mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 22:23 
Cytuj  
Czy ktos dal radego zabic po patchu?
Nam zostal wlasnie tylko on do zabicia i jakos cieniutko nam idzie.Czytalem taktyke na allkamazon , robilismy podobnie ale nie wiem czy to wynika ze robimy cos zle czy moze braku skupienia.
Mam prosbe czy ktos moglby dac znac iopisac jak sie ubija tego drania?Pozdrawiam.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 22:59 
Cytuj  
Musisz jego hp doprowadzić do 0%. Imo najłatwiejszy sposób.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 23:07 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Musisz jego hp doprowadzić do 0%. Imo najłatwiejszy sposób.


Najlepiej w ciagu 10 min bo pozniej zaczyna byc zly.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 03:06 
Cytuj  
Pozdrawiam,

Hakkar w najnowszym path został całkowicie zmieniony. Walka z nim to czysta przyjemnośc. Zabicie go w 10 min to cąłkiem niezły wyczyn. W sumie jak juz dostanie enrage to jest po walce. Wczoraj mojej gildii udalo sie go zabic około godziny 2:30. Po ciężkim 5 : 0 dla Hakkara udało sie uwolnic biedne trole od tego złego ducha.

Bilismy go z trzema tankami. 2 taknow ubespieczało MT nabijajac agro. Hakkar rzuca teraz mind control na druga osbe na agro liscie. Takiego tanka mozna smiało zmienic w owce, a jak M.C. przestanie działac to prist szybko moze owce zdispelowac. Istotne jest aby tank jak najszbciej wyszedł z polly, bo przy 10-20 % Hakkar czasami zaczyna sie zrywac i jak sie nie dispeluje odpowiednmio szybko polly to tankowie maja za mało agro. Dobrze aby osoby w rajdzie były rozstawione poniewarz, rzuca randomowo disase, które zadaje wokoło AOE 1200 dmg + 2000 dmg na pechowca którego sobie upatrzył. Hp wysysa teraz co 1:30 min. Dlatego dobrze aby son zostal pulniety wczesniej. Jakies 20 s przed drainem, sheepnietego sona tzreba szybko pulnac do rajdu i zabic. Dobrze jest aby prawie wszyscy mieli poison. Nie ma sensu zabijac sona odrazu poniewaz 100 hp/3s posion w ciagu 1 min zada tak duzo obrazen rajdowi, ze klasy leczace nie wyrobia z mana. Trzeba w kazdej dostepnej chwili maksymalnie dpsowac Hakkara bo walka jest dosłownie na styk.

Naprawde świetna zabawa, polecam nowy hakar to przyjemnosc z wipowania :>. No i nie mozna isc na 10 min afk :P

Edited.

p.s teraz poswieciłem temu wiecej jak 2 min.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 03:21 przez Arvold, łącznie edytowano 3 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 07:52 
Cytuj  
@up

Przeprasza, ale akurat właśnie gramatyki i pisowni się czepię.

Tragedia, lepiej było napisać ten topic z samego rana.

Np. do tej pory nie zrozumiałem o co Ci chodziło z tymi sheepami.

SvD.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 08:12 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Musisz jego hp doprowadzić do 0%. Imo najłatwiejszy sposób.


Heh zapomnialem napisac zeproszetylko i wylacznie o inteligentne wypowiedzi inteligentnych ludzi.Sry widze ze niechcacy nabilem ci posta przez brak tego zdania.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 08:17 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Własnie go zabilismy u mnie w gildii. Dla mnei hardcore. W sumie dosyc trudny jest. Sonów pulowal mag, pozniej zmieniał w owcie i 20 s przed drainem sona pulowaismy w grupe i zabijalismy. Non stop był max dps na Hakkara. Wszyscy byli rozstawienie w półkolu. Robilismy to z 3 offtankami i jak którys dostawał MC to szybko szła na niego owca i sie leczył. Potem taki tank dostawła szybciutko dispel od prista. Spokojnie so go da zabic w 10 min. Teraz Hakkar to najfajniejsza walka w ZG. Naprawde fajny enounter polecam. Pls nie czepiajcie sie mnie o pisownie i gramatyke/stylistyke jak sie wyspie to to zedytuje i poprawie ^^.


Hm...no wiesz popatrzylemna Twoj profil i widze ze Twoja gildia jest wyladowana epixami i zastanawia mnie to czy gildia z blue itemamy teraz jest w stanie go pojechac.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 08:47 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Rayla napisał(a):
Musisz jego hp doprowadzić do 0%. Imo najłatwiejszy sposób.


Najlepiej w ciagu 10 min bo pozniej zaczyna byc zly.


Jest bardzo zly.
a na powaznie
gildia mojego kolegi pojechala go i nie ma epixow- no moze tyc 2 mt oni cos tam maja.ogolnie podchodzili 3 razy do niego:)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 09:03 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up
Przeprasza, ale akurat właśnie gramatyki i pisowni się czepię.


tez przeprasza tez myslec isc spac i pisac jak sie wyspac ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 09:37 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Np. do tej pory nie zrozumiałem o co Ci chodziło z tymi sheepami.
a czego nie zrozumiałes ?

może dlatego że nigdy wczesniej tam nie byłes. ja byłem i rozumiem go doskonale. pozatym jako jedyny ze spamujacego towarzystwa odpowiedział na pytanie jak zabić nowego Hakkara

przepraszam za to ale napisze. tu nie chodzi o epixy tylko skill, gildia wyładowana epixami ma zwykle wielokrotnie wieksze doświadczenie od takiej z rare. w wow skill jest wprost proporcjonalny do played (chyba że ktoś jest debilem)


_________________
psn

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 09:58 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Np. do tej pory nie zrozumiałem o co Ci chodziło z tymi sheepami.

SvD.

Z sheepami było napisane zrozumiale, innymi słowy: gdy głowny tank dostaje mind control od hakkara mag zamienia go w owcę, jeden z offtanków trzyma hakkara.. główny tank będąc w owcy odzyskuje bardzo szybko zdrowie po czym czar dispel uwalniał go od mind control :)


Posty: 9
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 10:26 
Cytuj  
mc sie nie dispeluje po pierwsze a po drugie to daje dispel po mc zeby go uwolnic z owcy ;x


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 10:29 
Cytuj  
no to już wiecie jaka jest jedyna polska pro gildia :P
Pokłońcie się Arvoldowi i następnym razem jak czegoś nie zrozumiecie to przyjmijcie że trzeba przeczytać jeszcze raz albo 2 razy :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:33 
Cytuj  
Hm... to ja mam pytanie niejako w temacie.

Jakas nowa technika na Mandokira?
Do tej pory byla to dluga walka ale raczej banalna. Obecnie po zabiciu mu raptora Mandokir wali takie bomby ze glowa mala, co w polaczeniu z mortal strikami powoduje ze healerzy nie maja szans wyleczyc tanka.
A wiec:
1. MS da sie dispelowac?
2. Mozna uspic/sheepowac raptora?
3. Moze tankowac raptora? Ale on tez wali bomby po 800.

Anyway jak napisalem. Wczoraj mandokir walnol mi serie: ms za 3k, crushing blow za 1,6k i poprawil za 1,3k. Przy 7,5k armora, 416 defa, i ponad 7k hp dalo mi to myslenia :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:38 
Cytuj  
nie znam sie ale Brooblord wali za 8k i przy tym implikuje MS - i to jest standard :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:41 
Cytuj  
Ja tu chce odpowiedz a nie przechwalki :P
Pozatym zaden z bossow w ZG nie wymaga pelnego setu wratha. Byl do robienia wczesniej to jest pewnie i teraz. Pytanie tylko jak?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:44 
Cytuj  
Desh chyba myli broodlorda z bloodlordem ;>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:48 
Cytuj  
Trudno pomyslic slowo Mandokir z Broodlord i ZG z BWL :P
Desh sie poprostu chwali :P a ja chce odpowiedz... :)

Jak zabic po pathu Mandokira (Raptora) w ZG?
:D

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:51 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ja tu chce odpowiedz a nie przechwalki :P
Pozatym zaden z bossow w ZG nie wymaga pelnego setu wratha. Byl do robienia wczesniej to jest pewnie i teraz. Pytanie tylko jak?

Nie robilem go po patchu, wiec moge bredzic, ale:
- po zabiciu raptora wrzucasz shield wall, czesc enrage masz z glowy
- healerzy na poczatku trzymaja cie non-stop na 75-90% hp i wrzucaja shielda po MS
Ile w ogole trwa enrage?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Desh chyba myli broodlorda z bloodlordem ;>
nie wiem przypomij mi bo nie pamietam, taki duzy w BWL to który ?

@KromeR
Nie chwale się tylko mówie. Wszyscy prześmiewacie się jakie to nowe instance są łatwe. łatwe to jest MC. nie demonizuj na potach w full might secie mam 9200HP ( nie mam i nie bede miał zadnej czesci Wratha)
MS nie da sie dispelować trzeba to przeżyć :wink:

Juz sie nie odzywam - ja mam lvl 31 nie znam sie na "po paczu" :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.