mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:28 
 
Nie moge sie zalogowac do gry z nieznanych mi przyczyn.. nie uzywam zadnych botow a jak prubuje wejsc to wyswietla mi sie taki komunikat:

"this world of warcraft account has been closed and is no longer available for use. please go to www.wow-europe.com/en/misc/banned.html for further information."

nie mam pojecia czego moze to byc przyczyna:( a jak prubuje sie zalogowac na stronie to takie cos mi wyskakuje:

"Access to this World of Warcraft account has been disabled by Blizzard Entertainment. For more information, including the amount of time it will be in place, please check the email address registered on the account. All information and any updates on the account will have been sent there by the Account Administration team. Please be sure to check "junk" or "spam" folders as well, since notification emails may have been routed there as well.

Possible reasons for this account status may include:

* Temporarily locked because of an ownership dispute.
* Temporarily suspended for breaking Terms of Use or game policy.
* Permanently banned for more serious violations

For more information, you can also call Billing & Account Services at 1-800-59-BLIZZARD (800-592-5499). Please keep in mind that if an account has been permanently banned, the Billing & Account Services team will be unable to make any changes to the account status. To escalate or protest an account ban or suspension, you must email the Account Administration team directly at [email protected]."

na maila mi nic nie przyszlo co dziwne bo pisalem do blizza w sprawie wyjasnienia... dzwonilem i nic, gadanie do automatu. prosze o pomoc.


Posty: 6
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:29 
 
choc teraz jak sobie pomyslalem to pewnie dodzwonilem sie do stanow a tam inna godzina... sprubuje jeszcze w innych godzinach. ale i tak powinni cos na maila napisac przynajmniej czy to mozliwe ze nie odzyskam konta???

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:40 
 
Prawdopodobnie twoje konto zostało zbanowane albo cos w tym rodzaju ;] nie pytaj tylko tak sądze ;p :evil:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 15:46 
 
czemu do stanow? chyba do paryza powinienes..
dostales bana.. sprawdz maila jeszzce raz (dokaldnie zbandaj spam mialowy bo czasmi tam trafiaja listy blizza) powinna zostac podana w nim przyczyna zawieszenia konta

*

Posty: 151
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 16:29 
 
B A N.

tylko nie wiadomo czy forever, czy na jakis czas.

a kupiles od kogos konto? dzieliles je z kims ?


_________________
Oszczędzaj i zarabiaj z głową
________________
Leveling World of Warcraft

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 11:04 
 
za zablokowanie konta tymczasowo jest komunikat "TEMPORARY CLOSED FOR USE" a taki komunikat jak sie wyswietlil Tobie oznacza PERM BAN, przykro mi.... takie rzeczy dzieja sie przewaznie za: uzywanie botow, wspoldzielenie konta, sprzedanie go... itp. sam powinienes wiedziec jaka jest przyczyna ;)


Posty: 6
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:25 
 
nie dzielilem sie z nikim kontem, kupilem nowke, hasla nikt nie znal i nie uzywalem botow... spam sprawdzilem i nic.. jeszcze nie dawno przenosilem postac i wiem ze mi potwierdzenie przyszlo na spam ale tym razem nie dostalem nic... blizz nienawidze cie.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:25 
 
pojedz do ameryki i napisz im na murze ze sa glupi


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 14:39 
 
jakie programy miales odpalone w tle? XD

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:06 
 
taa...ggbot, speederxp, cliker sa bannable


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 6
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:16 
 
ppfffff.. dzieki za pomoc

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:32 
 
A co ci mamy pomóc ? Zrobiłeś coś co podpada pod permaban-ana i już. Ewentualnie padłeś ofiarą jakiegoś keyloggera/trojana - sprawdź antywirem. Ale w 90% przypadków ludzie albo zrobili coś be i nie zdają sobie sprawy z tego (dali pograć na jeden dzien kuzynowi a on włączył hacki) albo zdają sobie z tego sprawę ale chcą kombinować.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.