mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:08 
 
Odrazu na poczatku prosze o niekasowanie aani nie blokowanie tego posta. Wiem ze jest ogolny temat dotyczacy wszystkich serwerow... Chodzi mi tylko o ten jede Venture Co. Mianowicie chodzi o to ze w godzinach szczytu mimo przyzwoitego ms, mam tak zwane Freezy 15-20 sekundowe... i to nie tylko ja a wieszkosci ludzi na serwerze bo gdy tylko sie pojawiaja na glownym odrazu jeset kilkanascie zapytan typu: lag?? po czy kilkadziesiat odpoweidzi yesss, wiec to chyba wina blizzarda, czy ktos wie cos na ten temat, czy blizzard oficjalnie zostal poinformowany, bo u mnie kiepsko z angielskim wiec nawet nie wchodze na fora gdzie jest po angielsku... Jezeli ktos cos wie i takze gra na Venture i ma takie freezy prosze o opinie i komentarze...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:15 
 
ehh nie chce nic mowic aqle mogles napisac w temacie o problemach z servami ....mi to nie przeszkadza..ale inni cie pojada zobaczysz :wink:


Wczoraj na silvermoon tez zaczol mi sie lagg- ping 2k i caly siwat sie zatrzymuje :har:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:29 
 
Czemu maja jechac :)... tylko prosilem o wpisy osoby kotre graja na Venture i tyle... a jest temat o problemach ogolnych na all serwach...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 21:48 
 
Tak, prawie wszyscy na venture co. ostatnio maja loot lagi/veiny w godzinach od 15-17 do 20-2x.
I naprawde mogles w problemach serwerow ogolnie, bo to pod to podchodzi...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:19 
 
Różnica jest taka, że w topicu Serwery Ogólne bym nie przeczytał, a tak to miałem okazję. Też gram na Venture i krew mnie już zalewa. Też mam te same pytania - czy ktokolwiek zrobil cos w tym kierunku, by to zmienic? (oprocz zmiany serwera...)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:56 
 
Libero napisał(a):
Różnica jest taka, że w topicu Serwery Ogólne bym nie przeczytał, a tak to miałem okazję. Też gram na Venture i krew mnie już zalewa. Też mam te same pytania - czy ktokolwiek zrobil cos w tym kierunku, by to zmienic? (oprocz zmiany serwera...)


Nie,ale gdy moj warek lapie freeza na dluzej lece szybko po cos do kuchni (to jak przerwa na reklame!) :wink:
Ale tak na powaznie,to tylko pare razy mi sie to zdazylo i nie sadzilem,ze to problem calego servera.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:58 
 
zrobic cos to moze chyba tylko blizz, bo co mozna zrobic jesli ping ladnie wyglada?:/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.