mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 00:02 
Cytuj  
Mam pytanie 3 miesiace temu skonczylem z Wowem i skasowalem swoje 2 chary w sumie konczylem definitywnie i nie sadzilem ze wroce do tej gry jeszcze ale coz pech chcial :lol: ze znow mam ochotke zagrac i moje pytanie czy istnieje mozliwosc by mi przywrocili moje postacie? W sumie 3 miechy minely wiec nie wiem czy Oni to jeszcze gdzies tam trzymaja to. jesli jest taka mozliwosc to czy trzeba wystosowac jakas specjalna petycje czy wystarczy podac nazwe level i prosbe o przywrocenie?


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 00:35 
Cytuj  
"Oni" ci nawet mogą przywrócić po roku. Kwestia tylko podejścia i odpowiedniego sformuowania treści ticketa :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:15 
Cytuj  
"Oni" moga wszystko kwestia tego czy im sie chce. Ladnie napisany ticket + umiejetna rozmowa + troche farta co do charakteru GM'a ktory odbierze ticket = mozna prawei wszystko


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:20 
Cytuj  
Niestety 'prawie' w przypadku blizza robi spora roznice, ale jesli trafisz na gm ludzkiego to daa sie zalatwic;)

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:34 
Cytuj  
bez problemow da sie odzyskac postac po skasowaniu, odzyskiwalismy jedna 2 dni temu, ktora specjalnie skasowalismy


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:41 
Cytuj  
Da się. Ja tak swoją odzyskałem, dostałem potem meila ze zjebą żebym tego więcej nie zrobił.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 07:47 
Cytuj  
w wogole to jest taki twink priest na BLu co sobie gra tydzien ally tydzien horde ;)

mial twinka 29 na hordzie skasowal , rollowal ally zrobil 29lvl priesta a teraz tylko kasuje i odzyskuje, i tak sobie gra tydzien tu tydzien tu i mu juz z 4 razy odzyskali bez problemow


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:28 
Cytuj  
Taaa, po stronie hordy też jest taki głąb. Tyle że nikt go nie lubi, bo jest chyba najlepszym przykładem forum trolla grającym w WoW-a. W każdym razie kasował postać chyba ze 6 razy i za każdym razem mu przywracają.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:55 
Cytuj  
Swoja droga ile jest prawdy w tym ze po przywroceniu postaci nie masz na niej enchantow?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:56 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Swoja droga ile jest prawdy w tym ze po przywroceniu postaci nie masz na niej enchantow?


chyba malo, bo jakby ten koles musial co tydzien robic nowe enchanty na twinka, to by sie zajebal


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:36 
Cytuj  
Nie wiadomo, skoro ma tą postać na ~30 lvl to może nie mieć żadnych enchantów.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:43 
Cytuj  
twink - wiec raczej ma... i to nie te najtansze:)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 09:54 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Swoja droga ile jest prawdy w tym ze po przywroceniu postaci nie masz na niej enchantow?


duzo. (nie zawsze sa w stanie przywrocic enchanty, tak samo jesli masz jakis item typu ,,of eagle'' itp. to niekoniecznie dostaniesz z powrotem taki sam).

I liczba restore jest ograniczona dla konta, ale nie chcą podać, ile razy można tego użyć :-? Też znam ludzi, ktorzy kasowali postacie po 2-3 razy, i było ok. Ale nigdy nie wiesz, kiedy Ci powiedzą ,,nie''.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:11 
Cytuj  
Nie ma czegoś takiego jak ograniczenie na jakieś "akcje z GM`ami".

Raz zdisowałem sobie nie to co trzeba i wysłałem tickecik o przywrócenie. Gadka szmatka i item odzyskałem. Coś tam marudził, że tylko raz tak można i wogóle bla bla bla, a jakiś tydzień później walnąłem podobną akcję i też dostałem itemik. Wszystko zależy na kogo trafisz i tyle. Nie ma żadnych magicznych "ilości próśb".


_________________
Gzzzt

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:24 
Cytuj  
Miales poprostu fart.
Znam duzo ludzi ktorzy juz nie dostali za drugim razem zwrotu itemu.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:34 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Nie wiadomo, skoro ma tą postać na ~30 lvl to może nie mieć żadnych enchantów.

No coz niestety mam obie na 60 wiec jakbym mial dostac golasy wole juz sobie nowa postac myknac. Ale trzeba sprobowac.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 10:48 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Miales poprostu fart.
Znam duzo ludzi ktorzy juz nie dostali za drugim razem zwrotu itemu.
mnie sprzedałem do vendora polearm z zg i był to drugi przedmiot (pierwszy to niebieski back)


_________________
psn

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:13 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Nie wiadomo, skoro ma tą postać na ~30 lvl to może nie mieć żadnych enchantów.

no moj twink ma enchanty ktorych nie powstydzilby sie nikt
szkoda ze nie moge mu zrobic zg enchanta na shoulder, legsy i czape musze sie zadowolic +100hp :(

wogole wczoraj widzialem ze te FrR shoudlery z naxxa nie maja lvl req, szkoda ze nie moge na 29 wejsc do naxxa ^^


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:20 
Cytuj  
no zabawa jest super :P cały 29 lvl bede siedział na WSG, nie mam pojęcia ile dam rade nabic repa (mam friendly) zanim stuknie 30 z kamieni ale powinno byc honored, a reszta na 37-39 :P do exalted - wezme co sie da z sm (miecz na 33) i jazda :D

nie wiedziałem że dodali purpurowe portki :]
w sumie mam tam wszytko - dagger, miecz, bracery, portki, a i tabard wymiata :wink:


_________________
psn

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:29 
Cytuj  
Morge napisał(a):
Nie ma czegoś takiego jak ograniczenie na jakieś "akcje z GM`ami".


http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1083&sid=1

Cytuj:
I was asked to confirm the usage of a limited restoration on my account; what are the limitations of the restoration procedure?

A player and his or her account are permitted a limited number of instances in which the Game Master Department may assist with property recovery. We do not wish to encourage career victims, nor will we penalize players who legitimately make the occasional slip-up. Please remember, however, that reimbursement of any kind is not guaranteed. While we will make every effort to verify and restore your loss, the decision to reimburse your loss is entirely at Blizzard's discretion. If a player is repeatedly making poor decisions that result in lost property, we reserve the right to refuse further reimbursements. While we can restore items with random modifiers (of the Bear, of the Eagle, etc.), we cannot guarantee that you will receive the same modifier you had on your original item. We are also unfortunately unable to guarantee that any enchantments or other additions to an item shall be restored along with it.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.