mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 12:36 
 
Jaką klasą zacząć, chodzi mi tylko o klasy poslugujące sie magią ofensywną. Jakie połącznie rasy z klasą jest najlepsze, oraz poniewaz dopiero zaczynam chciałbym żeby przy najmniej na poczatku moja postac radziała sobie bez super staffu.
2 sprawa byłbym wdzieczny za jakies build'y dla tych klas.
grąłem troche w inne mmorpg wiec wiem ze te pytania sa ponizej krytyki lecz nie usmiecha mi sie kasowanie postaci high lvl dlatego ze se nie radzi, lub jest delikatnie mowiac spieprzona:]
Dzieki za pomoc i wyrozumialosc

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 12:47 
 
Nic nie bedizesz musial kasowac. Zrób maga. priest ladnie czaruje, ale na high lvl truja mu dupe zeby leczyl. warlock to wbrew pozora wcale nie easy mode i zdecydowanie odradzam go na poczatek. mag jest z tych klas najprzyjemniejszy w lewelowaniu. Builda nie spieprzysz, bo mozna go zmieniac ile chcesz. wal wszystkie punkty w ognień, a jak bedizesz mial 50 lvl to mozesz pomyslec o zamianie na fire/arcane i takie tam. na lvl prawie kazdy mag gral full ogniem i zaden nie narzekal :)) najlepsza rasa dla maga to undead. ma bardzo dobre rasowe skille, jednak jak grasz alliance to zdecydowanie gnom.. chyba ze wkurza cie jego wyglad (hehe :D) to wted yhuman (ktory jest neistety slabszy). powodzenia, pisz na prive jakbys czegos potrzebowal :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 13:26 
 
Eqoit napisał(a):
warlock to wbrew pozora wcale nie easy mode i zdecydowanie odradzam go na poczatek.

Nie przesadzaj...jedyna denerwujaca rzecza u locka jest niestety mus zbierania soulshardow, zeby moc odpalac succuby, pety i niektore czary. Poza tym warlock to przyjemna klasa.


Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 13:37 
 
troche jeszcze przegladalem artykuly, i spotkalem sie z pomyslem priesta shadow\holy tylko że nie wiem jakie sa wady i zalety takiego polaczenia.
A jesli cyhodzi ze maja mi truc dupe to przezyje, mialem propheta na lineage 2 :].

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 13:43 
 
Ariel napisał(a):
troche jeszcze przegladalem artykuly, i spotkalem sie z pomyslem priesta shadow\holy tylko że nie wiem jakie sa wady i zalety lineage 2 :].

Priest shadow-wiekszy dmg, ale mniej wydajny healing no i fajniutko wyglada w shadowform :D

Priest holy-maszynka do leczenia kosztem zmniejszonego dmg, ale dokopac tez potrafi

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 14:07 
 
Do lvlowania - zdecydowanie mag, bo i duzy dmg zadaje, i sobie wody/zarcia wyprodukuje:)
A na high-end to priest, bo nie ma problemu z dostaniem sie do najlepszych gildii:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 14:27 
 
Mag - najlepszy farmer, zdecydowanie PvE, niestety w PvP daje dupy strasznie (i będą Ci mówili, że jak jesteś skilled to i tak dasz rade ale to bullshit, dasz rade z 12 latkiem który nie umie grać, ale jużprzeciwko experienced lockowi czy priestowi nie masz praktycznie szans).
IMHO PoM > Combustion.....

Warlock i (shadow) Priest - są imba do pvp, z tym, że ciężko być shadow priestem bo oczekująod Ciebie healingu a nie DPS. Z farmowaniem, lock daje rade, jak mag mu zrobi wode to nawet całkeim przyzwoicie, u priesta w tej materii żałoba....

I olbrzymi minus warlocka, najlepsze spelle wymagają soul shardów które farmujesz na mobkach, co na poćżątku wydaje się bezproblemowe ale:
a) nie stackują się
b) 15 minut PVP = 30 minut farmowania soul shardów (mówie o PvP a nie farmowaniu noobów)

Co do rasy, jako mag polecam Humana. Jako gnom masz 0,5% wyższą szanse na krytyka spellem ale wybierając maga planujesz dużo farmować, a human ma diplomacy.

Jako priest Dwarfy mają olbrzymią przewagę nad reszta (czytaj Fear Ward)....

Warlock - ja mam locka humana, ze względu na percepcję... piętąa chillesową locka jest rogue... Jak nie masz succubusa out to grozi CI albo stun lock, albo ambush+backstab... Percepcja nie jest idealna ale na pewno jeśli jesteś uważny pomaga (slychać kieyd rogue wchodzi w stealtha :) ). na PvE zdecydowanie Gnom, wspomniane 0,5% na krytyka lepsze niz useless tutaj percepcja...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 14:54 
 
spider666 napisał(a):
Z farmowaniem, lock daje rade, jak mag mu zrobi wode to nawet całkeim przyzwoicie, u priesta w tej materii żałoba


LoL priest słaby farming? Czy my na pewno gramy obaj w WoWa? :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:06 
 
spider mowisz ze mag daje dupy w PvP - LOL :o
Powiedz to Thunderballowi z Silvermoon ktory na duelu jedzie mnie 1 frost boltem no czasem musi dobic, a zreszta mag na BG moze i jest slaby ale powiem ci czemu: dlatego on ginie tak syzbko bo ludzie wola go sciagnac niz dostac na plecy frosta za 2k co?? a w spotkaniu np na AV 1 vs 1 to porazka mag odpala te swoje talenty (nie znam sie na nazwach spielsow magow) ale ma takie cos ze wali mocniej albo nie musi ladowac spiela i wtedy boli 2/3 strzaly i gryziesz piach, no na AV to raczej snieg jest
To tyle.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:34 
 
Lubie forum WoW na mmorpg.pl, bo takich ciekawych rzeczy moge sie tutaj dowiedziec :<.


Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:44 
 
ja chyba zostane przy priest, kumpel juz zaczal magiem to ja wezme priesta, tylko nadal nie wiem czy polaczenie shadow\holy jest oplacalne

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 15:47 
 
Ja ruwneirz

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 16:06 
 
Ariel napisał(a):
nie wiem czy polaczenie shadow\holy jest oplacalne

Priest raczej nie moze byc jednoczesnie holy i shadow...

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 16:10 
 
Może być... ale wtedy dodanie do shadowforma to strata 1 punktu

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 17:53 
 
mag w nastepnym paczu zostanie ulepszony, wiec to kolejny powod zeby wziac ta klase :)

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 18:14 
 
Priest shadow\disc to jest IMO najciekawsze rozwiazanie do levelowania.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 18:20 
 
Karoid napisał(a):
spider mowisz ze mag daje dupy w PvP - LOL :o
Powiedz to Thunderballowi z Silvermoon ktory na duelu jedzie mnie 1 frost boltem no czasem musi dobic, a zreszta mag na BG moze i jest slaby ale powiem ci czemu: dlatego on ginie tak syzbko bo ludzie wola go sciagnac niz dostac na plecy frosta za 2k co?? a w spotkaniu np na AV 1 vs 1 to porazka mag odpala te swoje talenty (nie znam sie na nazwach spielsow magow) ale ma takie cos ze wali mocniej albo nie musi ladowac spiela i wtedy boli 2/3 strzaly i gryziesz piach, no na AV to raczej snieg jest
To tyle.


Nie no sorry szefie :) Widze, że jesteś eliteranym duelistą :) Jak giniesz od jednego Frostbolta to polecam nie duelować sie z magiem lvl 60 mając lvl 20 (ewentualnie będąc w green/blue walczyć z magiem w tier2....)

Jeśli chcesz skutecznie grać PvP może wypadało by chociaż wiedzieć co przeciwnicy mają w zanadrzu...
...
Podejrzewam, że chodzi Ci o Arcane Power i Presence of Mind...
Ale jak wspomniałem, jeśli jesteś w green/blue i ownuje Cię epicki mag to nie mag jest przegięty, tylko musisz się pogodzić, że jest to World of Grindcraft, bez itemków nie zdziałasz wiele vs wyposażonym w nie postaciom...

Zresztąta rozmowa nie ma sensu bo zdecydowanie gramy w różne gry...

Powiedz mi jeszcze, że rogue to jest bóg w PvP i wymiata większość to będzie idealne podsumowanie :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:09 
 
Jak cie mag jedzie jednym frostboltem to ma wlaczone AP+Toep/ZHC(lub przed nerfem obe dwa) i +800 spellpower a ty masz res sickness.


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:28 
 
spider666 napisał(a):
Mag - najlepszy farmer, zdecydowanie PvE, niestety w PvP daje dupy strasznie (i będą Ci mówili, że jak jesteś skilled to i tak dasz rade ale to bullshit, dasz rade z 12 latkiem który nie umie grać, ale jużprzeciwko experienced lockowi czy priestowi nie masz praktycznie szans).
IMHO PoM > Combustion.....


Najlepsza klasa do farmowania bez dwoch zdan jest hunt, bardzo dobry dmg + feign death + pet + kilka innych fajnych skilli ktory mi sie nie chce wymieniac :wink: Od 10 lvl kiedy dostajesz peta poprostu gra sie miodzio.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:47 
 
rotlfmao xD

co ci daje feign death?

a "pare fajnych skilli, których nie wymienie" ma KAŻDA klasa....

Chyba mylisz grindowanie sobie levela a farmowanie np. repa na będąc na 60 ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.