mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 18:53 
Cytuj  
skad to masz :o ?

wreszcie czyzbym sie doczekal czegos fajnego dla mojej klasy?
zbuffuja trolzora zomg ! me own me suck mana :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 18:55 
Cytuj  
zrodlo plix

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:22 
Cytuj  
Krocej: fake.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:23 
Cytuj  
jesli to prawda niech sie pierdola nerfuja plage bo alianckie dzieciaczki za duzo marudzily

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:27 
Cytuj  
Jesli to nie fake to patrzac z pozycji undead priesta:

Buff:

- Touch of Weakness - Target damage reduction significantly increased, damage significantly increased, cooldown added. The damage reducing ability of this spell will now affect all party members. This spell can now be triggered through spellcasting.

Pierwsza bardzo ciekawa zmiana w jednym z prawie beuzytecznych spelli.

- Inner Fire - The attack power and armor bonuses for this ability have been removed and replaced with a moderate increase in all spell resistances and a 5% increase in wand damage. These changes should make this ability more favorable to priests.

Powiekszone resisty zapowiadaja sie ok, no i to 5% do damage z wandu tez moze byc. Niestety brak dotychczasowego bonusu do armora moze bardzo zabolec szczegolnie w pvp...

- Greater Heal - The dynamic of Greater Heal has been completely readjusted to make it a channeled heal over time. It now functions similar to channeled damage spells (blizzard etc.) except that it heals the target player progressively throughout the 4 second cast. As with other channeled damage spells, the full mana cost of the spell will be lost if the cast is stopped or interrupted at any point.

Ciekawe rozwiazanie, rozumiem ze bedzie to najszybszy mozliwy heal oprocz oczywiscie instant heali ? Jezeli ma byc to spell channeled to znaczy, ze zalozmy co sekunde bedzie leczyl ? Dla mnie bomba, tylko ten mana cost...

- Power Word:Shield - Power Word:Shield can now be modified by a small percentage of + healing gear based upon the skill points used in the new discipline talent, Inner Resolve.

Zmiana bardzo mi sie podoba, oby tylko bonus z +healing nie byl za maly...

- Fade - In PvP combat, use of the fade ability now causes any unit that has the caster targeted to lose target, much like if the caster were to stealth. The caster can be aquired again by retargeting, as is intended.

Kolejny bezuzyteczny spell w pvp moze sie w koncu przydac. Ciekawe jak w praktyce bedzie to wygladac, ale zapowiada sie interesujaco.

- Psychic Scream - A new system of checks has been instituted now allowing for a percent chance that psychic fear will not be canceled by other abilities. The percentage chance is dependent upon the targets shadow resistance and level.

No to tez brzmi interesujaco... chociaz z drugiej strony po co wprowadzali trinkety do przerywania fearow jak teraz chca im zapobiec :)

- Fear Ward - This spell is no longer a dwarven racial ability. This talent can now be found at 31 points in the discipline tree.

Tutaj cos smierdzi fejkiem... przeciez na tym miejscu w talentach jest divine spirit. Czyzby mialby byc dwie opcje do wyboru ? Jesli tak to w koncu skonczy sie wihnowanie ze ally to easy mode :)

Reszta to pare mniejszych buffow, ktore nie maja wiekszego znaczenia. No chyba ze ktos zamierza korzystac z holy fire :)

Nerf:

Devouring Plague - Damage slightly decreased, mana cost slightly increased. The amount healed by this spell has been reduced to 40% of the damage done to the target and has been expanded to heal all party members.

IMO najwiekszy nerf undead priesta. Combo SWP + Plaga potrafilo doprowadzic alliantow szybko do paniki :)

- Inner Fire - The attack power and armor bonuses for this ability have been removed and replaced with a moderate increase in all spell resistances and a 5% increase in wand damage. These changes should make this ability more favorable to priests.

OMG brak bonusu do armora... Przeciez teraz rogale beda nas zabijac jednym ambushem...

- Mind flay - Target movement speed is now reduced to 60% of the normal value.

To 10% szybciej tez mozna uznac za powaznego nerfa niestety.

- Focused Casting - Duration decreased to 6 seconds.

2 sekundy mniej tez nerf...

Reszta to pare mniej znaczacych nerfow. Ogolnie wychodzi na plus, ale poczekamy zobaczymy... Jestem ciekaw jakie zmiany nastapia w talent tree, bo powyzej zostal przedstawione dwa ewentualne nowe talenty. To chyba troche za malo jesli chodzi o obiecywane zmiany w talent tree...

Reszta zmian to fixy, ktore byly potrzebne ( szczegolnie hate generowany przez enchant z Zul'Gurub ). Ciekawe sa bardzo nowe rasowe spelle dla pozostalych ras. Szczerze mowiac, nie bede narzekal ze undead nie dostal nic nowego, bo prawde mowiac reszta ras byla trocha uboga pod tym wzgledem. Bardzo interesujaco zapowiada sie szczegolnie spell rasowy dla trolli...


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU


Ostatnio edytowano 24 sty 2006, 19:33 przez olokkm, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:29 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Krocej: fake.


Jesli to fake to po co zasmiecac forum nowym topikiem ? Sorry myslalem, ze uzytkownicy ktorzy uwazani prez niektorym za weteranow tego forum, nie beda sie osmieszac wrzucaj pewnego fejka eh...


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:35 
Cytuj  
Roball jest weteranem spamowania jesli cos ;>.
Tak czy siak ogolnie zmiany wygladaja calkiem niezle, a w polaczeniu z talentami moze byc tylko lepiej.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 19:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
-Fear Ward - This spell is no longer a dwarven racial ability. This talent can now be found at 31 points in the discipline tree.


To jedyne, co tu nie pasuje - faktem jest, że Fear Ward jest przegiete (a raczej fakt, że Horda nei ma do niego dostepu), ale jakoś w to nie wierzę.
Dawać te zmiany i naprawiać rogala!


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 20:00 
Cytuj  
nerf shaman :x
btw w każdym fake jest troche prawdy bo w koncu z czegoś sie te plotki i ploteczki biora


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 20:44 
Cytuj  
widze ze moge zawalic sesje spieszac sie z nakreceniem filmiku ... oO
a po 1.1.0 chyba przyjdzie mi zrobic kolejnego priesta, lol !

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
To jedyne, co tu nie pasuje - faktem jest, że Fear Ward jest przegiete (a raczej fakt, że Horda nei ma do niego dostepu), ale jakoś w to nie wierzę.

Spox chetnie zamienie na Devouring Plague. PO co to im jak hordziarz to w 90% undead ;).

roball napisał(a):
-New Spell: Disease Resistance (Level 20) - Increases the targets chance of resisting disease debuffs by 10%. Lasts 3 minutes. (Dwarf only)

Kaszana na maksa, sprzedam konto :(. TO po co ja levelowalem alta priesta dwarfa :/ - tylko dla fear ward w sumie ;), zebym mnie na rekach za to nosili. Najlepszy skill po tym undeadow.

Mam nadzieje ze to fake przynajmniej w tej czesci.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zanim zaczniecie krzyczec ze to fake i poczekajcie kilka dni na oficjalne info, chcialem wrzucic tu cos do poczytania mimo ze mi to wisi kolo ogona bo priestem nie gram.

Nastepnym razem zachowam dla siebie.


Jesli to bylo do mnie to wiedz, ze nie zamierzam krzyczec tylko sie ciesze, ze ktos zamieszcza info nawet jesli w 100% nie jest potwierdzone. Zdziwilo mnie tylko zdecydowane podejscie cypisa na temat tych zmian.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 21:54 
Cytuj  
Mam nadzieje ze UD nerf to fake :/

Ogulnie Blizzard zmiany sa tak pomieszane ze na koncu wiencej psujom niz pomagajom.

Psychic Scream Buff to troszeczke overpowered...


_________________
League of Legends

Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 22:29 
Cytuj  
Fake to jest numerek :>
Gdzies widzialem blue posta, ze bedzie 1.10


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:14 
Cytuj  
Zbyt gruntowne zmiany, by mogly byc prawdziwe, ale ciekawie sie czytalo :)

Najbardziej sie usmialem przy zmianie dzialania inner fire, ale pozostale tez byly wesole.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:47 
Cytuj  
Kolejny fake news by rogal? Jezu ile tego juz bylo :/

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:43 
Cytuj  
generalnie zmiany sa ciekawe ale drastyczna zmiana iner fire i fear ward dla wszystkich troche smierdzi fakiem co z tego wyjdzie zobaczymy juz niedlugo

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 00:50 
Cytuj  
nerf ud shadow priestow by nie zawadzil :)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 03:08 
Cytuj  
Ja mam nadzieje, ze to fake :/

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 08:40 
Cytuj  
zmiany nie sa złe gram ally wiec nerf hordy mi nie przeszkadza :) najbardziej mi sie podoba nowy czar eflow i fear ward w koncu nie bedzie gadania zebym robil szybko krasnala priesta

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.