mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 9.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 22:00 
Cytuj  
Ok. Dzisiaj zdobyłem jakimś cudem (nie pytajcie) Pristine Hide of the Beast (http://www.thottbot.com/?i=25359). Wiem ile to cholerstwo jest warte i nie wiem co robić ;p Czy Cap of the Scarlet Savant (http://www.thottbot.com/?i=24269) jest warty stracenia tego i jeszcze 8 arcane crystali a także kilku godzin w strat?
Proszę o odpowiedź.

Ps. Użyłem tego konta, gdyż nie chcę, żeby było wiadomo kto to zdobył :P. Nie gram na BL.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 22:22 
Cytuj  
Moim zdaniem nie jest warte, lepiej sprzedaj i miej kupe kasy - sa lepsze hełmy, to jest dobre tylko jesli jestes heavy fire schorch build na crity, ale moim zdaniem, za tyle kasy to nie warto. Ja wole +dmg latwe do zdobycia rzeczy, np. pimp hat :) A o Netherwinter hełm nie jest tak trudno, lepiej na nim sie skup.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 22:37 
Cytuj  
ja bym sprzedal

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 22:55 
Cytuj  
Też głosuję na sprzedaż. Itemy, które będzie można uzyskać w grze są i będą o wiele lepsze od tej czapki, a kasa się zawsze przyda.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 00:24 
Cytuj  
Jak nie jesteś nukerem to czapke możesz sobie darować. Sprzedaj za ile się da u ciebie na servie, ktoś na pewno kupi. Przynajmniej u mnie to schodzi.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 00:34 
Cytuj  
a ja jestem za tym abys zostawil (tez mam dla alta i tez nad tym myslalem) dlatego ze arcanista, netherwinter,czy ten beret z jin'do moze miec kazdy a ta czapka to unikat na kazdym servie. zastanow sie na co ci gold? zapewne jak kazdej 60tce to tylko na naprawy, enchanty i potiony wiec warto oddac unikatowy item za pareset gold?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 01:44 
Cytuj  
Dokładnie, jest unikatowy na maxa, u Nas na Blu ma max 10 osób go. A ile ma Netherwinda? każdy kto ma na statusie farmy onyxie, na którą jak idziemy to ja pizze jem. Także zostaw sobie, ja gdybym miał nie wachał bym się tylko go zrobił, nawet jakby miał byc w bagu. A znający Blizza, wpadnie kiedys na pomysł i doda taki model dla tego Capa, że wiara się będzie o prostine zabijać. Zobaczycie.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 01:53 
Cytuj  
co z tego, ze unikat skoro czapka jest marna.

co do stwierdzenia, ze netherwinda czy inne czapki, moze miec kazdy bym polemizowal.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 01:56 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
co z tego, ze unikat skoro czapka jest marna.


hmm dla aoe maga jedna z lepszych (lepsza jest tylko ta twoja ona chyba z nefa jest)

r_ADM napisał(a):
co do stwierdzenia, ze netherwinda czy inne czapki, moze miec kazdy bym polemizowal.


o_O oki to sprecyzuje:

na silvermoonie netherwinda moze miec kazdy. Jedna z gildii organizuje raid altow a ze nie maja 40stu to kazdy sie moze na ich rajd zapisac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 20 lut 2006, 01:59 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 08:27 
Cytuj  
Allegro.pl napisał(a):
(...) jakimś cudem (nie pytajcie) (...) Użyłem tego konta, gdyż nie chcę, żeby było wiadomo kto to zdobył :P. Nie gram na BL.


Nie zebym Cie podejrzewal, ale tajniaczysz sie jakby to była mała ninja po skiningu.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:05 
Cytuj  
@Allegro.pl twoj serv to Emerald Dream :P wiec nie badz taki anonimowy (lub uwazaj co piszesz w innych postach)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:15 
Cytuj  
hoho, to tez moj serwer, i powiem ze nawet widzialem aukcje Hide ofthe Beast za 599g chyba ;)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:17 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Sry za OT ale Mam pytanko tak odnosnie maga [;
Jak wam się gra tą klasa ? czy nie uwazacie ze lepiej byloby grac np. lockiem ? pytam sie bo mam zamiar sobie zrobic trolla maga ale chce sie popytać paru osob ;]

A co do czapki - ja bym sprzedal Hide [;



Wejdz na www.warcraftmovies.com i obejrzyj filmik "Stupid Mage Tricks" a potem "Stupider Mage tricks" - nie pytaj, po prostu zobacz i potem wroc z pytanimia. A magiem sie super gra (tylko frostem).

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 11:55 
Cytuj  
Imo sprzedac .... wprawdzie nie znam cen na Twoim serwerze, ale podejrzewam ze Hide spokojnie za 800-900g pojdzie.

Ja rozumiem, ze ludzie kiedys sie podniecali ta czapka, ale teraz kiedy mozna spokojnie biegac w masce od Jindo czy chociazby Netherwindzie (no chyba ze ktos ma wyjatkowego niefarta do Onyxii ...) to Cap of the Scarlet Savant nie jest juz taka kuszaca ...

Pomijam np. Mish'Undare bo w koncu nie wszyscy jeszcze bija Nefa ...

Zreszta moim skromnym zdaniem do PvE lepiej sprawdza sie jednak cos co ma staly +dmg. Proste przeliczenie jest takie ze przyzwoicie ubrany frost mag na 1% crita zyskuje powiedzmy +8 dmg (zakladajac ze standard frostbolt to 800 a crit to 1600). Czyli 2 crita to jakies +16 dmg. A glupi kapelusz ze Strat (moim zdaniem jedne z najladnieszych nakryc glowy dla casterow) ma dwa razy tyle ...

BTW, widze w tym topicu podatny grunt na thottbot style flame'a pt. "czy hide idzie do skinnera, czy roluje go caly raid" :D
Czyli generalnie "flame warning" :D

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
BTW, widze w tym topicu podatny grunt na thottbot style flame'a pt. "czy hide idzie do skinnera, czy roluje go caly raid" :D
Czyli generalnie "flame warning" :D


E już to kiedyś przerabialiśmy chyba w jakimś innym topiku. Jak skinner dojdzie do moba, ubije i zeskinuje go sam, to jest jego :-)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:06 
Cytuj  
@emesio nie zaczynaj bo wszyscy wiedza ze zdania sa podzielone i to skinner decyduje co zrobi z hide. A ty jako whiner mozesz sobie w if po spamowac ze koles twoim zdaniem zninjowal pristine. Na sm sa mi znane 3 przypadki kiedy skinner wziol dla siebie skorke (kiedy byl 1dynym skinnerem) i zaden nie wylecial z gildii (topowe gildie a nie jakies oszczymurki). Tak wiec to jest twoje zdanie ale licz sie z tym ze nie kazdy sie z nim zgadadza a juz raczej nikt nie wywali skinnera za to z gildii.

Polecam ci do przeczytania 40+ stronicowy thread o pristine na proffesion boardzie. A jak ci sie nie chce czytac to ludki wymyslili kilka opcji:
- wszyscy rolluja ale skinner rolluje 25-125, jesli skinner przegra zwyciezca za usluge skinningu placi mu 100g.
- skinnerzy z nozykiem rolluja miedzy soba
- skinnerzy z nozykiem i keyholderzy rolluja miedzy soba
- skinner z nozykiem bedacy keyholerem > keyholder lub skiner z nozykiem
- skinner zeskinowal to jest jego
- wszyscy rolluja

i jeszcze jakies inne opcje typu +n do rolla za to ze:
- jest skinnerem
- jest keyholderem
- ma questa

takze opcji jest multum a ty przedstawiles tylko jedna.

jedno jest pewno nalezy to ustalic przed rajdem a nie po wyskinowaniu wtedy unika sie problemow.

PS najlepiej skinowac bestie na chwile przed tym jak wylacza server, wtedy nie ma czasu na dyskusje kto ja bierze ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 20 lut 2006, 13:25 przez Fabianek, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:12 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Qraczek napisał(a):
BTW, widze w tym topicu podatny grunt na thottbot style flame'a pt. "czy hide idzie do skinnera, czy roluje go caly raid" :D
Czyli generalnie "flame warning" :D


E już to kiedyś przerabialiśmy chyba w jakimś innym topiku. Jak skinner dojdzie do moba, ubije i zeskinuje go sam, to jest jego :-)


A jak raid zrobi 300 skining, ma Finkla i enchant na rekawiczki to moze sobie uzurpowac prawo do skorki ....

WTB Forum Drama ! :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jedno jest pewno nalezy to ustalic przed rajdem a nie po wyskinowaniu wtedy unika sie problemow.


Oczywiscie ... nalezy jeszcze ustalic:

- czy robimy czy nie robimy Leeroy eventa ...
- kto bierze drop z Gytha (jak nie daj Boze poleci ...) ... Warrior czy Hunter ? :D
- czy Dal'Rendy to Hunter Weapon (bylem wczoraj w PuGu w UBRS, no straszna frajde mialem dyskutujac na ten temat z rogiem, zmieniajac raz na jakis czas bron na plecach z Barbarous Blade'a + 15 agi enchantem na questowa Hunter laske). Niestety koniec koncow nie dropnelo :(
- Felstriker anyone ? :P
- wspomniana skorka z Beasta (a przede wszystkim czy Finkle Skinner to koniecznie do skinnera, czy niekoniecznie)
- epix sword z Drakkiego
- kto bierze (kto potrzebuje) krew z Drakkiego
- czy Magister/Dreadmist/Devout Robe to mag/lock/priest
- czy Hunterzy sa zainteresowani Shadowcraftem (no co ... ? ma agila, tak ? :D)
- milion watpliwosci do innych chestow
- Painweaver Band anyone ? (HUNTER RING !!!)

a przede wszystkim

- kto do kurwy nedzy ma klucz ;D

Mozesz sie smiac, ale jesli mowimy o PuGu (a nie o guildraidzie, ktory ma jakies zasady, ew. guildleadera ktory ma zawsze racje) to tak naprawde nalezaloby to wszystko ustalic ...

A smiem przypomniec ze to stosunkowo niewielka instancja ... :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
a przede wszystkim

- kto do kurwy nedzy ma klucz ;D


rotfl, nigdy z tym problemem sie nie spotkalem (moze dlatego ze mam kluczyk) a ty kiedys poszedles kiedys do ubrs i przed drzwiami dowiedziales sie ze nie macie klucza? :]

a tak pro po blue seta wczoraj mi gacie z WH dropnely cieszylem sie bardziej jak z epixxa :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:38 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Sry za OT ale Mam pytanko tak odnosnie maga [;
Jak wam się gra tą klasa ? czy nie uwazacie ze lepiej byloby grac np. lockiem ? pytam sie bo mam zamiar sobie zrobic trolla maga ale chce sie popytać paru osob ;]


Alez czemu od razu sorry ? :D

Odpowiedzi w kolejnosci zadawanych pytan:
1) Zajebiscie, + niedlugo revamp talentow (blagam tylko zeby czegos nie spierdolili ....)
2) Nie (chociaz z drugiej strony odnosze wrazenie ze lvlowanie lockiem jest "troszke" latwiejsze - bo dmg podobny, a pet jednak te 3 sekundy aggro potrzyma). Ale z trzeciej strony - zrobiles 60-ke druidem przed przetalentowaniem to co ja Ci bede mowil o bolach lvlowania ...
3) Troll mag. Gnome mage > all tak w ogole ale jak juz jestes w hordzie to czemu nie. Tym bardziej ze 2 metrowy troll w Pimp Hat'cie ze strat wyglada zajebiscie :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.