mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 22.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:04 
 
ten tamat pragnol bym zalozyc z mysla o takich osobach jak ja ktore nie maja zielonego pojecia jak robic wlasnie UI etc. czytalem wiele o tym jak robic wlasne ui na zagranicznych stronach, dowiedzialem sie ze trzeba sciagac mody i wogule, jednym slowiem pograzylem sie w swojej niewiedzy jeszcze bardziej:), no wiec prosil bym o zrobienie jakiegos poradnika co to jest ui, jak je edytowac, moze jakies gotowe ui zamiesic etc.( sorry jesli byl juz taki temat, prosil bym o odeslanie mnie do niego). Wiem ze jest wiele takich osob jak ja wiec PROSZE O POMOC, z goty THX

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:10 
 
zanim zacznie sie flame to ja odpowiem.

Mody (addony) sciagniesz z Curse Gaming lub z ui.worldofwar.net. Popatrz na statsy modow czyli na ilisc pobrac, rating itd.. to pozwili ci wybrac pomocne mody. Poza tym masz tu u nas na forum watek o modach w ktorym forumowicze wypowiadaja sie na ich temat.

Pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:15 
 
a ja dodam ze w FAQ znajduje sie odpowiedz na twoje pytanie:
viewtopic.php?t=11077


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 08:58 
 
Co to mody i do czego służą?
Mody są to modyfikacje interfejsu, które mają na celu pomóc graczowi dostarczając mu wielu przydatnych informacji. Często jest tak, że jeśli czegoś brakuje ci w standardowym interfejsie to dany mod może ci to uzupełnić.


Jak zainstalować Mod?
Wejdź do katalogu, w którym znajduje się WoW, następnie znajdź folder "interface" (np. C:\Program Files\World of Warcraft\interface\ ), wejdź do niego i stwórz w nim katalog "Addons". Do katalogu "Addons" wstawia się ściągnięte z netu mody. Należy pamiętać o tym, aby mieć zawsze najnowszą wersje modu zgodną z wersją gry, ponieważ poniewarz innym przypadku mod może nie działać. Po wstawieniu do katalogu "Addons" Moda wystarczy odpalić WoW, i teraz, kiedy pojawia się ekran wyboru postaci w dolnym lewym rogu ekranu pojawi się przycisk "Addons". Klikając na ten przycisk pokaże nam się aktualna lista zainstalowanych modów, w tym dziale można się dowiedzieć na temat wersji moda i czy jest ona zgodna z wersja gry. W tym oknie można także włączać i wyłączać mody.



Dwa najlepsze adresy do szukania modow:
http://ui.worldofwar.net/
http://www.curse-gaming.com/mod.php


Nie wiem jak u Ciebie z angielskim no ale podam na wszelki wypadek:
Installing/Removing UIs and Mods


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 13:14 
 
To wyczerpuje temat, nie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.