mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 00:48 
Cytuj  
Nie widzialem odpowiedniego wiec pisze na glownym... od dwoch dni na bg gdy chce spojrzec na mape pojawia sie nie mapa bg a swiata... czy to wina addonow, ale tak nagle? :-?

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 09:01 
Cytuj  
tak to wina jakiegos starego addona - pamietam ze tak bylo po jakims tam patchu - potem to zmienili - ale jaki to addon to Ci nie powiem (bo nie pamietam) - zostaje ci metoda prob i bledow:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:43 
Cytuj  
To pewnie wina atlasa, masz zaznaczone zeby w dungeonach pokazywal mape dungeona.. traktuje bg jak dungeon a nie ma mapy dungeona wiec podrzuca mape swiata. sprawdz to.

Jesli chodzi o nazwe tematu to przydaloby sie cos wiecej niz samo "problem".


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:31 
Cytuj  
A ja mam problem z innej beczki. Zapomnialem pytania na odzyskanie hasla do konta. Haslo na szczescie jeszcze pamietam, ale nigdy nic nie wiadomo :) Jak odzyskac to pytanie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 08:59 
Cytuj  
o lol,

A nie jest czasem tak, ze to system zadaje ci wybrane przez Ciebie pytanie, a Ty masz pamietac odpowiedz na to pytanie, a nie samo pytanie. ?


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 09:38 
Cytuj  
Kiedys bylo tak, ze trzeba bylo wlaczyc mapke -> pojawiala sie mapa terenu, wylaczyc mapke, wlaczyc znowu -> pojawiala sie mapa BG.


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:49 
Cytuj  
Naturalnie finalnie mialem na mysli sama odpowiedz. Ale skoro pytania tez nie pamietam to zaczolem od niego ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:19 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
Naturalnie finalnie mialem na mysli sama odpowiedz. Ale skoro pytania tez nie pamietam to zaczolem od niego ;)


LOL mail to tech support


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
Maloc jestes najlepszym przykladem na to ze system pytanie/odpowiedz to system bez przyszlosci, Polak potrafi :D .

A nie jest tak ze wybrane przez Ciebie pytanie podstawia sie automatycznie?


_________________
Maiori Cede

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:14 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Maloc jestes najlepszym przykladem na to ze system pytanie/odpowiedz to system bez przyszlosci, Polak potrafi :D .

A nie jest tak ze wybrane przez Ciebie pytanie podstawia sie automatycznie?


Ale on nie pamieta na nie odpowiedzi:)

Nie wiem czy mozna cos takiego uzyskac... bo to pytanie/odpowiedz to podstawa w identyfikacji prawowitego wlasciciela:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:54 
Cytuj  
Rzeczywiscie. Pytanie automatycznie jest zadawane to wlasciwe, ale nie mam zielonego pojecia co z odpowiedzia. Chyba nie ta pierdolka jest podstawa identyfikacji prawowitego wlasciciela. Co z wszelkimi danymi personalnymi itp...? Zaintrygowany wyslalem maila do Blizza, w odpowiedzi na ktory Blizz stwierdza ze:
Cytuj:
In order for us to change the secret question and answer associated with this account, we will need:

- A notarised (officially certified) copy of nationally recognised photo ID, such as passport or drivers licence.

Please would you include with this a covering letter stating your full Name, Address, Account Name and E-mail Address and the new Secret Question and Answer. This should be sent to:

Moj angielski nie jest najlepszy, ale jesli dobrze zrozumialem to mam lazic po notaruiszach, potwierdzac autentycznosc skserowanych dokumentow i wysylac je listem do Francji :o
Cytuj:
Account Administration Team
Blizzard Entertainment Europe
32 Avenue De L' Europe
Bât. Energy 1, Porte A
78143 Vélizy-Villacoublay
France

Wybaczcie, ale jestem odrobine rozczarowany.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.