mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:36 
Cytuj  
Po przeanalizowaniu na stronie censusu klas oraz bez obliczen ( niestety kiepsko u mnie z matma) to co teraz napisze nazwalem niechybnie statystyka ale pominmy ten fakt...otoz na kazdym serverze europejskim wychodzi na to ze najmniej jest shamanow i paladynow co by sie zdawalo byc irracjonalne po to skamleniu ludnosci o ich przewadze nad reszta, czy wedlug Was sa to rzeczywiste dane, czy u Was na serverze brakuje tych klas?
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
...skilled rogue...


rogali jest jak mrowkow to fakt ale brakuje skilled rogue, ktorzy wlasnie umieja wiecej niz 4 guziki naraz.


a co, ci skilled rogue trzymaja w stunlocku moby w BWL czy MC ? :D


Siegfried napisał(a):
Po przeanalizowaniu na stronie censusu klas oraz bez obliczen ( niestety kiepsko u mnie z matma) to co teraz napisze nazwalem niechybnie statystyka ale pominmy ten fakt...otoz na kazdym serverze europejskim wychodzi na to ze najmniej jest shamanow i paladynow co by sie zdawalo byc irracjonalne po to skamleniu ludnosci o ich przewadze nad reszta, czy wedlug Was sa to rzeczywiste dane, czy u Was na serverze brakuje tych klas?
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2


widac ze u Ciebie kiepsko z matematyka :)
Klasy paladyna i shamana sa tylko po 1 stronie, natomiast ilosc pozostalych klas zliczana jest z aliantow i hordy.
Dodaj sobie paladynow 8% i szamanow 5% i wychodzi ze jest ich razem 13 %, co w porownaniu z druidami i warlockami (po 9 % ) wychodzi duzo.
Wez sobie zeby wyswietlam np tylko aliantow i zobaczysz ze jest ich duzo
http://www.warcraftrealms.com/census.ph ... ertypeid=2


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 10:43 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:07 
Cytuj  
Obecnie mam przerwe w grze (juz miesiac) wiec nie wiem jak tam sie trzyma serwer BL ale przy okazji tego topicu wszedlem na strone i pisze... ze jest 5k graczy w tym 1,9k Hordy! WTF?. Pamietam ze jeszcze przed transferem bylo ponad 12k osob potem 10k a teraz nagle 5k? czyzbym cos przeoczyl.
Moze ktos mi powiedziec czy faktycznie sa to statystyki prawdziwe, bo naprawde az trudno mi uwierzyc... przykladowo wlasnie paladyni, pamietam ze bylo ich okolo 800 a teraz lekko ponad 300?! O_o

P.S. Jesli faktycznie jest teraz 5k osob na BL to ciekawe jaka jest srednia standingu w PVP.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:12 
Cytuj  
Przy statystykach serwera masz taki komunikat:

There are too few Alliance and Horde entries for this realm to give reliable results! Please help today by submitting data for this realm! Find out more about how to help here!

To powinno Ci wyjasnic dlaczego statystyki sa jakie sa. Zreszta jest tam tez liczba wpisow w ostatnim czasie Aliance-Horde: 1 : 5*

* Number of entries in last 30 days

TAk wiec odpowiadajac na czesc Twojego pytania - statystyki sa kompletnie nieaktualne.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:15 
Cytuj  
tam niema wszystkich graczy.
Patrz np. Mroczny Legion, ubił Major/Ragne a pokazuje że jest tam 1rogue...troll...skill czy haxxor?:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:25 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
tam niema wszystkich graczy.
Patrz np. Mroczny Legion, ubił Major/Ragne a pokazuje że jest tam 1rogue...troll...skill czy haxxor?:P


skilled rogue!!


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 19:57 
Cytuj  
[off]Yea! a filmiki huragana to jakaś ściema![/off]


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:21 
Cytuj  
zastanawia mnie czemu jest tak malo lockow, co moze byc tego przyczyna, przeciez jest to klasa ktora sie ponoc przyjemnie gra, po patchu wzrosla jego popularnosc a teraz proporcjonalnie spada

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:51 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
zastanawia mnie czemu jest tak malo lockow, co moze byc tego przyczyna, przeciez jest to klasa ktora sie ponoc przyjemnie gra, po patchu wzrosla jego popularnosc a teraz proporcjonalnie spada


Odpowiedz jest bardzo prosta. Wezmy np. stosunek skladu do MC. Ile pojdzie warlokow a ilu magow (3/8) ? Tak jest z wiekszoscia instancji wiec jak nie masz zajebistego gearu i nie jestes dobrym warlokiem nie pojdziesz nigdzie.


_________________
kek ?

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:03 
Cytuj  
moze i nie bawie sie w obserwatora ale z tego co w mc widzialem to lock spamuje tylko sb i przede wszystkim i robi czesto dmg rowny z magiem ( nie mowa tu o super extra ultra terra doswiadczonych magach ) totez troszke bez zasadne jest branie malej ilosci i nie widzialem nigdy by bylo ich 3 w raidzie ( wiem ze to przyklad ale troszke zanizony wedlug mnie )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.