mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:20 
Cytuj  
Czy ktos tutaj moglby mi podsunac jakis serwer ktory nie jest w 100% endgame jak BL, ale taki na ktorym jednak cos sie dzieje w end game?
Chodzi mi o taki w ktorym mozna znalesc normalne party do uldamanu, czy innego ST.

Plusem bylaby obecnosc jakichs rodakow w jakiejs zorganizowanej gildii po strone przegnilych hordziakow ;)

No i mile by bylo wystepowanie tam open pvp. Ktos cos pisal o defias Brotherhood...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 14:32 przez KromeR, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:24 
Cytuj  
Chromaggus.
AQ otwiera lada moment, sa gildie które farmia nefa a jednoczesnie nooby biegaja na ranku 11 bo jest mało ludu :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:35 
Cytuj  
Sprecyzuje:

Chodzi o serwer gdzie ludzi troche jest, ale nie ze 99% ma 60 lvl i biega w epixach od nog po czubek ptaka. Gdzie mozna sobie pograc norlanie lvlujac postac, znalesc party do low lvl instacji a nie ze jak widzisz 3 soosby w party to akurat w 100% ktos komus robi taxi :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:46 
Cytuj  
Chromaggus
jak koleś ma Lionhearta to inni sie podniecają :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:10 
Cytuj  
Tak, tylko chromaggus gra tam imba Dives z glidii Wipe club ktory jest bardzo miły gość :D

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:30 
Cytuj  
Desh >> przezuciles sie calkowicie na Chromaggusa? Tez planowalem kiedys tam zostac na dluzej ale troche wywialo tam ludzi :(


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:31 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
quote ....

Zaraz podobno maja byc nowe serwery stawiane (poczatek kwietnia).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:40 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Desh >> przezuciles sie calkowicie na Chromaggusa? Tez planowalem kiedys tam zostac na dluzej ale troche wywialo tam ludzi :(


nie zauwazylem zeby byl wiekszy exodus z tego servera... wciaz jest na medium co dla mnie jest idelna populacja :)
ogolnie chromaggus ma fajny klimat nie to co inne serwery na ktoryvch gralem
<3 dives

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:02 
Cytuj  
Postal napisał(a):
kikas napisał(a):
Desh >> przezuciles sie calkowicie na Chromaggusa? Tez planowalem kiedys tam zostac na dluzej ale troche wywialo tam ludzi :(


nie zauwazylem zeby byl wiekszy exodus z tego servera... wciaz jest na medium co dla mnie jest idelna populacja :)
ogolnie chromaggus ma fajny klimat nie to co inne serwery na ktoryvch gralem
<3 dives


E tam nie ma to jakl Stormreaver gdzie na IF napada raz na około 2 tygodnie grupa 200 stu 1lv krów ;)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:46 
Cytuj  
A ja wlasnie uaktywnilem konto i ruszam z kumplami moim 26lvl druidem na defias brotherhood (horda). Zaczalem tam jakis czas temu, ale bylem juz nieco znuzony graniem, wiec sobie zrobilem przerwe. Ostatnie moje wrazenia byly bardzo pozytywne. Klimat naprawde niezly no i open pvp, raidy i tak dalej. Tylko ze to bylo okolo 12 lutego :/, a w wow w ponad miesiac to potrafi nastapic "smierc" serwera. Mam nadzieje ze tak sie nie stalo z defiasem.
Poprzednio gralem an Deathwingu, wczoraj wlazlem horde mordowac i w ponad godzine ze 3 zakatrupilismy :/, nie zeby opor stawiali, tylko totalna pustynia. Oczywiscie kazda nasza ofiara od stop do glow w epiki zakuta. Generalnie taki serwer to juz tylko pve w tej dziurze w ziemi w blackrock, czyli dla mnie trupek.
Dzisiaj sie przekonam jak to z tym defiasem.


Posty: 31
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 17:37 
Cytuj  
Na scarshield legion chyba jeszcze zadna gildia nie robi mc, niektore dopiero zaczynaja zg. Ja gram w gildii w ktorej jest troche Polakow, ale to miedzynarodowka. Ogolnie fajny serwer, smierdzi nowoscia ;P

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:04 
Cytuj  
Xavius też się dopiero rozwija


_________________
"Only the strong survive"

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:05 
Cytuj  
Cytuj:
Zaraz podobno maja byc nowe serwery stawiane (poczatek kwietnia).

Mirtul, moge wiedziec skad masz takie info?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:34 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A ja wlasnie uaktywnilem konto i ruszam z kumplami moim 26lvl druidem na defias brotherhood (horda). Zaczalem tam jakis czas temu, ale bylem juz nieco znuzony graniem, wiec sobie zrobilem przerwe. Ostatnie moje wrazenia byly bardzo pozytywne. Klimat naprawde niezly no i open pvp, raidy i tak dalej. Tylko ze to bylo okolo 12 lutego :/, a w wow w ponad miesiac to potrafi nastapic "smierc" serwera. Mam nadzieje ze tak sie nie stalo z defiasem.
Poprzednio gralem an Deathwingu, wczoraj wlazlem horde mordowac i w ponad godzine ze 3 zakatrupilismy :/, nie zeby opor stawiali, tylko totalna pustynia. Oczywiscie kazda nasza ofiara od stop do glow w epiki zakuta. Generalnie taki serwer to juz tylko pve w tej dziurze w ziemi w blackrock, czyli dla mnie trupek.
Dzisiaj sie przekonam jak to z tym defiasem.


Deathwing odradzam do tworzenia alta - albo ludzie sa w super-impa-bwl gldiach. albo w takich ktore nie maja zadnych szans nic osiagnac(ta jak moja niestety:(). Chyba ze grasz druidem - ich wszyscy rekrutuja:P


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:37 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
Xavius też się dopiero rozwija

no podobno. kumpel z osiedla tam gra :]

A co do nowych serwerów toż wiadomo że Blizz kupił dużo nowych maszynek na nie. :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:56 
Cytuj  
mihn napisał(a):
Jaw3lz napisał(a):
Xavius też się dopiero rozwija

no podobno. kumpel z osiedla tam gra :]

A co do nowych serwerów toż wiadomo że Blizz kupił dużo nowych maszynek na nie. :P


Nie kracz, bo wykraczesz :] Pozwól mi żyć nadzieją iż zakupione zostały specjalnie z myślą o Diablo 3 :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:05 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Nie kracz, bo wykraczesz :] Pozwól mi żyć nadzieją iż zakupione zostały specjalnie z myślą o Diablo 3 :]


The waffles have been roffled. :roll:


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:10 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Czy ktos tutaj moglby mi podsunac jakis serwer ktory nie jest w 100% endgame jak BL, ale taki na ktorym jednak cos sie dzieje w end game?
Chodzi mi o taki w ktorym mozna znalesc normalne party do uldamanu, czy innego ST.

Plusem bylaby obecnosc jakichs rodakow w jakiejs zorganizowanej gildii po strone przegnilych hordziakow ;)

No i mile by bylo wystepowanie tam open pvp. Ktos cos pisal o defias Brotherhood...


Sporo osob czeka na nowego serwa. Miedzy innymi ja. Ma pojawic sie w kwietniu wiec juz blisko.
Niestety my gramy dla odmiany po stronie aliance 8)


_________________
kek ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:13 
Cytuj  
kehu napisał(a):
Mirtul, moge wiedziec skad masz takie info?

Post roballa w tym temacie http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=18670&postdays=0&postorder=asc&start=20

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:38 
Cytuj  
Nie wiem skąd Roball ma takie info ja slyszalem cos o polowie kwietnia w oficjalnym poscie blizza. Pisalo tam ze powstanie nowa serwerownia (nie bić jak coś pomyliłem) i wtedy bezie możliwe odpalenie nowych serwerow :).

W kazdym razie ja juz nie moge sie doczekac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.