mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 21:15 
 
Witam. Mam takie pytanko. Czy ktos z was dysponuje moze kontem goscia, poniewaz planuje zakup wow'a ale chcialbym sie upewnic czy naprawde global jest tego wart, zeby placic 170 na wstepie i 50 miesiecznie. Jezeli macie guest pass key i moglibyscie je podarowac to piszcie PM. Z gory thx.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 21:20 
 
Help Problem z kontem goscia, Jak odzyskac pytanie do konta( i jeszcze 1239843 takich samych tematow) nie mzoesz tego dodac do ktoregos ?? :har:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 22:17 
 
Karoid napisał(a):
Help Problem z kontem goscia, Jak odzyskac pytanie do konta( i jeszcze 1239843 takich samych tematow) nie mzoesz tego dodac do ktoregos ?? :har:


No i sie chlopak zrazi i zostanie na piratach:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 22:26 
 
Zostac raczej nie zostane bo widzac co sie na nich dzieje, mam dosc i teraz rozwazam albo sobie darowac wow'a albo sprawdzic czy warty tej kasy :roll:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 22:36 
 
Slaneesh napisał(a):
Zostac raczej nie zostane bo widzac co sie na nich dzieje, mam dosc i teraz rozwazam albo sobie darowac wow'a albo sprawdzic czy warty tej kasy :roll:


Jest wart.

Jak Ci sie spodobala gra jakims cudem w WoW na piratach to wiecej niz pewne ze Ci sie spodoba orginal.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 22:46 
 
A jak wyglada sprawa pingow ? Na privach nawet polskich z niby super mega szybkim laczem wyglada to tak ze czar sie zaladuje i nie leci od razu tylko trzeba troche poczekac. Tak samo jest na globie czy wszystko jest ladnie pieknie, bez zadnych zgrzytow ?

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 22:50 
 
Zależy od łącza, ale mnie nie przekracza 200.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:02 
 
Mam neo 512, ale nie chodzi mi o sam ping bo moze byc on niski a i tak laguje. Chodzi mi o to czy jak mam ten ~200 to bedzie mi scinac czesto czy da sie w spokoju grac ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:04 
 
Slaneesh napisał(a):
Mam neo 512, ale nie chodzi mi o sam ping bo moze byc on niski a i tak laguje. Chodzi mi o to czy jak mam ten ~200 to bedzie mi scinac czesto czy da sie w spokoju grac ?


Przy 200 da się grać... ba nawet przy 300 dasz radę...

Ja sam mam neo 512 i mi ping skacze od 70 do 130. W porywach do 170 ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:06 
 
jakby przez caly czas ludzie mieli grac na takim lagu jak ty mowisz to pewnie przestali by wogole grac w wowa( bl<- :lol: ),wszystko plynnie chodzi z pingiem 200

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:14 
 
Slaneesh lag na piratach jest wszechobecny, bawilem sie tam troche wiec wiem jak to wyglada. Pokazuje Ci niby ping 200-700, a tak naprawde czujesz jakby to bylo 5000-10000, czasami mozna odejsc od kompa i zrobic herbate, a jak wrocisz to moze spell ktory castowales sie skonczy castowac - chociaz i tak nie zawsze to mialo miejsce bo czesto chwile potem serv padal i czekales jak admin wroci do domu i zrobi reczny reset...

Nie szukaj podobienstw miedzy piratami, a orginalami bo i tak ich nie znajdziesz- na orginale ping 200 to ping 200, owszem zdarzaja sie czasami lagi ale jest to 0.000001% w porownaniu z piratami :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:22 
 
Nie szukam podobienstw, chce sie tylko upewnic ze sytuacja na globalu wyglada inaczej :) Skoro jest tak jak mowisz to jestem na 90% przekonany do kupna. Jeszcze tylko kwestia wyboru serva bo jest ich tyle ze glowa mala.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 23:28 
 
Slaneesh napisał(a):
Nie szukam podobienstw, chce sie tylko upewnic ze sytuacja na globalu wyglada inaczej :) Skoro jest tak jak mowisz to jestem na 90% przekonany do kupna. Jeszcze tylko kwestia wyboru serva bo jest ich tyle ze glowa mala.


Szczerze ? Jak nie masz znajomych lub czegos co by Cie ciagnelo do starych servow to nie pchaj sie na nie, radzilbym Ci zaczac na ktoryms z najnowyszch, z tego co pamietam tych najnowszych jest raptem 3-4 wiec Twoj wybor by sie koncetrowal tylko na wyborze rodzaju serva(pvp, pve, rpg)


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 11:36 
 
Tez probowalem grac na jakis funserverach (lvl255 max) i to byla tragedia;/ Lag ogromny, jak zmieniasz zone dodatkowe bary sie wylaczaja, caly czas errory wyskakuje itd... Bez porownania z globalnym... Jak jakims cudem podobal ci sie wow na piratach nie ma co sie zastanawiac:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 12:01 
 
uwazaj bo WoW wciaga.... jesli masz dziewczyne/zone to juz przygotuj sie na zerwanie :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 12:27 
 
Karoid napisał(a):
Help Problem z kontem goscia, Jak odzyskac pytanie do konta( i jeszcze 1239843 takich samych tematow) nie mzoesz tego dodac do ktoregos ?? :har:


a ty co taki kozak?


Slaneesh napisał(a):
A jak wyglada sprawa pingow ? Na privach nawet polskich z niby super mega szybkim laczem wyglada to tak ze czar sie zaladuje i nie leci od razu tylko trzeba troche poczekac. Tak samo jest na globie czy wszystko jest ladnie pieknie, bez zadnych zgrzytow ?


ja nie mam zadnych problemow z pingami....


...chyba ze pol europy ma :) najczesciej dziele swoj los z lagiem z turkami,szwedami i portugalczykami jak wszyscy polacy ;-)

Huragan napisał(a):
uwazaj bo WoW wciaga.... jesli masz dziewczyne/zone to juz przygotuj sie na zerwanie :)


no ta dla ciebie wow to pvp wiec nie wiesz co to reputacja, farmienie reputacji i boost reputacji, pograj troche pve to bedziesz wiedzial ze istnieje cos takiego i np. idac z panna/zona na spacer wlasnie boostujesz repa u niej i znow mozesz go tracic spedzajac dlugie godziny z wow'em...wystarczy nie tracic repa ponizej honored i dobrze jest lol ;-) j/k


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 12:33 
 
Huragan napisał(a):
uwazaj bo WoW wciaga.... jesli masz dziewczyne/zone to juz przygotuj sie na zerwanie :)


A wiec to taka jest przyczyna tych wszystkich zaburzen emocjonalnych? :(


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2006, 12:34 
 
Fabianek napisał(a):
idac z panna/zona na spacer wlasnie boostujesz repa u niej i znow mozesz go tracic spedzajac dlugie godziny z wow'em

Sex, zapomniales o sexie - najszybsza metoda zeby zrobic Exalted ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.