mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:44 
Cytuj  
czy moze mi ktos powiedziec jak, gdzie, w jaki sposob zdobywac reputacje powyzej honored na ALterac Valley po stronie sojuszu?

do tej pory, az do osiagniecia honored na AV mozna bylo po prostu zabijac te moby na 55levelu, za kazdego dostawalo sie +5rep, ale po osiagnieciu honored przestalo to dzialac... jest jakis inny sposob?

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:57 
Cytuj  
Ubić bossów, zająć wszystki GY, zniszczyć wieże i wygrać AV?


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 01:02 
Cytuj  
niestety, AV na moim serwie zawsze wygrywa horda, wiec to rozwiazanie nie wchodzi w gre ;)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 02:15 
Cytuj  
Zmienić chara na Hordziaka?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 02:24 
Cytuj  
Mozesz po prostu siedziec przez tydzien na AV, rep sam przyjdzie (z moja dzisiejsza wydajnoscia idlowania zrobienie revered -> exalted to kwestia 25 godzin nic nie robienia).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 07:19 
Cytuj  
Wezcie ludzie sie uspokojcie :(, na co to wszystko czy czasami ktos z was sie zastanawia po co to wszystko... Gra ma sprawiac przyjemnosc, a nie jak wspomnial kolega 25h nudzenia sie... boze jak ci sie nudzi odejdz od wowa na miesiac i wroc spowrotem. Ludzie zaczynacie wpadac w rutyne, nie zauwazacie piekna gry, tylko robicie pewne rzeczy na pamiec odklepujecie je jak Mantre jakas, na co to?? Grasz bo chcesz czy grasz bo musisz?? To tyle i pozdrawiam wszystkich graczy dla ktorych jeszcze liczy sie piekno tej gry i zauwazaja to...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:10 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
a nie jak wspomnial kolega 25h nudzenia sie... boze jak ci sie nudzi odejdz od wowa na miesiac i wroc spowrotem

Ale ja odchodze od kompa wlasnie ;]
Postac sobie zdobywa rep, a ja wychodze z domku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:27 
Cytuj  
a co uzywasz anty afk?
2 plasterki przyklejone do przyciskow myszki? :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:53 
Cytuj  
przyznam sie ze ja stawialem swojego optyka na ubrudzonym szkle zeby kursor drgal i szedlem gdzies :P ale to bylo dawno i not true ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
a nie jak wspomnial kolega 25h nudzenia sie... boze jak ci sie nudzi odejdz od wowa na miesiac i wroc spowrotem

Ale ja odchodze od kompa wlasnie ;]
Postac sobie zdobywa rep, a ja wychodze z domku.


To mnie wlasnie wkurwia, pomysl jakby kazdy tak robil (a coraz wiecej ludzi tak robi) to gowno bys za przeproszeniem zrobil nie repa... Ponoc blizzard mial zaczac cos robic z takimi cfaniaczkami. Ehh, wiesz eureki nie odkryles kazdy o tym wie ale nie kazdy (na szczescie) jest samolubnym sukinsynem. Tyle...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:27 
Cytuj  
kazdy iles tam afkowal - ja nie mowie ze afkowalem cala bitwe, ale czasem trzeba isc do kibla, zjesc obiad itp.... a po 5 min wywala wiec kazdy kombinowal zeby pozniej nie stac w kolejce znowu 3-4 h ;p

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:14 
Cytuj  
Nie no spoko ja rozumiem gora pol godzinki po cos tam wypadlo.... i po 5 minutach nie wywala tylko po 15. Ale koles napisal ze 25H, to znaczy wg mnie cale av... paranoja!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 19:58 
Cytuj  
[Smolik mode on]
Jestem zly i oszukuje blizza,
ale jestem rolpleyowcem i jak moja postac ma dosc zabijania to patrzy sobie z dachu na innych pograzona w rozmyslaniach.
Jakos zwyciestwo czy przegrana hordy mnie nie obchodzi, jak chce PvPowac to loguje sie na rogue i atakuje kazdego alianta napotkanego na drodze.

Fu, nieznaszsie i do tego nie napisalem, ze siedze afk 25h, tylko, ze siedze afk i ze zrobienie revered -> exalted to 25h na AV (przy dobrych wiatrach)

Zreszta jak wyglada to AV? Biegne za zbiegowiskiem wariatow i mam binda pod flash heal na pierwszego z listy emergency monitor, to klikam az mi sie mana skonczy...... pr0 PvP...

[Smolike mode off]


@Roball: mnie nie, ale jak stalem sobie na dachu ze szczochem to raid tam na niego gadal (nie ma jak schowac undeada w taurenie :)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 20:11 
Cytuj  
redlum napisał(a):
a co uzywasz anty afk?
2 plasterki przyklejone do przyciskow myszki? :wink:

Dobrym sposobem jest postawic telefon komorkowy na kursorze w prawo (dygresja: lub w lewo - w zaleznosci od upodoban politycznych, fanow centrum przestrzegam przed wybieraniem ulubionego kierunku). Tyle, ze podobno nie dziala juz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 20:13 
Cytuj  
Wystarczy kliknac gdziekolwiek na ekranie raz na 5 minut.
Ostatnio tak film ogladalem i musialem sie co 4 minuty oderwac i alttabnac (dwa razy wciagnalem sie tak ze mnie wywalilo ihihhi)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
gra na moim serwerku nieraz trwa calom noc. Wchodze umieram, ustawiam makro i ide spac :/ Dwie postacie moje majom juz exualted.

Edit: Tak tez warning dostalem :/


_________________
League of Legends

Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 20:57 
Cytuj  
A ja jednak mysle, ze zamiast na lekcje Polskiego, to siedziales w domu przykuty do monitora robiac AV wlasnorecznie... "Majom" na to wskazuje... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 21:00 
Cytuj  
Pawson napisał(a):
A ja jednak mysle, ze zamiast na lekcje Polskiego, to siedziales w domu przykuty do monitora robiac AV wlasnorecznie... "Majom" na to wskazuje... :)

Ojej znow walkowanie tego samego, Astax ma tu przywileje i edukacje skonczyl dosc dawno, brakuje mu po prostu kontaktu z jezykiem polskim.
Wracajcie do flame o reputacji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:06 
Cytuj  
tomu napisał(a):
Wracajcie do flame o reputacji.

Jesteś oszustem. Może być? :>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 22:39 
Cytuj  
Keii napisał(a):
tomu napisał(a):
Wracajcie do flame o reputacji.

Jesteś oszustem. Może być? :>

Moze^^
A kogo oszukalem? Thralla?
Nikt nie kaze mi, czy mojej postaci walczyc aktywnie, moge sobie poobserwowac z dachu. Na kazdej wojnie byli ludzie ktorzy nic nie robili tylko krecili sie w poblizu walczacych, zbierali po walce co sie da, gwalicili co sie da i kradli, co sie da... do domu wracali jednak z tymi walczacymi w blasku i chwale ;]


Btw, takie evul mhhroczny ten twoj avatarek nowy (mialem to wczesniej napisac)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.