mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:13 
 
Witam! mam mały problem...otóż: Nauczylem sie Dragonscale ltw ale stwierdzilem ze lepsze dla mnie bedzie Elemental ltw....i mam takie pytanie czy dam rade skasowac Dragonscale? czy to juz zostanie do konca ? pomozcie plz :D

Btw: wiem ze to noobowski temat ale nie wiem co mam rodzic i tyle....

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:24 
 
to powinno byc w pytankach poczatkujacych to raz.

a dwa jedyny sposob to skasowanie calego LW i nauka od nowa (tak bedziesz musial levelowac LW od poczatku)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 08:30 
 
Uuu to wspolczuje leatherworking byl dla mnie najardziej nuzaca profesja do lvl liepij sobie ta druga specjalizacje lvl na alcie , bedizesz mial 2 :)


Posty: 14
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 06:04 
 
Jak juz wybralo sie jeden kierunek to nie mozna tego zmienic nawet kasujac leatherworking i uczac sie od nowa.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 10:30 
 
aze napisał(a):
Jak juz wybralo sie jeden kierunek to nie mozna tego zmienic nawet kasujac leatherworking i uczac sie od nowa.


lol chyba na pirackich serverach.

bo na blizzardowskich sie da:

http://www.wow-europe.com/en/patchnotes/patch-1100.html napisał(a):

Players that unlearn Engineering or Leatherworking may now respecialize if they decide to relearn the professions.



_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 14
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:40 
 
Po co ta docinka o prv serwach? Normalny czlowiek napisal by ze niedawno dodali taka mozliwosc i tyle.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:43 
 
to jest mmorpg.pl tu nie ma normlanych ludzi :P kazdy chce pokazac jaki to on nie jest gosu XD

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 12:45 
 
Ta, a szczegolnie Fabianek, ktory nigdy sie nie myli.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:01 
 
Czyli co kurde :D ?? tak namieszaliscie mi ze sam nie wiem teraz .... zapytalem sie tylko o to :D....echh aa mam jeszcze pare pytań ^^ :) no wiec 1 czy oplaca mi sie wywalic Skiing na 300 lvlu i wsadzic inżyniera ? i 2 moja prof to wlasnie ltw a 50 lvl rogalem pvp mam ;) na daggery( nie wiem czy to robi jakąś roznice ale wolalem podac dane :)).i jeszcze jedno strasznie nowbowskie az mi wstyd :oops: jak mozna ustawic avatar na forum bo w opcjach nie moge znalesc tej opcji ;( please pomózcie

Aaa i czemu ta cala dygresja nie znajduje sie w "Pytaniach dla początkujących"? dlatego ze jeśli bym się o to zapytał to 100 osob pisalo by o tym na 10 stronach i nic bym nie wiedzial :) dlatego wolalem stworzyc nowy temat

i co do engenieri to jakie sa rodzaje ? i czy lepszy jest Death Ray czy jakies granaty ??!! odp plz

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:17 
 
co do inzynieri moge powiedziec bo moja postac byla eng od 10 lvla wiec tak sa dwa rodzaje inzynieri Gnomish skupiajaca sie na roznych gadzetach np item ktory odbija spelle w przeciwinika np on castuje frostoblta ty uzywasz i frostbolt sie odbija w niego death ray jest przydatny dla paladynow dlatego ze mozna go uzyc w bablu Goblin zas skupia sie na bombach wybuchach i tego typu sprawach ogolnie jak jestes Gnomish mozesz uzywac wszystkiego co maja gobliny tylko jakis goblin inzynier musi ci to stworzyc a jak jestes goblin mozesz uzywac zabawek z gnomish oprocz death raya.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 19:30 
 
heh :D a duzy dmg ma ten Death Ray ? :D a jaki dmg maja granaty ? :D kurde jeste zielony w tych sprawach wiec prosze o pomoc :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2006, 20:37 
 
aze napisał(a):
Po co ta docinka o prv serwach? Normalny czlowiek napisal by ze niedawno dodali taka mozliwosc i tyle.



bo jesli nie wiesz to po co wprowadzasz w blad? tymbardziej ze wczesniej zostalo napisane ze sie da?

Nokiu$ napisał(a):
heh :D a duzy dmg ma ten Death Ray ? :D a jaki dmg maja granaty ? :D kurde jeste zielony w tych sprawach wiec prosze o pomoc :D


death ray od ~700-2,1k a granaty mja maly ~200 ale daja disorient na 3sec :)


Nokiu$ napisał(a):
Czyli co kurde :D ?? tak namieszaliscie mi ze sam nie wiem teraz .... zapytalem sie tylko o to :D....echh aa mam jeszcze pare pytań ^^ :) no wiec 1 czy oplaca mi sie wywalic Skiing na 300 lvlu i wsadzic inżyniera ? i 2 moja prof to wlasnie ltw a 50 lvl rogalem pvp mam ;) na daggery( nie wiem czy to robi jakąś roznice ale wolalem podac dane :))


jesli to twoja pierwsza postac i nie masz sponsora lepiej trzymaj sie kombinacji trade skilla zbierackiego (mining/herb/skinning) + produkcyjnego bo nie wyrobisz finansowo

Cytuj:
i co do engenieri to jakie sa rodzaje ? i czy lepszy jest Death Ray czy jakies granaty ??!! odp plz


jedno i drugie? :)

najpoprularniejsze granaty to iron grenade tanie i efektywne i moze je robic kazdy :) a death ray jest bardzo mily szczegolnie dla rogue razem z combo gouge daje niezly boost dmg w pvp :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:54 
 
No ok wybralem inżynierie ;) uwaga skill 120 ;D i rośie ; ) zajebista sprawa xD. Mam pytanie : moiwliscie o tych rodzajach Gnomish i Goblin :) chce byc Gnomish ze względu na Death Ray. i teraz pytanko kiedy sie wybiera kim sie zostaje (gnom lub gobiln) i czy moge uzywac dynamitow bedac Gnomish xD.... ?

heh to powie ktos jak ustwaic Avatar ?:D:D:D:D:D::D bo znalesc nie moge: < :oops:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2006, 09:59 
 
Nokiu$ napisał(a):
No ok wybralem inżynierie ;) uwaga skill 120 ;D i rośie ; ) zajebista sprawa xD. Mam pytanie : moiwliscie o tych rodzajach Gnomish i Goblin :) chce byc Gnomish ze względu na Death Ray. i teraz pytanko kiedy sie wybiera kim sie zostaje (gnom lub gobiln) i czy moge uzywac dynamitow bedac Gnomish xD.... ?


iirc kiedy bedziesz mial 250 skilla dostaniesz questa ale glowy nie dam napewno ma to zwiazek ze skillem twojej profesji i raczej napewno 225+

inzynier moze uzywac wszystkich przedmiotow z inzynierii zarowno gnomish jak i goblin z wyjatkiem tych ktore sa BoP (tak jak np. Death ray jest bop i kazdy inzynier musi sobie sam zrobic nie moze kupic od innego)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.