mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 12:49 
Cytuj  
Witam, czy ktos ma jakis dobry sposob na zmiane imienia ? Tzn co napisac do GM zeby uwierzyl i zmienil jesli imie nie lamie Naming Policy...
Moje jest w sumie ok, ale tak to jest jak czlowiek za szybko zrobi postac i wklepie pierwsze lepsze slowo... Teraz nie moge na to imie juz patrzec...

To jest postac na 42 poziomie wiec nie usmiecha mi sie zaczynac od nowa.
Slyszalem, ze mozna wykasowac postac, ktorej imie chcesz zmienic, zalozyc nowa o takim samym imieniu, dobic tak do 20 poziomu zeby wygladalo wiarygodnie i wtedy poprosic GM o przywrocenie tamtej postaci... Tylko boje sie, ze moga ja przywrocic dodajac jakas jedna literke.

jesli ktos ma jakies pomysly, moze spotkal sie albo slyszal, ze cos zadzialalo to niech napisze
thnx

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 12:52 
Cytuj  
Pochwal sie lepiej, jak nazwales ta nieszczesna postac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:16 
Cytuj  
Problem wlasnie w tym, ze to jest normalne imie... Tzn nie ma sie jak do niego doczepic... Ale juz nim zygam !!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:19 
Cytuj  
simo napisał(a):
Witam, czy ktos ma jakis dobry sposob na zmiane imienia ? Tzn co napisac do GM zeby uwierzyl i zmienil jesli imie nie lamie Naming Policy...
Moje jest w sumie ok, ale tak to jest jak czlowiek za szybko zrobi postac i wklepie pierwsze lepsze slowo... Teraz nie moge na to imie juz patrzec...


wpisz w google imie swojej postaci i modl sie aby znalazla sie jakas firma, po 3ch 4rech ticketach powinno sie udac.

Cytuj:
Slyszalem, ze mozna wykasowac postac, ktorej imie chcesz zmienic, zalozyc nowa o takim samym imieniu, dobic tak do 20 poziomu zeby wygladalo wiarygodnie i wtedy poprosic GM o przywrocenie tamtej postaci... Tylko boje sie, ze moga ja przywrocic dodajac jakas jedna literke.


znam 2 przypadki zmiany imienia ta metoda, ale to troche inaczej sie odbylo :)
ty kasujesz swoja postac, a ktos inny zaklada postac o tym imeiniu po stronie przeciwnej i na lv1.
w pierwszym GM zmienil imie postaci na takie na jakie chcial wlasciciel
w drugim GM sam wymyslil imie i zmienil.

Cytuj:
jesli ktos ma jakies pomysly, moze spotkal sie albo slyszal, ze cos zadzialalo to niech napisze
thnx


nietestowane: konkretna ninja tak zeby cie w if/ogri zapluli, open ticket. Tyle ze ta metoda jest bardzo ryzykowna bo zmiana imienia ma conajmniej 2 bugi:
- jesli ktos mial cie na friend liscie przed zmiana imienia bedzie mial cie tez po zmianie imienia
- jesli zrobiles jakiegos crafta i sprzedales to <Made by ...> tez sie zmieni.

Jest jeszcze 1 sposob przy migracji, za nim zmigrujesz swoja postacia zakladasz postac o tym samym imieniu na docelowym servie a przy migracji serwer cie pyta o nowe imie.



simo napisał(a):
Problem wlasnie w tym, ze to jest normalne imie... Tzn nie ma sie jak do niego doczepic... Ale juz nim zygam !!


Milea to tez normalne imie a lamie Naming Policy - http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mil ... Google&lr=


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:22 
Cytuj  
dokładnie, znindżuj jak najwiecej w randomach. 100% działa :]


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:36 
Cytuj  
Znajomy probowal. jest taka firma jak jego imie postaci i nic mu to nie dalo :/

Tyle ze chyba sam wyslal ticket :P Moze musze na niego "pokablowac" to sie ulituja :D

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:38 
Cytuj  
Hehe dzieki wielkie... sprobuje moze za wyjatkiem tego ninjowania :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Tyle ze chyba sam wyslal ticket :P Moze musze na niego "pokablowac" to sie ulituja :D


lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 14:12 
Cytuj  
Ja probowalem zmienic swoje imie

- Jest boss w SFK o imieniu Razorclaw the butcher
- Razorclaw to postacie z transformers i GI-Joe

Na 3 tickety za kazdym razem odpowiedz odmowna lub cofnieta.

Powodzenia :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 14:19 
Cytuj  
Na pierwszym miejscu w google pojawia sie firma dokladnie o moim imieniu, z oficjalnym adresem internetowym
www.moje imie-cos tam.com

Napisalem ticketa ze zostalem poproszony o zmiane imienia przez random graczy prawdopodobnie dlatego, ze byly powazne zastrzezenia do mojego zachowania w grze i na forum oficjalnym WoWa (bajka...), ktore czyta wiele ludzi i oni nie chca aby ta firma kojarzyla sie w zly sposob. :lol:

Zobaczymy co z tego wyjdzie... :lol:

Jak sie nie uda to dogadam sie z kims zeby zalozyl postac na hordzie i ja wtedy wykasuje ta...

pozdro

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
jak probowalem zminiec nazwe

za pierwszym razem: napisalem ze inna osoba z guildi ma tak sam nic z wyjatkem i litery i=l i bardzo innych gilowiczow to meczy ze jak szybko rzuca okiem na guildczata to nie wiedza dokladnie ktory z nas to napisal :) (to byl rzeczywistyy powod dla ktorej chcialem zmienic) - niepomoglo

za druigim razem powolalem sie wlasnie ze jakas firma istnieje o moim nicku i moze miec pretensje czy cos takiego.. niepomoglo

no i za ostatnim podejsciem poprosilem kilku kumpli o to zeby wyslali tickety do gm ze moja nazwa znaczy po estonsku pussy :) w sumie nie znaczyla ale pomoglo :) dostalem 3 h bana ale wkoncu zmienili :)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 15:52 
Cytuj  
Dokładnie, poproś kilku kumpli, zeby Cię zaraportowali. Tylko najgorsze jak Ci wrzucą banana np w trakcie bicia Ragnarosa...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 16:30 
Cytuj  
Czasem mam obawy zeby ciagle do nich wysylac te tickety bo mi raz napisali, ze jeszcze jeden i beda musieli podjac jakies kroki co do mojego konta...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 16:47 
Cytuj  
simo napisał(a):
Czasem mam obawy zeby ciagle do nich wysylac te tickety bo mi raz napisali, ze jeszcze jeden i beda musieli podjac jakies kroki co do mojego konta...


Mi napisali dokladnie to samo, a co do trademarkow to powiedzieli mi ze jak firma bedzie miala do nich zastrzezenia to dopiero wtedy zmienia i tyle.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 20:29 
Cytuj  
No i dupa na razie... Napisali, ze nazwa firmy musi byc jakims oficjalnym, zarejestrowanym Trademarkiem i musza sami zglosic zastrzezenia... Na co ja im odpisalem, ze owszem nazwa tej firmy jest zarejestrowana i zacytowalem dokladnie fragment z ich Naming Policy :
"Are trademarked/licensed by company or individual" (czy jakos podobnie). Poprosilem tez kolege zeby sie podal za kogos z tej firmy i wysal ticketa, ze chce aby zmieniono moje imie :lol:


Zastanawiam sie teraz czy tak jak Roball napisal, to kwestia GM i wyslac jeszcze kilka ticketow jutro, pojutrze czy odrazu sprobowac tego tricku z zalozeniem chara na hordzie...


Jest jakis hordziak z Burning Legion, ktory by pomogl ? Wystarczy zalozenie 1 levela z moim imieniem... Dogadamy sie na privie ?

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:54 
Cytuj  
musisz pamietac ze jak za latwo zmienia Tobie to wszyscy sie do nich rzuca o zmiane imienia :) ale walcz ! ;]

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 23:26 
Cytuj  
simo napisał(a):
Zastanawiam sie teraz czy tak jak Roball napisal, to kwestia GM i wyslac jeszcze kilka ticketow jutro, pojutrze czy odrazu sprobowac tego tricku z zalozeniem chara na hordzie...

To kwestia GM. Kumpel chcial kiedys, zeby mu wymienili Mark of Tyranny na Blackhand's Breadth (niezle wtopil z wyborem). 5 GMow go olalo, a wrecz grozili "podjeciem krokow", 6-ty wymienil od reki. Tu jest pewnie podobnie, zalezy na kogo sie trafi, bo dla nich to zaden wysilek, kwestia kilku klikniec pewnie.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 01:54 
Cytuj  
o wlasnie poczepie sie pod temat jak ktos o tym napisal ;)

jest mozliwosc zrobienia recover itemu ale innego kiedys zjebalem i wziolem nie ten trinket co chcialem z quest reward po jakims czasie go chyba sprzedalem bo nie byl mi potrzebny ;)

teraz pytanie czy moga mi dac inny trinket z tego samego q zamiast tamtego zniszczonego ?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 09:58 
Cytuj  
Pisal do mnie GM w grze, ze to jest ich finalna decyzja i zeby nie pisac juz do nich ticketow bo imienia, jesli chodzi o Trademark, nie zmienia. Co nie znaczy, ze innych sposobow nie mozna wyprobowac... :]

Dlatego chcialem spytac jeszcze raz czy ktos z Hordy na BL mi pomoze ? Wystarczy, ze zalozy postac na 1 levelu z moim imieniem kiedy wyskasuje swoja... Jesli tak to niech napisze na priva albo tutaj to ja odpisze i sie dogadamy
thnx

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 10:07 
Cytuj  
simo napisał(a):
Pisal do mnie GM w grze, ze to jest ich finalna decyzja


nie ma czegos takiego jak finalna decyzja (znasz zasade place -> wymagam), jesli zrobiles screena wrzuc na tech-forum.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.