mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 21:08 
 
Cashasty twoje posty są dobijające...get a life...mon!

P.S. chinole płacą jeszcze kase za godzine grania>.<

P.S. dla tego chyba założe alta lvl1 na BL'u i bede spamować
BtW to jest barrens chat?

P.S. to sie nazywa RP


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 21:20 
 
O boze no comment co wy za ludzi na BL macie;/ Takie teksty sie w podstawowce slyszy;/


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:16 
 
Cytuj:
Moje posty są dobijajace ? no proszę, proszę...to źle że pokazuje jaki fajny jest ~~Mroczny Legion~~ ?

Nie, pokazujesz jacy są "kurwaPPL", a później sie wszyscy dziwią, że polaków mają za pijaków itp.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:16 
 
jak im staje gdy pojada komus przez internet to jest to tylko ich smutny problem ;/

btw, w ml srednia wieku ~12?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:36 
 
Mroczny legion oprocz paru osob to totalne dno. Te teksty o matce nc poprostu :|
Przez takich ludzi czesto trzeba wysluchiwac niezbyt milych opini o polakach:| W hordzie jedyna polska gildia trzymajaca poziomie to theDust
( ewentualnie Innominate - chcoiaz tam tez wiele osob prezentuje mroczny ;egion kurwa ppl style)
Proponuje te screeny raczej dac do dzialu "Zalosne przypadki i zdarzenia"
Mam kilka fajnych screenow co w sam raz by byly(min Huragan w akcji!)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:44 
 
bargaw napisał(a):
Nie, pokazujesz jacy są "kurwaPPL", a później sie wszyscy dziwią, że polaków mają za pijaków itp.

Wyczuwam tu : "Nie mowmy o problemie, to go nie bedzie." :roll:


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 08:34 
 
przepraszam ale wypowiadacie sie a nie znacie calej sprawy ...

whit dlaczgeo nie wkleisz zdjec na ktorych przez pare dobrych minut jedziesz po ML do czasu az wkonu dali sie sprowokowac ??

Akurat tez bylem ze swoja gildia w MC wtedy i jakos nie zauwazylem sytuacji ze ktos strasznie jedzie po biednym whicie a te zdjecia bardzo ladnie pocioles. Jestes zalosny i szukasz tanich sensacji mam nadzieje ze oni tez maja fotki ze zdjeciami jak ty jedziesz po nich az milo ( chyba ze poprostu olali cale zajscie tak jak to zrobi wiekszosc ludzi na kazdym forum na ktorym to pewnie wkleisz ) a IMO byles o wiele lepszy. takie sytuacje to normalka i w grze i w zyciu codziennym tam gdzie sa faceci tam bedzie dym tylko takie barany jak ty robia z tego sensacje.


pozdrawiam


Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 08:42 
 
Cashasty napisal
Co prawda to raczej to ŻAŁOSNYCH przypadków i zdarzeń ale nie bede nowego topicu zakladal ~~
Zaczelo sie od rozmowy po Polsku na temat kebabow przez mroczny legion , w pewnym momencie powiedzialem STFU

Moja postac to Uglybuddy i jestem z ML. nie bralem udzialu w tej dyskusju ale kilku moich znajomych tak. Ml ma roznych graczy tak jak inne gildie zarowno alianckie jak i hordy. co do kiepskich tekstow mozna je znalezc na forum kazdej gildii nie bede przytaczal.
STFU jest obrazliwe tak na marginesie.

Whit kupuje i sprzedaje konta. nie cierpie lamerow ktorzy to robia a potem udaja za umieja grac. Przyznaje rogalem umie i pewnie druidem, nie wspomne natomiast innych "altow". Ma za duzo kasy widocznie i czasu. po drugie Whit, ktory tak nienawidzi ML ze na kazdym forum cos o onas pisze (zeby bylo wesolo na alianckich tez) mial w tej gildii conajmniej 3 charaktery przyjete w roznym czasie. Kazdym wylecial za .. oszukiwanie, klamanie, nie przestrrzeganie regul, olewanie dowodztwa lub nieznajomosc klasy (kupione konta). Nie wiem czemu tak lubi sie do nas zapisywac i przyznaje ze jestesmy przewrazliwieni na pukcie tego pana zwlaszcza po tym co wyprawial jako whit i theolo swoim rogalem i dlatego koledzy go zbyt mocno pojechali. Apeluje wiec do pana Whita, ktory dla mnie z w/w powodow jest mizernym osobnikiem o postawienie gildii ML na /ignore, nie wdawanie sie w dyskusje a najbardziej PROSZE SIE NIE ZAPISYWAC KOLEJNYMI ALTAMI. (dodam ze ja wbrew moim kolegom bylem osoba ktora doprowadzila do przyjecia jednego z "altow" tego pana. Prosze znalezc sobie inne zajecie niz gildia ml, odkupic lub sprzedac nowe konto i nie bedzie pan w zaden sposob obrazany po napisaniu STFU albo ML to LAMERZY.

pozdrawiam pozostalych "normalnych" graczy

Uglybuddy

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:02 
 
dajcie sobie ignore albo cos...

reszte juz moglibyscie pisac na PM zamiast robic z tego "sprawe publiczna" ;)
PS. It's only a game. :p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:15 
 
Highlander napisał(a):
dajcie sobie ignore albo cos...


Prawie jak dajcie sobie po razie :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:21 
 
z topicu "Smieszne przypadki i zdarzenia" zrobila sie pelna drama ;d
szkoda, ze kanapki mi sie konczyly - lubie czytac do sniadania takie historie w stylu brazylijskich telenowel ;)

a wracajac do tematu: jak duzo "mowilo sie" o palkach i ich babelkach i hs'ach, to zdarzylo mi sie spotkac maga, ktory stwierdzil ze nie bedzie ginal jak na szmaciarza przystalo ;) i rzucil mi sheepa (ktory oczywiscie trwal, trwal i trwal) po czym skorzystal z dobrodziejstw hs'a - spadlem z krzesla normalnie. Ta strategie polecam wszystkim magom ;p


Posty: 2
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:25 
 
roball napisal

Nie musze 'znac calej sprawy' zeby widziec ze zachowujecie sie jak banda pierdolnietych bachorow z piaskownicy


primo aber nie jest z gildii ml, napisal ze byl ze swoja gildia a to nie byla gildia ML. po drugie powyzszy komentarz swiadczy dobitnie o Twoim poziomie...


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:26 
 
roball napisał(a):
Nie musze 'znac calej sprawy' zeby widziec ze zachowujecie sie jak banda pierdolnietych bachorow z piaskownicy.



nie wypowiadam sie na forach i nie chcialem juz nic pisac bo wyrazilem swoje zdanie na ten temat a bylem swiadkiem calego zajscia. Prawde trzeba poznac jezeli juz ma sie zamiar zabrac glos w jakiejs sprawie. Kultura osobista Ciebie tez obowiazuje na forum i nie tylko ale widze ze masz z tym problem a sam krytykujesz brzydkie slowa innych .
jeszcze nigdy nie widzialem facetow ktorzy kloca sie uzywajac stwierdzen "obys zwichnal noge" :lol:

czas zeby whit wyjzal z kolyski i poznal inny swiat nie ten cukierkowy

sledze te forum ale nigdy sie nie wypowiadalem wczesniej w Ml jest sporo fajnych ludzi chociaz bardziej jestem zwiazany z tureckimi gildiami.

pozdrawiam

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:54 
 
To ja ide po popcorn i cole .. a juz myslalem ze sie bede w pracy nudzil.

BTW, Cashasty - wrzuc cale screeny, a nie pociete :P - nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 09:58 
 
Spokojnie panowie, oto na forum powrócił Marcin15, ekspert od spraw wszelakich, zaraz się tu wypowie i dyskusja będzie rozstrzygnięta.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:02 
 
niebezimienny napisał(a):
Spokojnie panowie, oto na forum powrócił Marcin15, ekspert od spraw wszelakich, zaraz się tu wypowie i dyskusja będzie rozstrzygnięta.


A wlasnie ... tymbardziej jesli dorzucimy do tego niewatpliwa sympatie, ktora darza sie Cashasty vel. Whit oraz Marcin15 vel. Karoid vel. Hunter roxxuje :D

A tak on topic to mialem wczoraj cos z cyklu "Rozmowy Niedokonczone" w Westfall

PM do mnie (lvl 32 priest, wzielo mnie na priesta ostatnio): Hey, can you help me ? (rogue, 20, gnom)
Ja: It depends on what you need

i nastala cisza ....

a najlepsze jest to ze pewnie bym mu pomogl, bo z zalozenia pomagam wszystkim gnomom (patrz sig :D)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:02 
 
Cytuj:
Smieszne przypadki i zdarzenia



Zrobilo sie tu smutno, proponuje zmienic temat a koledze Cashasty zmienic forum. Twoje traumatyczne przezycia zwiazane z ML opisuj moze w swoim watku jakims albo cos. Nie jestem z BL ale tez o tobie wiele osob ciekawe rzeczy pisze. Moda prosze o usuniecie tych postow albo ich przeniesienie. Pozdrowienia z nieszmiesznego juz dzialu;|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:04 
 
Hurra! Czekamy z niecierpliwością na zdanie experta ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:05 
 
Qraczek napisał(a):
... nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:10 
 
ikona napisał(a):
Qraczek napisał(a):
... nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


Ogladalem jeszcze 2 razy i nadal uwazam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi da sie w ten sposob sprowokowac. Nie zrozum mnie zle - nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion. Tyle ze to im wolno, wiec nie whinuje :D) ale publikowanie pocietego chatu zawsze wzbudza we mnie podejrzenia. W sumie jesli Cash jest bez winy, to czemu nie wrzuci calosci ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.