mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:29 
Cytuj  
Otoz ,dzis po egzaminie wpadlem na chwile do caffejki internetowej ( najlepsza caffejka internetowa do grania w krakowie,jedyne stanowiska z wowem etc) i szef ,wyszedl z pomyslem ,zeby w niedziely robic cos w rodzaju zlotow , z wymiana pogladow na temat gry ,(oczywiscie w jego interesie jest to aby stali bywalcy sprobowali przedstawic ten pomysl na lamach forum gier w ktore graja,) no i chcialem sie z Wami podzielic ta informacja . Narazie sa to tylko zarysy , wszystko sie prawdopodobnie rozkreci w najblizszym czasie ,kazda niedziela bedzie odpowiadala innej grze , d2, w3 ,cs, wow etc , narazie szefcio chcialby zobaczyc kto przychodzi ,jakie towarzystwo by sie zbieralo (mozliwe jest tez np wynajecie calutkiej sali na nocke ,prawdopodobnie cieple zarcie itp) jezeli pomysl by wypalil , takie spotaknia zaczely by sie odbywac regularnie , otoz jezeli ktos jest z krakowa lub okolic,a nawet gdzies z srodka polski czy nawet gdanska, a pisal by sie na taki przyjazd ,i troche pograc,wypic pogadac to ,prosilbym o jakies informacje lub sugestie co do spraw organizacyjnych.
http://www.tera.com.pl/ (strona caffe)

pozdrawiam Kuba


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:51 
Cytuj  
no na tym forum to moze byc ciezko :P
PS. jeszcze by mnie pobili hehe ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 23:17 
Cytuj  
a ilu ludzi tutaj wogole jest z Krakowa?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:21 
Cytuj  
nie wydaje Ci sie ze ten temat powinien byc gdzie w ogolnym albo jakos? bo skoro to nie bedzie tylko o wowie, to czemu topic ma byc tu?:P

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:40 
Cytuj  
poniewaz ja dostalem za zadanie ,rozeznania sie w srodowisku wowowym :) ,osob z krk jest troche ,nic bede na biezaca staral sie uaktualniac ten topic ,poniewaz uwazam ze taki konwent ,nawet w niewielkim gronie powiedzmy 10-15 osob bylby juz pewnym sukcesem :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:58 
Cytuj  
ja jestem z krakowa :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 07:00 
Cytuj  
Sugeruje dodac ten topik do - FLAME... precz z komuna :-)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:59 
Cytuj  
ludzie by sie pozabijali - odemnie z glidii jest pare osob z kraka.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 11:12 
Cytuj  
No tak, zjadą sie gracze z kraka do tej kafe, zaplaca, zasiada... i zonk ! Każdy ma postać na innym serverze

lol ?

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:16 
Cytuj  
czy Ty w ogole umiesz czytac ze zrozumieniem? napisalem wyraznie,ze nie bedzie bardziej to w formie grania ,ludzie zapatrzeni w monitor ,nie slyszacy nic poza komendami wydawanymi na ts'ie ,tylko bardziej pokazanie swojej postaci ,dowiedzenie sie od innych graczy ,co by mogli zrobic ,aby im sie latwiej gralo,wymiana zdan na temat tego siamtego owamtego ,pokaz swoich zdolnosci pvp na bg/outdoor pvp , chociazby pochwalic sie swoimi epixami ,niechce aby to wygladalo na takiej zasadzie ze kazdy siadzie przy swoim stanowisku i bedzie gral dla samego siebie. Powtarzam pomysl wyglada na takiej zasadzie zeby ludzie ktorzy interesuja sie tematyka wowa sie spotkali, wymienili swoje sugestie na temat ogolnie zwiazanych z wowem ,tudziez innych rzeczy :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:46 
Cytuj  
Ja jestem spod krk, osoboscie mysle ze to swietny pomysl, w norwegi czy szwecji to sie zwie lan party, cale gildie sie zjezdzaja i ciupia albo w cafejach albo u kogos w domu=] . Jest to tam dosyc popularne, wiec powodzenia moze wasz pomysl tez wypali:) , powodzenia i pozdrawiam.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:55 
Cytuj  
Pewnie, ale w naszym pojebanym społeczeństwie zaraz znajdą sie ludzie którzy zaczną gadać że to dla kidsów i ludzi ktorzy nia maja friendsow IRL. Według mnie przez takich pseudo-dojrzałych fanboyów RL-a polskie community w wielu grach jest takie a nie inne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:16 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ja jestem spod krk, osoboscie mysle ze to swietny pomysl, w norwegi czy szwecji to sie zwie lan party, cale gildie sie zjezdzaja i ciupia albo w cafejach albo u kogos w domu=] . Jest to tam dosyc popularne, wiec powodzenia moze wasz pomysl tez wypali:) , powodzenia i pozdrawiam.

a moge wiedziec z kad dokladnie? ja mieszkam blisko np zabierzowa....
duzo ludzi z bl'a ktorych znam jest wlasnie z krakowa albo okolic , wszystko sie wyjasni gdzies na poczatku marca mysle :) i podam wtedy konkrety dla zainteresowanych
Shadhun_ no czasem tak bywa,ale szczeze takie podejscie do sprawy mnie je bie ,poniewaz sam od kilku lat jezdze na zloty roznego rodzaju ,fanow resident evil etc i takie konwenty sa swietna rzecza ,pogadasz sobie z fajnymi ludzmi,posmiejesz sie no i popijesz ,niestety dalej jest to margines spoleczny w porownaniu do innych krajow :/


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pewnie, ale w naszym pojebanym społeczeństwie zaraz znajdą sie ludzie którzy zaczną gadać że to dla kidsów i ludzi ktorzy nia maja friendsow IRL. Według mnie przez takich pseudo-dojrzałych fanboyów RL-a polskie community w wielu grach jest takie a nie inne.

Polskie realia :< Czasem jestem zly, ze nie urodzilem sie w Szwecji na przyklad, ale z drugiej strony jestem dumny z białego orełka i tego, ze jestem Polakiem.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 15:32 
Cytuj  
Pomysł jest w sumie fajny, wypic browarka, pogadać, lecz w naszych polskich szarych realiach raczej bedzie to trudne do wykonania co innego np gdyby ludzie grali w jednej gildi lub na tym samym serwerze i jako tako sie znali, a tak to w ciemne troche dziwnie :har:

Btw Ja tez z Krakowa - Środmiescie


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 19:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
PS. jeszcze by mnie pobili hehe ;p


A to niby czemu?

Ja też z Nowej Huty (dzielnica Krakowa, komuniści chcieli by to było samodzielne miasto, ale się nie udało)


_________________
O.o

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 19:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no na tym forum to moze byc ciezko :P
PS. jeszcze by mnie pobili hehe ;p




no , jak zobacza twoja twarz, to raczej pobic by cie chcieli :P :P :P
hehe zart :)




szczerze mowiac to tego za bardzo nie widze, ale pomysl ciekawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 20:07 
Cytuj  
No coz pare osob ma mnie za spammera i filipinka-fan boya, wiec coz... :lol:


_________________
.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:46 
Cytuj  
Zrobcie cos w olsztynie!!!!! Bo ja przez cala polske nie bede jechal :evil: :P ale pomysl jest GZ 8)

<<EDIT>>
Ciekawe moglo by byc spotkanie ja vs Cashasty :wink:

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:08 
Cytuj  
Jasne zorganizujcie i postnijcie linka do filmu ze spotkania. To taki PvP będzie.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.