiem). Mimo tego wszystkiego warrior jest ciągle klasą bardzo popularną, a narzekania o tym, że "rerollne na pala" słychać przy każdym nowym patchu.

Edit: @ S4ndM4n niestety nie miałem niewątpliwej przyjemności grania rogalem, także się nie wypowiem.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 21:23 przez Astaniel, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:16 
Cytuj  
rogue tez nerfuja tylko ...


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:21 
Cytuj  
No i wlasnie sporo tych nerfow dlatego, ze to warriorow jest obecnie najwiecej. Ludzie rolluja na warriora bo mysla, ze beda WTFPWNZEVERY1!!1, tylko, ze pozniej spotyka ich rozczarowanie, ze aby tak bylo trzeba miec naprawde mega gear i healera.

Aby uzmyslowic jak duze to byly nerfy...
Glosne tez tam bylo porownanie goscia, ktory przedstawil wyliczenia, ze w przeszlosci robil swoim AR taki dmg jak po patchu 1.9 robi sie z GM weapon.


Zapadlo mi w pamiec tez zdanie, ze rogue moze byc bardzo mocny za jakis czas, bo juz teraz moze wygrac z kazdym, a Devsi maja przeciez w planie w ktoryms z kolejnych patchy revamp jego talentow.


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 21:24 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:22 
Cytuj  
Wlasnie cos mi sie zdaje ze paru z was zapomnialo, ze jest taka rasa jak ork przy ktorej rogal po prostu dostaje bialej goraczki (przynajmniej ja) potrafi nawet miec resista na 3 stuny pod rzad (moj rekord lol). Walczac z orkiem zapomnij o stunlocku z kolczykiem czy bez, jednak najwiekszy problem dla mnie to sa jednak hunterzy a zwlaszcza orki :). Generalnie rogale po stronie aliantow maja z deczka przesrane :(. Sam mam juz 2 rogala po polrocznej przerwie ale niestety elfa, niedawno poszedl na emeryture (czeka na lepsze czasy czyli zmiane talentow moze sie doczeka) i lvluje huntera.

Odnosnie BG:
Rogale nadaja sie do zabijania casterow wszelkiego typu i dobijania rannych. Zazwyczaj nie ma czasu na cos takiego jak stunlock wiec o zaczepianiu samotnie warkow/druidow/hunterow nie ma mowy.
Jedyna rada teraz to miec 1 lub 2 kumpli rogali i polowac razem wtedy mozna sobie killowac do woli kazdego :) i tego wam zycze.

pozdro


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 21:25 przez Jarosos, łącznie edytowano 6 razy
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:23 
Cytuj  
simo napisał(a):
No i wlasnie sporo tych nerfow dlatego, ze to warriorow jest obecnie najwiecej. Ludzie rolluja na warriora bo mysla, ze beda WTFPWNZEVERY1!!1, tylko, ze pozniej spotyka ich rozczarowanie, ze aby tak bylo trzeba miec naprawde mega gear i healera.

Zapadlo mi w pamiec tez zdanie, ze rogue moze byc bardzo mocny za jakis czas, bo juz teraz moze wygrac z kazdym, a Devsi maja przeciez w planie w ktoryms z kolejnych patchy revamp jego talentow.

Taaaa, tyle, ze revamp != buff. "Revamp" warriora byl dosyc kosmetyczny, a po nim dostalismy jeszcze 3 kolejne patche z nerfami, w tym ostatni naprawde bolesny.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 21:29 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
simo napisał(a):
No i wlasnie sporo tych nerfow dlatego, ze to warriorow jest obecnie najwiecej. Ludzie rolluja na warriora bo mysla, ze beda WTFPWNZEVERY1!!1, tylko, ze pozniej spotyka ich rozczarowanie, ze aby tak bylo trzeba miec naprawde mega gear i healera.

Zapadlo mi w pamiec tez zdanie, ze rogue moze byc bardzo mocny za jakis czas, bo juz teraz moze wygrac z kazdym, a Devsi maja przeciez w planie w ktoryms z kolejnych patchy revamp jego talentow.

Taaaa, tyle, ze revamp != buff. "Revamp" warriora byl dosyc kosmetyczny, a po nim dostalismy jeszcze 3 kolejne patche z nerfami, w tym ostatni naprawde bolesny.



Bo wiesz... Blizz chce zmusic wszystkich warriorow zeby poszli na prot build i byli czystym miesem armatnim na rajdach.

wystarczy rzucic okiem na sprzet jaki leci dla warkow w MC, ile z tych itemkow jest dla arms/fury build ktory tak naprawde chce tone +critic +hit chance? moze 2 badz 3, reszta jest czysto pod tanki? robi sie lepiej w BWL no ale ok... nie wiele ludzi ma tam wjazd, powiesz idz farmowac pvp set ... wcale nie jest taki wspanialy. Warrior = tank w oczach blizz i tyle, i kurcze nie bedzie dla mnie nowina jak blizz postanowi przesunac Mortal strike do Prot tree ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.