mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 3.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 19:30 
 
mianowicie gram Priestem na 9lvl i czytałem ten poradnik do priesta jednej rzeczy nie rozumiem czy gdzies się wybiera pomiedzy holy priesy a shodawo priest czy tylko chodzi o umiejetnosci które wybieramy i drugie pytanku bo zamierzam byc shadow priest jaki on ma mozliwosci leczenia skory z drzewka holy nic niedajemy (czy w umiejetnosciach shadow jest opcja leczenia czy jednak z drzewka holy walimy w leczenie a w shadow wszystki inne jak to jest)Prosze o odpwoedzi dopiero zaczynam i moze to troche głupie pytanie ale juz sie pogubiłe.Pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 19:32 
 
*rence*

po pierwsze nie wiem o co ci chodzi tak fajnie formulujesz pyatnia
po drugie ja na 9 lvl sie gubisz to chyba czas wybrac cos mniej skmplikowanego? saper? pasjans?

zadaj to pyatnie w tym temacie i jakos bardziej "po polskiemu" bo ja nie wyrabiam :)
viewtopic.php?t=12659&start=2360


Ostatnio edytowano 28 wrz 2006, 19:35 przez Postal, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 19:34 
 
po prostu nim pograj dłużej niż do lvl 9, zobaczysz sam.


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 19:58 
 
zobacz tutaj http://www.thottbot.com/?c=Priest aby zobaczyc skille priesta, zobacz tutaj aby zobaczyć drzewka talentów priesta => http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... lents.html

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 20:42 
 
Postal napisał(a):
po drugie ja na 9 lvl sie gubisz to chyba czas wybrac cos mniej skmplikowanego? saper? pasjans?


Szczerze mowiac to ja znam ludzi majacych 60stki w WoWie ktorzy pasjanasa czy sapera za bardzo nie ogarniaja :/. Ja proponuje bardziej FPSy, te malo skomplikowane. Idziesz i strzelasz, jasne ze dobry w tym nie bedziesz ale do pogrania wsytarczy :).

A co do Priesta to... ehhh chlopie, zacznij od FAQ... ale jak chcesz naprawde dobrze poczynac sobie w shadow to moge ci zrobic fantastyczny item na twoj level, dzieki ktoremu bedziesz zadawal o wiele mocniejsze obrazenia shadow - Blue Overalls. Na prawde bardzo dobre biore tylko 400g od sztuki (serwer Grim Batol EU :P).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.