mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 3.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:06 
 
Mam pytanie apropa wowa tzn chdzodzi mi przede wszystkim o jakosc ich serwerwó bo z tego co czytałem na wielu forach nie tylko polskich ale i zagranicznych sa duze kłopty z działaniem i lagami za duzo osob gra i laguje i opisywali to ludzie z szybkimi łaczami ale to w grach mmorpg niema za duzego znaczenia bo przesył danych nie jest taki duzy.Dlatego zastanawiam sie co kupic Wowa czy Everquesta.Wypłata juz blisko bo 6 a gra niewybrana.Wiem ze Wow jest super i wogole ale płacic za to zeby niegrac zpowdu lagów to troche bezsensu.Jak to naprawde jest?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:10 
 
Nie kupuj uzależnisz się, bedziesz tylko grał i grał :P.
A tak poważnie. Problemy z serverami to narazie przeszłość. Nawet na przepchanych serverach można komfortowo pograć (na skullcrusher w godzinach szczytu miałem pinga w granicach 200ms w IF). Tak naprawde lagów nie ma. A w tym tygodniu nowe servery bez możliwosci migracjim czyli bedzie gdzie zacząć ;]

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:14 
 
Lagów nie ma, ale zeby oplacic to ustrojstwo probuje od kilku dni zalogowac sie w managment acc i nic...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 78
Dołączył(a): 3.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:23 
 
Oki dzieki czyli jedank kupuje na pewno na gram pl bo mam wiritualna kaske i zapłace tylko 139 zeta jeszcze tylko kilka dni i dolaczam do tego pieknego swiata tylko pytanie jak ja to pogodze z pracy i studiami i dziewczyna to bedzie dramat chyba bede grał nocami i wogole niebede spał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:23 
 
Ja wczoraj sie logowałem normalnie, kilka razy bo oplacalem konto, teraz tez sie loguje, a co do lagow na serwerach to faktycznie juz przeszlosc ( odpukac ).

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:30 
 
penguins napisał(a):
Oki dzieki czyli jedank kupuje na pewno na gram pl bo mam wiritualna kaske i zapłace tylko 139 zeta jeszcze tylko kilka dni i dolaczam do tego pieknego swiata tylko pytanie jak ja to pogodze z pracy i studiami i dziewczyna to bedzie dramat chyba bede grał nocami i wogole niebede spał.


Jak masz prace, dziewczyne studia to uwierz mi ale ciezko Ci to bedzie wszystko pogodzic... :) WoW uzaleznia (z reszta prawie jak kazdy mmorpg) gorzej niz alkohol czy fajki wiec lepiej sie kontroluj, nie raz sie zamienialem w pracy czy sciemnialem jakas bajke lasce tylko po to zeby moc isc do jakiegos instance. Po ponad roku spedzonym przy WoW stwierdzilem ze za duzo czasu w to pakuje i sprzedalem konto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:33 
 
Polecam pograc 2-3 miesiace i zrobic przerwe na miesiac, to ładnie otrzasnie człowieka i mozna sie zastanowic nad tym :)
WoW wciaga tragicznie, tam powinna byc naklejka na 1/3 powierzchni, "najnowsze badania dowodza ze WoW uzaleznia", a jak widze 10-12 latkow grajacych 20 godzin na dobe to tylko płakac mozna :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 20:37 
 
embe napisał(a):
Polecam pograc 2-3 miesiace i zrobic przerwe na miesiac, to ładnie otrzasnie człowieka i mozna sie zastanowic nad tym :)
WoW wciaga tragicznie, tam powinna byc naklejka na 1/3 powierzchni, "najnowsze badania dowodza ze WoW uzaleznia", a jak widze 10-12 latkow grajacych 20 godzin na dobe to tylko płakac mozna :)


Dokladnie :) Gra jest the best prawie pod kazdym wzgledem ale trzeba sie kontrolowac. Jak masz laske, prace studia to o takim czyms jak 14 rank pvp mozesz tylko pomarzyc, chyba ze sobie wezmiesz urlop od wszystkiego na 2-3miech, bedziesz siedzial na BG od 8-14h dziennie. Dla mnie to jest porazka :) Sprzet zajebisty mozna miec ale za duze poswiecenie kosztem real life.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:03 
 
h34t napisał(a):
embe napisał(a):
Polecam pograc 2-3 miesiace i zrobic przerwe na miesiac, to ładnie otrzasnie człowieka i mozna sie zastanowic nad tym :)
WoW wciaga tragicznie, tam powinna byc naklejka na 1/3 powierzchni, "najnowsze badania dowodza ze WoW uzaleznia", a jak widze 10-12 latkow grajacych 20 godzin na dobe to tylko płakac mozna :)


Dokladnie :) Gra jest the best prawie pod kazdym wzgledem ale trzeba sie kontrolowac. Jak masz laske, prace studia to o takim czyms jak 14 rank pvp mozesz tylko pomarzyc, chyba ze sobie wezmiesz urlop od wszystkiego na 2-3miech, bedziesz siedzial na BG od 8-14h dziennie. Dla mnie to jest porazka :) Sprzet zajebisty mozna miec ale za duze poswiecenie kosztem real life.

Eee tam na nowych serverach rank 14 mozna mieć łatwo. Utrzymanie go to inna sprawa... Ja gram w wowa hmm jakies 4 miesiace i jeszcze mnie nie uzaleznil. A po tygodniu przymusowej przerwy od neta, to już wogole, nawet nie myslalem w tedy o wowie i jakos nie bylo mi szczegol nie zal ze nie moge pograc.. :]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:06 
 
iniside napisał(a):
Eee tam na nowych serverach rank 14 mozna mieć łatwo. Utrzymanie go to inna sprawa... Ja gram w wowa hmm jakies 4 miesiace i jeszcze mnie nie uzaleznil. A po tygodniu przymusowej przerwy od neta, to już wogole, nawet nie myslalem w tedy o wowie i jakos nie bylo mi szczegol nie zal ze nie moge pograc.. :]


A po co utrzymywac 14 rank ? :) Na BL gralem w a-team i widzialem jakie ludzie robili wyrzeczenia zeby nabic ta 14, a jak juz ktos nabil to przewaznie robil miesieczna przerwe zeby wrocic do jakiegos zycia :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.