mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:08 
 
W ciągu ostatnich dni widzialem 2-3 Podobne tematy, więc zakładam jednen ogólny. Zapraszam do opisywania swoich problemów związanych z opłacaniem wowa.

Otórz pierwsze pytanie zadam ja:

Od ponad roku zawsze oplacalem wowa kartą, więc zaskoczył mnie gość który opowiadał mi, że on przez caly ten czas robiłto samo generatorem numerów kart kredytowych. Brzmi troche abstrakcyjnie, więc pytam sie czy to jest ściema czy nie? (dorwałem jeden taki generator, jednak on nie dawał tego 3-cyfrowego kodu na końcu numeru karty...)
ps. Prosze mnie Nie flamowac za oszustwa, bo nie zamierzam takowych dokonywać :) pytam z czystej ciekawości

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 16:26 
 
Problemow zadnych nie ma, chyba ze strona nie dziala w ogole. Reszta bez komentarza tak naprawde..


_________________
Nestor#1522


Posty: 15
Dołączył(a): 22.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 12:39 
 
z tego co wiem kiedys byl taki blad przy platnosci ze gdy wpisales numer karty blizz odblokowywal ci konto lecz dopiero nastepnego dnia chcial pobrac kase i gdy tego nie mogl zrobic konto zamrarzal tym sposobem mozna bylo tak "placic" co dziennie... lecz ponoc juz zablokowali takie "placenie"
PS: info nie potwierdzone wiec zbytnio temu nie wierzyc prosze


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 17:17 
 
Ciagle działa.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 18:10 
 
Wczoraj cancelowalem konto od razu po zaplaceniu i mi je zmrozilo, czyzby kasa jeszcze nie polecaial z konta do blizza i dlatego? Boje sie jescze raz wprowadzic karte bo bede mial debet na - i moze pojda mi odsetki. Mam zablokowane raz 51 zl a bede mial dwa razy, na co pozwolic sobie nie moge. Ktos wie czy sa naliczane odsetki jak sie zejdzie na minus, ale po 3 dniach po koncu blokady wroca pieniadze?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.