mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 00:00 
 
Siema wszystkim,

odkąd wyszedł DAB 3.0 (Discord Action Bars) mam taki problem: gdy np klikam na zlinkowany item to statsy tego itemu "chowaja" mi sie pod przyciski DAB'a, tak samo jak widze loot czy coś. Moze macie jakieś pomysły jak to zlikwidować, zeby przyciski DAB'a nie były zawsze na wierzchu albo jakis mod , który to potrafi "naprawić"....

btw tak samo mam z nowym CTRaidem, ze okienka postaci w raidzie "przenikaja" z oknem inventory (uzywam moda MyInventory).

Jak macie jakieś pomysły czy coś, to byłbym wdzięczny za pomoc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 00:04 
 
Hmm ja nie wiem - mialem cos takiego po ostaniej instalce gry od nowa i powylanczalem po prostu mody ktore na siebie nachodzily - np. all in one inventory nachodzil mi na paski boczne ze skillami lub torby w banku ;)

Najprostsza metoda - wylaczyc co zle dziala, ew. druga - poprzesuwac co sie da jesli na siebie nachodzi ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 02:04 
 
masz w opcjach dab mozliwosc ustawienia "priorytetu" wyswietlania kazdego elementu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:18 
 
to nie jest priorytet, tylko STRATA, przestaw sobie na wyzszy level i po sprawie


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:25 
 
A ja mam inny problem, dobrze ze ktos zalozyl taki temat akurat :)

Mam jeden bar z 3 przyciskami, na ktorym mam tylko challenging, intimid i battle shouty. Jest gigantyczny, zebym nie mial watpliwosci w co klikam i ustawiony tak, zeby pojawial sie w chwili, w ktorej najade na niego myszka. Wszystko jest ok do chwili wylogowania. Po ponownym zalogowaniu paska nie ma (jak na niego najezdzam), a w ustawieniach DABa mam zaznaczone [Hide] i [Show when mouse over (czy jakos tak)].
Musze
1. odznaczyc hide,
2. odznaczyc show when mouse over (pojawia sie pasek),
3. zaznaczyc show when mouse over (chowa sie pasek, gotowy do najechania nan myszka .

Niby problem niewielki, ale troche to irytuje gdy zaczynam bic moba i sie okazuje ze zanim rzuce shouta to musze przekombinowac cos w zakladce /dab

Probowalem juz saveowac na wszelakie sposoby. Jak rowniez z gry wychodze zawsze "Logout" a nie "Exit Game".


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:37 
 
pytanie moje jest krotkie, czy ustawiles swoj wlasny profil w DABie czy jedziesz na default? Bo jesli tak to po prostu ci DAB nie save'uje ustawien bo na default sie nie da niektorych - stworz jakikolwiek inny profil i po klopocie jak sadze :)


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:39 
 
Stworzylem profil. Poza tym wszelkie inne ustawienia dzialaja dobrze i tylko tego bara musze rekonfigurowac.


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:45 
 
Sathorn napisał(a):
to nie jest priorytet, tylko STRATA, przestaw sobie na wyzszy level i po sprawie


Dzięx, zaraz zoabcze w grze co i jak, ale na wszelki wypadek jak mozesz to mi napisz jak ta opcja po ang sie dokładnie nazywa (i gdzie ją znależć) z góry thx.

Btw mam kumpla po stronie hordy , który Cie zna (Zabijaka) albo coś, bo kiedyś o Tobie gadalismy na Tsie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:37 
 
@Tharis
dokladnie ci moge powiedziec jak bede w domu okolo 19.00 zlap mnie wtedy na GG :)

@Zychoo
Ta sama sytuacja, musze to obadac samemu (czyli zasymulowac sobie takie cos i wtedy ci moge pomoc) ale czekaj cos mi przyszlo do glowy - jaka masz wersje DiscordLibrary? Musi byc 1.29


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 20:41 
 
Tharis, znalazlem. W Zakladce Adv.Bar Config jest "Frame Strata" rozwijane menu - poeksperymentuj ktore ci odpowiada


_________________
Sathorn#2230


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 21:14 
 
Sathorn napisał(a):
Tharis, znalazlem. W Zakladce Adv.Bar Config jest "Frame Strata" rozwijane menu - poeksperymentuj ktore ci odpowiada


THX !! :)

/hug


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 00:07 
 
LOL zaba jak mozesz pomagac hordzikowi afff :D


PS:
a i wpadnij na TS jak bedziesz w stanie


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:50 
 
Ja tam jestem tolerancyjny :P
za pozno przeczytalem zeby wpasc :) ale wpadne na pewno przy wolnym czasie :)


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.