mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:17 
 
Witam .. mam pytanie do wszystkich polaków którzy grają w WOWa i czy jest warty swojej ceny ? Chodzi mi w większości o to co można w tej grze uskuteczniać mianowicie

1. prócz levelowania jest możliwość zdobywania duzej ilości expa za pomocą questów ?

2. czy są summony na których mozna jezdzic ?

3. jest co robic prócz expienia ?


z góry dzieki za odpowiedzi !
Pozdro

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:23 
 
1) Tak - questy to glowne zrodlo Expa moim zdaniem - jako przyklad - questujac warkiem ktorym obecnie gram mam 36 lvl spedziwszy w grze 2,5 dnia.

2) Tak - sa mounty. Na 40 lvlu mozesz kupic mounta ktory przyspieszy Cie o 60% (jako paladyn lub warlock otrzymasz go za darmo). Na 60 lvlu mozesz kupic mounta ktory przyspieszy Cie o 100%

3) Zalezy od serwera jaki wybierzesz ... Na serwerze PvE mozesz bawic sie w RPG. Na serwerze PvP mozesz sie pobic z innymi. Na 60 lvlu, kiedy juz nie "expisz" otwieraja sie przed Toba nowe mozliwosci zbierania np. super sprzetu.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:27 
 
Qraczek napisał(a):
Na serwerze PvE mozesz bawic sie w RPG.

A nie sądzisz, że do tego lepsze są serwery RP?

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 17:38 
 
2) w dodatku beda flying mounty - smoki
3) gra zaczyna sie po 60, raidy - to jest dla mnie wow

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:06 
 
roball napisał(a):
Cytuj:
2) w dodatku beda flying mounty - smoki


Kto powiedzial ze ta beda smoki?.. :roll:
Jestem wiecej niz pewny ze to NIE beda smoki.


afair eternal/spirital dragons


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:29 
 
powiem tak... 2 lata grania w gre nonstop o czyms swiadczy:) gra jest jedna z najlepszych w jakie gralem... a gram spor takze inne moo...


offtopic... oficjalnie beda to nether dragony co wygladaja jak cienie smokow dymiace na zielono... w kazdym razie tak wygladaly w warcraft 2 i 3


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:33 
 
@Xixi
Moglbys zmienic ten sig...dlugo sie wczytuje


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:39 
 
Xixi napisał(a):
powiem tak... 2 lata grania w gre nonstop o czyms swiadczy:) gra jest jedna z najlepszych w jakie gralem... a gram spor takze inne moo...


offtopic... oficjalnie beda to nether dragony co wygladaja jak cienie smokow dymiace na zielono... w kazdym razie tak wygladaly w warcraft 2 i 3


o wlasnie, nether dragons...

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:47 
 
dwa lata yyyyyyy wydawalo mi sie ze wow ma dopiero rok :o

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 19:01 
 
chyba premiera w ameryce byla w listopadzie i kilkanascie miesiecy grania w bete,to raczej beda 2 lata

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 19:09 
 
Xixi napisał(a):
powiem tak... 2 lata grania w gre nonstop o czyms swiadczy:) gra jest jedna z najlepszych w jakie gralem... a gram spor takze inne moo...


offtopic... oficjalnie beda to nether dragony co wygladaja jak cienie smokow dymiace na zielono... w kazdym razie tak wygladaly w warcraft 2 i 3


stary, masz totalny wypas podpis - gratulacje elfki. Sam ja robiles? pytam powaznie.

Sor za OT

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:08 
 
Ten sig, jak sadze, zostal wyciety z
Druid of the Wild
by Elena de' Grimani (Ombra)
http://www.blizzard.com/inblizz/fanart/ ... =321&Set=0

Edit: Literowka

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:35 
 
WoW staje sie nudny po 60ce ;-) nic nie robisz tylko biegasz zeby miec more uber itemz :-)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:44 
 
@ UP Spadaj stąd trollu.


A tego siga mam nadzieje ze ci jakis mod zablokuje bo to juz kompletny debilizm walić siga na pół strony.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:46 
 
Mendol napisał(a):
WoW staje sie nudny po 60ce ;-) nic nie robisz tylko biegasz zeby miec more uber itemz :-)


:roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:52 
 
to zalezy , jak gralem magiem to po 60 nie mialem co robic - tylko pvp i pvp... wszystko zalezy od gildii, w ktorej jestes - to byl OT :>

a co do tego czy sie oplaca czy nie to powiem tak : To jest najlepsza gra na swiecie imo , tylko ze jesli juz zdecydujesz sie ja kupic musisz pozegnac sie z kolegami , dziewczyna i rodzina ... kup sobioe przenosna lodowke ... najlepiej jakbys mial internet w lazience ...:) Tak wiec zastanow sie czy warto :P

[edit] no flame on me please :>

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 00:36 
 
Gramy z kolegami, gra jest świetna, warta pieniędzy na pewno.

Lvlować możesz na różne sposoby, bałem się kiedyś że jak złapie max. 60 lvl to nie będzie co robić i trzeba będzie nową postać zakładać... nie ma na to czasu, jeśli znajdziesz się w dobrej gildii to jedną postacią 60 lvl będziesz sie bawił parę miesięcy (pod warunkiem że nie grasz całymi dniami :))


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 01:12 
 
Sobtainer napisał(a):
stary, masz totalny wypas podpis - gratulacje elfki. Sam ja robiles? pytam powaznie.

Sor za OT


nie nie elfka jest blizzarda ja ja tylko wycialem i dorobilem reszte :)

2540 napisał(a):
dwa lata yyyyyyy wydawalo mi sie ze wow ma dopiero rok

umm stary ja pamietam jeszcze Skillpoints i patch w ktorym dodali kalimdor oraz tram z IF do SW :)

Shadhun_ napisał(a):
A tego siga mam nadzieje ze ci jakis mod zablokuje bo to juz kompletny debilizm walić siga na pół strony.


do mnie nie trzeba dwa razy mowic a szczegolnie takim tonem.... szkoda ze kolegi nikt nie blokuje za nabijanie postow

@All
sorry za rozmiar podpisu... elfke usunalem a nowa sygnaturka jutro :)


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 04:10 
 
zabuza napisał(a):
Czy warto zaplacic i grać w WOWA jak tak to dlaczego ?

nie, nie warto, uzaleznisz sie jak kazdy tutaj

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 07:37 
 
zabuza napisał(a):
Witam .. mam pytanie do wszystkich polaków którzy grają w WOWa i czy jest warty swojej ceny ?


tak, jest warty. Pytanie czy warto zaczynac, imho jesli to miala byc twoja pierwsza gra multiplayer (nie tyllko mmoprg) to zdecydowanie nie warto. dlatego ze bardzo latwo sie uzaleznic, jesli jednak umiesz rozgraniczyc gre od rzeczywistosci to jak najbardziej.

Cytuj:
1. prócz levelowania jest możliwość zdobywania duzej ilości expa za pomocą questów ?


nie bardzo rozumiem pytanie, exp=levelowanie wiec tak zdobywa sie duzo expa nie mniej jednak jesli wybierzesz warka lub ktoregos z damage dealerow to szybciej (jednak zdecydowanie nudniej) wylevelujesz postac poprostu tlukac moby.

Cytuj:
2. czy są summony na których mozna jezdzic ?


tak, sa. zwykle ktore mozna kupic (lub dostac w zaleznosci od klasy) na poziomie 40stym, oraz tzw. epickie ktore mozna kupic (lub znalesc) na poziomie 60tym.

Cytuj:
3. jest co robic prócz expienia ?


na lv60 dla jednych gra sie konczy, a dla innych zaczyna wszystko zalezy od tego czy jestes w zoorganizowanej gildii czy w gildii w ktorej kanal gildiowy to poprostu kolejny chat.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.