mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:58 
 
Poniewaz kazdy topic ostatnio konczy sie na Flame albo offtopiku - Prosze bardzo

Tu macie temat do flamowania, offtopikowania, wyzywania sie, ja go do flames na razie nie wrzuce... zobaczymy jak to sie rozwinie.

Prosze o konstruktywne wypowiedzi ( kek)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:08 
 
Shadhun_ napisał(a):
Tak, papciu Sandman, prosimy opowiedz nam jeszcze raz bajke "O Fabianku i złych kurwa ppl".


dobra nazwa :D

napisze ksiazke:
"O Fabianku i złych kurwa ppl" by Sandman


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:28 
 
S4ndM4n napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Tak, papciu Sandman, prosimy opowiedz nam jeszcze raz bajke "O Fabianku i złych kurwa ppl".


dobra nazwa :D

napisze ksiazke:
"O Fabianku i złych kurwa ppl" by Sandman


W sensie "Przewodnik turystyczny po zakatkach Azerothu - Tips and Tricks" ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:38 
 
Mam pomysł na pierwszy rozdział:
"Jak irytować się bez powodu - L2P dla początkujących, praktyczne porady".


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:12 
 
h34t napisał(a):
GJ, tak trzymac - kolejny temat do zamkniecia.


Wiesz, problem polega na tym, ze paradoksalnie historia o portalu w Blasted Lands byla jedna z ciekawszych ktore kiedykolwiek tu przeczytalem ...

Zreszta samo przeniesienie tamtego topicu do flames uwazam juz za spore naduzycie ... Ale coz :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:35 
 
Fabianek napisał(a):
grats "kurwa ppl" nastepny thread do przeniesienia do flames/lockniecia

Qraczek napisał(a):
Zreszta samo przeniesienie tamtego topicu do flames uwazam juz za spore naduzycie ... Ale coz :P


to idz do niego i poszukaj zdjec jakie postuje twoj GM za to powinien dostac perm bana bo board o wow to nie jest miejsce na jego erotyczne marzenia.


Link zostal usuniety i tyle, zreszta wiekszosc ludzi zareagowala na niego zapewne tak jak bylo to zamierzone - smiechem.

Btw, powiedz mi prosze jakie kryteria nalezy wypelnic aby byc "kurwa ppl". Naprawde mnie to fascynuje :) Bo o ile wczesniej chodzilo raczej o prostactwo na serwerach o tyle odnosze wrazenie ze teraz termin ten, szczegolnie w Twoim rozumieniu, ma duzo wieksze znaczenie ;)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:48 
 
Poziom niektorych osob postujacych utwierdza mnie w przekonaniu, iz internet powinnien byc dostepny od ukonczenia 18 lat oraz posiadania odpowiednio wysokiego IQ.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:50 
 
Masz kogoś konkretnego na myśli? Jeśli tak to nie bądź odmieńcem i zagłosuj: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=20856.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:54 
 
whiteman napisał(a):
Masz kogoś konkretnego na myśli? Jeśli tak to nie bądź odmieńcem i zagłosuj: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=20856.



Niektorych to juz totalnie porypalo, autorowi tego tematu o fabianku to chyba mozg zlasowalo albo musi sie dowartosciowac w internecie :o

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:55 
 
Nie wiesz jaka jest geneza tego topica tbh ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 11:50 
 
Qraczek napisał(a):
Link zostal usuniety i tyle, zreszta wiekszosc ludzi zareagowala na niego zapewne tak jak bylo to zamierzone - smiechem.


moze dla ciebie i innych FoD'ow jest to smieszne, dla mnie jest to obrzydliwe i wow board jest conajmniej nieodpowiednim board'em aby postowac takie zdjecia.


Cytuj:
Btw, powiedz mi prosze jakie kryteria nalezy wypelnic aby byc "kurwa ppl". Naprawde mnie to fascynuje :) Bo o ile wczesniej chodzilo raczej o prostactwo na serwerach o tyle odnosze wrazenie ze teraz termin ten, szczegolnie w Twoim rozumieniu, ma duzo wieksze znaczenie ;)


jak widac "kurwa ppl" przeniesli sie na to forum :roll:

niszczac ~80stron naprawde fajnego threada

yell w IF
Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:05 
 
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Link zostal usuniety i tyle, zreszta wiekszosc ludzi zareagowala na niego zapewne tak jak bylo to zamierzone - smiechem.


moze dla ciebie i innych FoD'ow jest to smieszne, dla mnie jest to obrzydliwe i wow board jest conajmniej nieodpowiednim board'em aby postawac takie zdjecia.


Odnosze wrazenie ze "i innych FoD'ow" ma tu znaczenie conajmniej pejoratywne :D Ale coz, na to nic nie poradze ze tak to rozumiesz. Czy obrzydliwe ? Coz ... z tym akurat trudno sie nie zgodzic. Ale prosze Cie , nie przekonuj mnie ze nalezysz do grupy biednych wrazliwych internautow, ktorzy nigdy w zyciu nie zajrzeli np. na rotten.com . Jakbys na to nie patrzyl byl to zart - jak kazdy zart obciazony ryzykiem, ze ktos go nie zrozumie, kogos on obrazi, a ktos inny uzna ze jego matka wlasnie zostala obrazona. Generalnie - handle it i nie placz jak to sie zle czules przez weekend po zobaczeniu tego linka (i nie tlumacz mi teraz, ze nigdzie nie napisales ze plakales - chodzi o pewne uogolnienie).


Cytuj:
Cytuj:
Btw, powiedz mi prosze jakie kryteria nalezy wypelnic aby byc "kurwa ppl". Naprawde mnie to fascynuje :) Bo o ile wczesniej chodzilo raczej o prostactwo na serwerach o tyle odnosze wrazenie ze teraz termin ten, szczegolnie w Twoim rozumieniu, ma duzo wieksze znaczenie ;)

jak widac "kurwa ppl" przeniesli sie na to forum :roll:


Nie odpowiedziales. Ja nie pytalem sie czy "kurwa ppl" gdzies sie przeniesli. Pytalem, jesli nie zrozumiales wczesniej, kim sa Ci "kurwa ppl" i na jakiej podstawie definiujesz kogos jako "kurwa man". Zwykle sam zadajac pytanie oczekujesz odpowiedzi konkretnej i dokladnej. A podejrzewam, ze nie powinienes miec klopotow ze zdefiniowaniem Twoich .. ekhem ... przesladowcow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:09 
 
Ty ziooom to chyba proste FoD = Kurwa ppl. Robimy kolejną ankietkę?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:15 
 
Qraczek napisał(a):
Odnosze wrazenie ze "i innych FoD'ow" ma tu znaczenie conajmniej pejoratywne :D


inne FoD'y to twoj GM i rayla :P

Cytuj:
Ale prosze Cie , nie przekonuj mnie ze nalezysz do grupy biednych wrazliwych internautow, ktorzy nigdy w zyciu nie zajrzeli np. na rotten.com .


za to naleze do grupy ktora weszla na ten site przez ciekawosci i poszla wymiotowac po 1st zdjeciu.

Cytuj:
Jakbys na to nie patrzyl byl to zart - jak kazdy zart obciazony ryzykiem, ze ktos go nie zrozumie, kogos on obrazi, a ktos inny uzna ze jego matka wlasnie zostala obrazona.


http://mmorpg.pl/index.php napisał(a):
World of Warcraft
Dyskusje na temat WoW


czy do ciebie nie dociera ze to jest board o WOW a nie o gejach???

Cytuj:
Generalnie - handle it i nie placz jak to sie zle czules przez weekend po zobaczeniu tego linka (i nie tlumacz mi teraz, ze nigdzie nie napisales ze plakales - chodzi o pewne uogolnienie).


nie ma to znaczenia czy sie dobrze czulem chodzi oto ze tu maja byc dyskusje o wow a nie o gejach jak to probowal zrobic twoj GM.

Cytuj:
Nie odpowiedziales. Ja nie pytalem sie czy "kurwa ppl" gdzies sie przeniesli. Pytalem, jesli nie zrozumiales wczesniej, kim sa Ci "kurwa ppl" i na jakiej podstawie definiujesz kogos jako "kurwa man".


jednym slowem: kurwa ppl = prostak w swiecie wow, doskonalym przykladem jest twoj GM.


jeszcze jedna uwaga do ciebie dlaczego offtopicujesz?



zeby nie bylo calkowitego offtopica:
Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:23 
 
to byla dyskusja o WoW, a konkretnie o graczu WoWa o nicku Fabianek, chcialem przyblizyc jego sylwetke postujac irl fotke


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:04 
 
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Odnosze wrazenie ze "i innych FoD'ow" ma tu znaczenie conajmniej pejoratywne :D


inne FoD'y to twoj GM i rayla :P


To precyzuj od razu, a nie uogolniasz :)

Cytuj:
Cytuj:
Ale prosze Cie , nie przekonuj mnie ze nalezysz do grupy biednych wrazliwych internautow, ktorzy nigdy w zyciu nie zajrzeli np. na rotten.com .

za to naleze do grupy ktora weszla na ten site przez ciekawosci i poszla wymiotowac po 1st zdjeciu.


Wspolczuje. Szczerze. I zastanawia mnie jak wrazliwym trzeba byc, aby tak zareagowac. Ale niewazne :)
Jako ciekawostke powiem ze ja wszedlem na strone, stwierdzilem "oooo .. kuurwa ...", po czym wylaczylem ja. Natomiast zastanawia mnie Twoje "po 1st zdjeciu" ... Jakos nie zauwazylem zeby bylo ich tam wiecej niz to jedno. Za przeproszeniem - drazyles temat czy co ?

Cytuj:
Cytuj:
Jakbys na to nie patrzyl byl to zart - jak kazdy zart obciazony ryzykiem, ze ktos go nie zrozumie, kogos on obrazi, a ktos inny uzna ze jego matka wlasnie zostala obrazona.


http://mmorpg.pl/index.php napisał(a):
World of Warcraft
Dyskusje na temat WoW


czy do ciebie nie dociera ze to jest board o WOW a nie o gejach???


Alez ja doskonale zdaje sobie sprawe o czym jest ten board drogi Fabianku. Tylko widzisz, natura boardow, czy tez forow jest taka, ze to glownie uzytkownicy decyduja co sie na nich znajduje i niestety korzystajac z boardow musisz liczyc sie z pewnym ryzykiem. Problem w tym, ze zdecydowana wiekszosc postow na tym forum, ma z WoW niewiele wspolnego, a jednak nie bulwersuja Cie one az tak bardzo.

Cytuj:
Cytuj:
Generalnie - handle it i nie placz jak to sie zle czules przez weekend po zobaczeniu tego linka (i nie tlumacz mi teraz, ze nigdzie nie napisales ze plakales - chodzi o pewne uogolnienie).

nie ma to znaczenia czy sie dobrze czulem chodzi oto ze tu maja byc dyskusje o wow a nie o gejach jak to probowal zrobic twoj GM.


Fabienne, tak szczerze. Czy rownie oburzony bylbys gdyby Twoj nick nie byl w to wplatany ? Zreszta na co ja licze. Odpowiem od razu za Ciebie.

Fabianek: Tak, bo to nie chodzi o mnie tylko o to ze to board o WoW.

Zgadlem ?

Cytuj:
Cytuj:
Nie odpowiedziales. Ja nie pytalem sie czy "kurwa ppl" gdzies sie przeniesli. Pytalem, jesli nie zrozumiales wczesniej, kim sa Ci "kurwa ppl" i na jakiej podstawie definiujesz kogos jako "kurwa man".


jednym slowem: kurwa ppl = prostak w swiecie wow, doskonalym przykladem jest twoj GM.


O prosze, a jednak umiesz odpowiedziec :)

To teraz jak to sie ma do wczesniejszej dyskusji:

Fabianek: O jaka smieszna aukcja. Koles pisze ze na AQ, a sprzet chujowy. Hahahah. (to tak w duzym skrocie)
Sarmata: Fabian, AQ to nazwa serwera ....
Rayla: Selfown Fabie :)
Niebezimienny: Srednio smieszna ta aukcja fabianku ...
Buffchef: Fabianek leszczu ; 1. wklejasz _nieśmieszne_ linki; 2. nie rozumiesz prostego sformułowania "postać na serwerze"; 3. nabijasz się z noobów, aby podnieść swe ego "pro" gracza;
Fabianek: Ojojo .. ja biedny, ownd by kurwa ppl ...

I gdzie tu rzeczone prostactwo ? Bo ja jakos nie bardzo potrafie sobie wyobrazic (w standardach forumowych) delikatniejsze zwrocenie komus uwagi ze dal tylka (i bynajmniej nie chodzi mi to o skojarzenia gejowskie). Ja pomijam fakt, ze gdzies w trakcie tego tlumaczysz ze "nie pomyliles sie tylko nie wiedziales (lol ?)", a na zwrocenie Ci uwage przez Rayla odgrywasz sie Thaddiusem, sugerujac nizszy od Twojego poziom zaawansowania w grze - sam tym samym prowokujac :)

Cytuj:
jeszcze jedna uwaga do ciebie dlaczego offtopicujesz?


Uwielbiam bezproduktywne, akademickie dyskusje na dowolny temat :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:06 
 
Idzcie na IRC'a czy czaterie.

Modek proszony, modek.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:08 
 
h34t napisał(a):
Idzcie na IRC'a czy czaterie.

Modek proszony, modek.


/Cry more


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:14 
 
Sand Ty dla mnie jestes marnym prowokatorem z kompleksami wiec daj sobie spokoj i zajmij sie czyms pozytecznym bo dyskusja z Toba na jakilowiek temat = zmarnowany czas. "Gjupiutki" jestes wiec pewnie to jako komplement odbierzesz.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 13:15 
 
h34t napisał(a):
Sand Ty dla mnie jestes marnym prowokatorem z kompleksami wiec daj sobie spokoj i zajmij sie czyms pozytecznym bo dyskusja z Toba na jakilowiek temat = zmarnowany czas. "Gjupiutki" jestes wiec pewnie to jako komplement odbierzesz.

A na podstawie czego wywnoskowales ze z kompleksami ?


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.