mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:13 
 
jak uzywac woodoo dool poniewaz mam lalke ale jak chce jej uzyc to pisze ze potrzebuje krwi gri'lek's blood jezeli ktos moze mi odpisac na maila bede wdzieczny jak to zdobyc podobno w zg jest ta krew ale prosil bym o wypowiedz jakiegos loka ktory posiada laleczke moj numer gg 5116847. z gory dziekoweczka

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:33 
 
Banan (Musa L., Musella (Franch.) C.Y.Wu) - rodzaj bylin z rodziny bananowatych obejmujący około 80 gatunków. Występują one pomiędzy zwrotnikiem Raka i zwrotnikiem Koziorożca w Azji, Afryce i Australii. Pod koniec XIX wieku banany pojawiły się w krajach europejskich.

Łodyga
Nie rozgałęziona.
Liście
Gęste pokrywy liściowe pokrywają łodygę. Na szczycie znajduje się pióropusz podługowatych i dużych liści.
Kwiaty
Zebrane w szczytowy, duży, zwisający kwiatostan złożony z kwiatów grzebieniastych. Zapylane są one przez ptaki lub nietoperze.
Owoce
Żółtawa, podłużna, do 20 cm długa, mączysta i pozbawiona nasion jagoda.
Wymagania
Bananowiec do prawidłowego rozwoju potrzebuje klimatu ciepłego i wilgotnego, gdyż wysoka jakość owocu zależy od dużej ilości wody i wysokiej temperatury, w związku z czym zasięg jego uprawy ogranicza izoterma 20°C. Najlepsze wyniki przy opadach wynoszących 120-150 mm miesięcznie. Wymagania glebowe rośliny nie są duże, chroni ona natomiast glebę przed erozją.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:05 
 
Musisz mieć kolege knajta który wali z aksa i kolege druida który wali z różdżki oni ci pomogom! :-?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:11 
 
Ja posiadam laleczke ale wstydze sie o tym pisac....

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:14 
 
http://www.wowwiki.com/Zul'Gurub_Enchants

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:38 
 
to nie jest zul gurub enchant tylko woodoo dool.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Posty: 32
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:01 
 
Ej nie śmiejcie sie z niego. Skad masz ta lalke? Kupiles konto i juz byla? Pomoge Ci z tym w grze, podaj namiary tylko na siebie to sie odezwe.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:40 
 
Czego flejmujecie newbiesa.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 01:26 
 
o jak milo wszyscy pomocni jak zawsze no i od przyrostu postow rosnie e-peen

krew leci z gri'leka to jest boss ktorego sumonujesz tam gdzie sa impy dalszy informacjie poszukaj na http://wow.allakhazam.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 01:49 
 
Dana napisał(a):
Czego flejmujecie newbiesa.


Bo kazdy kto moze zdobyc ten item moze dowiedziec sie wszystkiego na jego temat od ludzi z gildii, albo samemu wyczaic co i jak, to nie jest trudne.

A sugerujac sie jakoscia posta.. :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 02:39 
 
Cytuj:
Bo kazdy kto moze zdobyc ten item


Jakby on zdobył ten item sam to by nie pytał. Pewnie kupił konto :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 05:53 
 
shizmas napisał(a):
jak uzywac woodoo dool poniewaz mam lalke ale jak chce jej uzyc to pisze ze potrzebuje krwi gri'lek's blood jezeli ktos moze mi odpisac na maila bede wdzieczny jak to zdobyc podobno w zg jest ta krew


ta krew mozesz zdobyc zabijajac opcjonalnego (summonowanego) bossa Gri'Lek
On zawsze dropuje ta krew, ale tylko jest jedna krew na caly rajd.
By sie dowiedziec jak summonowac tych bossow przeczytaj sobie http://www.wowwiki.com/Edge_of_Madness


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 06:57 
 
Huragan napisał(a):
shizmas napisał(a):
jak uzywac woodoo dool poniewaz mam lalke ale jak chce jej uzyc to pisze ze potrzebuje krwi gri'lek's blood jezeli ktos moze mi odpisac na maila bede wdzieczny jak to zdobyc podobno w zg jest ta krew


ta krew mozesz zdobyc zabijajac opcjonalnego (summonowanego) bossa Gri'Lek
On zawsze dropuje ta krew, ale tylko jest jedna krew na caly rajd.
By sie dowiedziec jak summonowac tych bossow przeczytaj sobie http://www.wowwiki.com/Edge_of_Madness


i prawie jak zwykle zle piszesz :P, ilosc "zielonek" z summonow jest losowa i jest to od 1 do 3


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:01 
 
ja zawsze widzialem dropy w ilosci jeden :)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:04 
 
Huragan napisał(a):
ja zawsze widzialem dropy w ilosci jeden :)


u nas najczesciej wylatuja 2, ale akurat wtedy jak trzeba wiecej niz 1 to wylatuje 1 i ludzi placa sporo dkp za itemek ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:36 
 
@autor prawde powiedziawszy niewazne czy lock czy inna klasa kazda klasa potrzebuje tych samych itemow aby zlozyc trinket. wszystkie 4 itemy ktore ci brakuja dropuja z summowanych bossow (hmm ty przeczytales "use" ?). kazdy boss dropuje od 1 do 3 a zeby nie bylo za latwo to ten sam boss summonuje sie przez 2 tygodnie, po nich przez 2 tygodnie jest kolejny etc.
bossow jest w sumie 4 wiec zlozenie wszystkich czesci zajmuje ~8tygodni :). Aby summonowac bossa potrzebujesz Gurubashi Mojo Madness, moze go zrobic kazdy alchemik co byl w ZG i nauczyl sie recepty (mozna sie jej nauczyc z tablicy obok miejsca gdzie sie summonuje bossy). jedno mojo starcza na 3 przywolania. powodzenia w zdobyciu trinketu :]


@wiekszosc przedmowcow newbie zadal pytanie a wy go jedziecie, czy tak ciezko sobie wyobrazic ze dopiero zaczol przygode z wow wlasnie dingnol do 60tki, zobaczyl na trade channel WTS Warlock Voodoo Doll i postanowil kupic bo zobaczyl napis "Class: Warlock" ? Nikt od razu nie byl uber pr0 pamietam ja jak zninjowalem pierwsza swoja lalke tez sie zastanawialem co z nia zrobic :P a swoja droga do dzis jeszcze nie zlozylem trinketu, nie mam zdrowia chodzic do zg ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 10:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:42 
 
Mysle ze najwieksza przysluge osobie poczatkujacej mozna zrobic odsylajac na
http://www.thottbot.com
lub
http://wow.allakhazam.com

Zakladajac podstawowa znajomosc angielskiego mozna sie naprawde sporo dowiedziec, szczegolnie o questach i itemach.

Czyli dawac wedke, a nie rybe :)

Tlumaczac bardzo dokladnie mozna komus zrobic krzywde, bo za chwile wroci z bardzo podobnym problemem :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:45 
 
@up to znajdz mi na thocie info ze mojo madness jest potrzebne do przywolania bossa oczywiscie nie wiedzac o istnieniu tego itemu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:53 
 
Nie mam thotta w pracy, ale jestem sie gotow zalozyc, ze krecac sie w okolicy np. Grilek's Blood mozna znalezc wszystkie potrzebne opisy.

Ja nie mowie o thotcie jako thotcie - mowie jesli sie nie domysliles o komentarzach, ktore obok "HUNTER WEAPON !1111oneone" przy polowie broni jest tak naprawde poteznym zasobem wiedzy o wow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:53 
 
Fabianek napisał(a):
@up to znajdz mi na thocie info ze mojo madness jest potrzebne do przywolania bossa oczywiscie nie wiedzac o istnieniu tego itemu.


http://thotbott.com/?n=748145 po wpisaniu Gri'lek w search. L2Search i przestań stwarzać problemy. Bo równie dobrze: znajdź mi co leci z bossa którego imienia nie znasz i nie wiesz o jego istnieniu, dowiedz się jak go przywołać chociaż nie wiesz że jest, że potrzeba przywołać i tak wogóle to wyjdź.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.