mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 07:45 
 
Witam

Czy udalo sie komus moze przeniesc postac z jednego konta na inne ? I czy jest to w ogole mozliwe ? WIem ze zabronione jest granie 2 osob na jednym koncie, ale slyszalem ze komus sie udalo po romowie z gm przeniesc postac, bodajrze powiedzial ze gra z zona na jednym koncie i chcieli by miec osobne.

U mnie jest taka sytuacja ze mam pare postaci na Burning Legion, ale z powodu migracji w najblizszym czasie duzej czesci moich znajomych no i oczywiscie crash, lagow etc z ktorych slynie BL przestaje na nim grac. Akualnie zaczalem sie bawic na nowym servie pvp Vek'nilash i raczej tam zostane, tylko wlasnie, nie wiem czy nie wyjade do Angli w czerwcu, jakbym nie pojechal i zrobil np 60lvl do tego czasu juz to chcialbym tam grac i sprzedac konto z postaciami na BL, kupic nowe i jezeli by byla taka mozliwosc to przenieisc na to konto wlasnie postac z Vek. Nie chce juz teraz pakowac kasy w nowe konto skoro nie wiem czy od czerwca bede gral, a dwa ze wlasnie oplacilem swoje konto na kolejny miesiac.

z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 08:47 
 
Teoretycznie jest możliwe, ale jak to w praktyce wygląda to nie wiem. Wiem tylko, że moja znajoma z Gildi która grała na spółe z bratem chciała kiedyś przenieść z jednego konta na drugie (to które kupiła dla siebie) i dostała odpowiedź "sorry we don't do it". Także GL.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 08:53 
 
Nie da sie na razie, prawdopodobnie bedzie w przyszlosci to mozliwe za oplata - Kiedy, jeszcze blizzard nie napisal.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.