mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:56 
Cytuj  
edit: lol niezle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi.

Ach moderator zamiast dawac przyklad i nie offtopicowac to stworzyl nowy thread i poprawil go tak wyciagajac informacje z kontekstu


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:45 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:08 
Cytuj  
twoj server to w ogole jakis taki inny niz wszystkie Fabianek... Moze to wynika z PVE a nie PVP ? Bo zazwyczaj rogali to jest jak mrowkow... poza tym skill rogal w pve? Nie qmam na czym ma polegac skill w naciskaniu 4 przyciskow na zmiane ( Robal nawet sobie macro na 2 przyciski zrobil :P ) ... moze w byciu dobrym aukcjonerem i wyjeciu jak najwiekszej liczby epikow za jak najmniejsza ilosc dkp?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:28 
Cytuj  
lutus napisał(a):
twoj server to w ogole jakis taki inny niz wszystkie Fabianek... Moze to wynika z PVE a nie PVP ? Bo zazwyczaj rogali to jest jak mrowkow... poza tym skill rogal w pve? Nie qmam na czym ma polegac skill w naciskaniu 4 przyciskow na zmiane ( Robal nawet sobie macro na 2 przyciski zrobil :P ) ... moze w byciu dobrym aukcjonerem i wyjeciu jak najwiekszej liczby epikow za jak najmniejsza ilosc dkp?


To tez sztuka ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:29 
Cytuj  
edit: lol nie zle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
...skilled rogue...


rogali jest jak mrowkow to fakt ale brakuje skilled rogue, ktorzy wlasnie umieja wiecej niz 4 guziki naraz.


Nie wierz im, to jacys oszusci, zaden szanujacy sie rogal nie bedzie uzywac wiecej niz 4 przyciski :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:40 
Cytuj  
edit: lol nie zle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:03 
Cytuj  
wedlug Fabianka - to taki co umie uzywac wiecej niz 4 przyskow na raz :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:10 
Cytuj  
Skilled warriorow tankow. Najlepiej z dobrym gearem :)

Zaraz uslysze ze dobry warrior = sunder spam...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:11 
Cytuj  
edit: lol nie zle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
Aż 4 przyciski?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:22 
Cytuj  
edit: lol nie zle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:45 
Cytuj  
Fabianku, dziekuje ci , ze przypomniales mi jaka tu funkcje pelnie, dlatego rozdzielilem offtopic i stworzylem nowy temat.

Nie wiem po co podales link do tej gildii (http://ascension.pandemic.nl/ ), mowiac spojrz na progress... dla mnie nic tam nie ma ciekawego, zabili empow , nie zabili visca... nothing special i would say.

Rozumiem, brakuje im rogali. Super, dlatego stwierdzilem, ze to dziwny serwer, bo malo jest takich, na ktorych rogale sa do czegokolwiek potrzebni jeszcze ( bo wszystkie fajne sloty sa zajete).

I naprawde nie rozumiem co to znaczy byc "skilled" rogalem w pve. Moze np. skilled means :

- posiadanie flash powderow, aby w razie wipa pieknie vanishnac i nie stracic golda na naprawy.
- miec na pasku feint, bo ten skill podczas lvlowania jest nie uzywany, a w pve nawet sie przydaje
- wiedziec , ze sie posiada slice&dice
- wiedziec, ze daggery to nie jedyny spec, jakim rogue moze robic dmg ( a wlasciwie, ze na daggerach bedzie mial mniejszy dmg)
- umiec sie zespecowac pod swoje bronie?

Podaj mi jakis normalny przyklad prosze "skilled" rogue pve. Bo jako skilled mozesz powiedziec o rogalach w pvp, ktorzy umieja robic imba stunlocka i wiedziec jak grac na 2+ qbarach na raz.


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:49 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:49 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Aż 4 przyciski?
plucie sobie na przycisk dam i bede skilled :P

ostatnio wyczytałem że pomimo że mogowie robią uber DPS to Rogue jest lepszy w rajdzie bo jak weźmie aggro to boss zabija go odrazu zamiast biec jak do maga przez cały rajd :D
a mag robi IB i tak sobie z tyłu boss chasa :P

rogali to jest masa i do tego co drugi to ninja albo dickhead 8) fabianek ma poprostu server "specjalny"


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:52 
Cytuj  
magowie nie robia uber dps, to dawne plotki sprzed czasow MC. I tak, masz racje, lepszy rogal w rajdzie , bo boss nie biegnie przez caly raid:)

Jak dla mnie to w raidzie moglyby byc 2 sloty dla watermachines , a reszte brac warkow hunterow i rogali, czemu - oni nie gina od 1 strzalu a i dmg maja teraz lepszy.

Moze to brzmi jakbym magow nie lubil, ale na razie tak to wyglada, my nie zamierzamy zmieniac ilosci slotow i waterdispensers nadal beda miec tyle co maja... z oczekiwaniem na 1.11 , kiedy to moze znow beda dps ownage'rami.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:57 
Cytuj  
Dmg meter jak reportuja z BWL i AQ jakos mowi mi ze robie uber dps, dziwne? :o O tym ze ~110k na ragu dmg done ostatnio juz nie wspomne.
Kolejne ogolnienia, mag potrafi zrobic wiekszy dps od rogala, zalezy od sprzetow i buildow obydwu. (Wyjatek Vael ofc ).

A tak na temat to dobry PvE rogal to taki ktorego nie trzeba resowac na koncu walki :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:59 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Rozumiem, brakuje im rogali. Super, dlatego stwierdzilem, ze to dziwny serwer, bo malo jest takich, na ktorych rogale sa do czegokolwiek potrzebni jeszcze ( bo wszystkie fajne sloty sa zajete).


bo brakuje

Cytuj:
- posiadanie flash powderow, aby w razie wipa pieknie vanishnac i nie stracic golda na naprawy.

hmm cos w tym jest raz nam rogue rogue wlasnie vanishem i kablami zaoszedzil GY run

Cytuj:
- wiedziec , ze sie posiada slice&dice

true

Cytuj:
- wiedziec, ze daggery to nie jedyny spec, jakim rogue moze robic dmg ( a wlasciwie, ze na daggerach bedzie mial mniejszy dmg)

true

Cytuj:
- umiec sie zespecowac pod swoje bronie?

build powinien byc taki w jakim sie czuje najlepiej (po za wybrykami natury typu sword&dagger spec jednoczesnie ;-))

Cytuj:
Podaj mi jakis normalny przyklad prosze "skilled" rogue pve. Bo jako skilled mozesz powiedziec o rogalach w pve, ktorzy umieja robic imba stunlocka i wiedziec jak grac na 2+ qbarach na raz.


w przypadku rogue to nie jest takie banalne jak w przypadku warka, healera czy nawet maga. Skill rogue moze pokazac w okreslonych sytuacjach i sadze ze lepiej ci to robal opisze bo ja rogue aktualnie tylko obserwuje a swoim bylem najdalej w mc wiec zapewne nie wiem wielu rzeczy.

rzeczy ktore wyrozniaja skilled rogue od no skilla to:
- nie ma prawa steal aggro w koncu ma skille zeby je obnizyc a jak mu wejdzie 5critow pod rzad to powinien odpoczac naciskajac "esc".
- widziec co sie dzieje dookola a nie tylko jakie ma cyferki nad glowa, tego w mc i bwl nie widac ale w aq to sie rzuca w oczy z daleka czy koles widzi co sie dzieje dookola dlatego ze niektore moby mozna stunowac/disorientowac/kickowac.
- jak trzeba to umiec przytanowac (tak tak nie pomylilem sie przytankowac leczony rogue z evasion przez pare sekund moze przytankowac trashe w aq)
- bycie friendly (to sie aqrat tyczy kazdej klasy) to jedno z wazniejszych rzeczy
- zadawac dmg proporcjonalny do swojego gear (wiadomo ze rogue z thunderfurry w rece chodzby gral jedna reka overdmg rogue ktory uzywa green daggera)

Napewno nie wymienilem wszystkich cech ale te to chyba najwazniejsze przynajmniej dla osoby patrzacej na to z boku, sadze ze roball ci moze napisac wiecej na ten temat

Domin napisał(a):
A tak na temat to dobry PvE rogal to taki ktorego nie trzeba resowac na koncu walki :]


hahaha fakt zapomnialem o tym :)

Deshroom napisał(a):
rogali to jest masa i do tego co drugi to ninja albo dickhead 8) fabianek ma poprostu server "specjalny"


tak jak napisalem powyzej:
bycie friendly (to sie aqrat tyczy kazdej klasy) to jedno z wazniejszych rzeczy

ninja na silvermoon nie znjadzie slota w zadnej pr0gildii chodzby mial itemy z samego c'thuna, a co do rogali i silvermoona wcale nie ma ich tak duzo rogali i hynterow jest wiecej http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=1


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 12:09 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:09 
Cytuj  
ale co bycie friendly ma sie do skilled w pve? Moze inaczej powiniennes to nazwac - myslacych.


About dmg, Domin , nie wiem, u nas magowie robia ladny dmg, ale nadal hunterzy i rogale ich wyprzedzaja, wszyscy maja naprawde imba gear i magowie i hunterzy i rogale ( choc rogale maja biede z BF, nic nie chce leciec:P )


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:14 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ale co bycie friendly ma sie do skilled w pve? Moze inaczej powiniennes to nazwac - myslacych.


mialem na mysli friendly dlatego ze jak ktos jest lootwhole/sellfish to nie ma czego szukac ani u nas ani w asc.

A myslacych to ujolem w innym punkcie o tym ze musi wiedziec co sie dzieje dookola ;-) ale fakt twoje stwierdzenie jest duzo trafniejsze /bow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:35 
Cytuj  
Ninja Edit ftw...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:07 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o ilość zadawanych obrażeń w walce z pojedyńczym celem to rzadko kiedy jestem w stanie wyprzedzić dobrze grającego rogue lub DPS warriora. Chciałbym tutaj podkreślić wyrażenie "dobrze grającego". Bo wg. mnie DamageMeters z MC, BWL czy AQ40 nie jest żadnym dowodem. Jest zbyt wiele innych czynników wypływających na ostateczny wynik np. jak dany gracz się stara w danej chwili, ilość spotów do AoE czy tempo rajdu i liczba przerw na odzyskanie many.

W trakcie ostatniego czyszczenia MC byłem 1 na DM, ale wiem, że kilku rogue, DPS warriorów i jeden hunter mogliby mnie wyprzedzić, gdyby się bardziej starali. Ja chciałem przeprowadzić test, zagrać na 100% (co w MC zdarza się dość rzadko) i zobaczyć jaki będzie rezultat.

Nie wiem... może jak się ma +600 damage z sprzętu to można nawiązać walkę z rogalami, warriorami lub hunterami, ale przy pełnym NW i 380 damage jest to niemożliwe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.