mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 08:46 
 
Mam taką sprawę, przenoszę się z Argent Dawna na jakiś inny serwer i planuję najpierw podbić do 13th ranku a potem znaleźć dobre community PvE. Będę grał w hordzie, więc szukam serwera, w którym kolejki na BG dla hordy nie będą trwały ponad 20 minut :P Ktoś mi podsunie jakiś dobry server PvP z porządnym PvP?


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 08:52 
 
Aha i tutaj mam pytanie do Fabianka. Mieliście ostatnio rekrutacje w Inner Sanctum z możliwością składania aplikacji przez ludzi z innych serwerów, którzy by chcieli wylvlować postać u Was tam.
Wywaliłem aplikację - perełko ;) i mi odpisaliście, że jeśli jestem zainteresowany to żebym lvlował huntera (bo od ponad roku hunterem gram) i czekał bo jest kilka osób, których aplikacja się jeszcze im spodobała.
Powiedz jak tam sytuacja się klei? Opłaca się? Bo jednak z tydzień dolvlowanie do 60-tki same mi zajmie, więc wolę sobie na mainie zbierać Nature Resist na C'Thuna przez ten czas jeśli żadnych perspektyw i sensu na lvlowanie u Was postaci nie ma.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2006, 09:06 przez Dhaxar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 08:57 
 
Dhaxar napisał(a):
Aha i tutaj mam pytanie do Fabianka. Mieliście ostatnio rekrutacje w Inner Sanctum z możliwością składania aplikacji przez ludzi z innych serwerów, którzy by chcieli wylvlować postać u Was tam.
Wywaliłem aplikację - perełko ;) i mi odpisaliście, że jeśli jestem zainteresowany to żebym lvlował huntera (bo od ponad roku hunterem gram) i czekał bo jest kilka osób, których aplikacja się jeszcze im spodobała.
Powiedz ja ktam sytuacja się klei? Opłaca się? Bo jednak z tydzień dolvlowanie do 60-tki same mi zajmie, więc wolę sobie na mainie zbierać Nature Resist na C'Thuna przez ten czas jeśli żadnych perspektyw i sensu na lvlowanie u Was postaci nie ma.


1st - Fabianek gra po stronie alliance.
2nd- lvl 60 w tydzien? Mieszkasz w Chinach?:)
3rd - edytuj posty
4th- opcja search FTW


_________________
http://rince.mybrute.com/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:01 
 
kreda napisał(a):
Dhaxar napisał(a):
Aha i tutaj mam pytanie do Fabianka. Mieliście ostatnio rekrutacje w Inner Sanctum z możliwością składania aplikacji przez ludzi z innych serwerów, którzy by chcieli wylvlować postać u Was tam.
Wywaliłem aplikację - perełko ;) i mi odpisaliście, że jeśli jestem zainteresowany to żebym lvlował huntera (bo od ponad roku hunterem gram) i czekał bo jest kilka osób, których aplikacja się jeszcze im spodobała.
Powiedz ja ktam sytuacja się klei? Opłaca się? Bo jednak z tydzień dolvlowanie do 60-tki same mi zajmie, więc wolę sobie na mainie zbierać Nature Resist na C'Thuna przez ten czas jeśli żadnych perspektyw i sensu na lvlowanie u Was postaci nie ma.


1st - Fabianek gra po stronie alliance.
2nd- lvl 60 w tydzien? Mieszkasz w Chinach?:)
3rd - edytuj posty
4th- opcja search FTW


2nd - da sie - grajac nonstop :D - 7 dni played to "more then enough" na zrobienie 60ki - a juz szczegolnie jako hunter (no downtime anyone ?)


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:04 
 
Cytuj:
1st - Fabianek gra po stronie alliance.


Wiem. Ten drugi post nie dotyczył zupełnie mojego planu gry w hordzie. Po prostu nie chciałem robić drugiego zbędnego topicu.

Cytuj:
2nd- lvl 60 w tydzien? Mieszkasz w Chinach?:)


W Polsce, ale niestety mam dużo... za dużo wolnego czasu. Mam nadzieję kiedyś nauczyć się dbać o RL ;)

Cytuj:
3rd - edytuj posty


Po co? Nie rozumiem aluzji ;)

Cytuj:
4th- opcja search FTW


Nie ma sensu przeglądać starych topiców o tym samym zagadnieniu bo PvP na każdym serwerze zmienia się z tygodnia na tydzien. Raz jest lepiej raz jest gorzej, więc stare topici jakie znalazłem (sprzed 3-4-5 tygodni) mi nie pomogą. ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2006, 09:05 
 
sprawdz PM


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.