mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 11:35 
Cytuj  
Ostatnio miewam dziwny problem. Moj kilent wow.exe osiaga download w granicach 4-8 kbps, podczas gdy regułą był download nie wiekszy niz 0.2 kbps.
Owocuje to dosyc nieprzyjemnym lagiem i latency w granicach 1000 ms.
Ma ktoś jakiś pomysł skąd to się wzięło i jak temu zaradzić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 14:10 
Cytuj  
moze masz wlaczony "background Downloader" i ci sciaga jakiegos patcha .


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 15:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
moze masz wlaczony "background Downloader" i ci sciaga jakiegos patcha .


Nie nie wow.exe ściaga.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2006, 17:42 
Cytuj  
Pamiętam jak kiedyś były problemy z mega lagiem na niektórych serverach (+ głównie na BGs), to właśnie tak się to objawiało dla mnie. Tzn downl skakał do 4+kbps, dostawałem kilkunastosekundowego lagspike, po czym gdy lagspike odpuszczał klient się synchronizował z serverem w tempie ekspresowym, tzn wszystko przez kilka sekund działo się 10x szybciej.

Anyways, standardowa procedura, wyłącz wszystkie addony zobacz czy dzieje się to samo, skasuj WDB, sprawdź firewall, sprawdź, (jeżeli masz router) czy nie blokuje ci jakiś portów itp itd.

Ahh, właśnie sobie przypomniałem, na tamte lagspikes pomagało trochę zmniejszenie MRU i MTU w routerze, może też spróbuj.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 09:46 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Pamiętam jak kiedyś były problemy z mega lagiem na niektórych serverach (+ głównie na BGs), to właśnie tak się to objawiało dla mnie. Tzn downl skakał do 4+kbps, dostawałem kilkunastosekundowego lagspike, po czym gdy lagspike odpuszczał klient się synchronizował z serverem w tempie ekspresowym, tzn wszystko przez kilka sekund działo się 10x szybciej.

Anyways, standardowa procedura, wyłącz wszystkie addony zobacz czy dzieje się to samo, skasuj WDB, sprawdź firewall, sprawdź, (jeżeli masz router) czy nie blokuje ci jakiś portów itp itd.

Ahh, właśnie sobie przypomniałem, na tamte lagspikes pomagało trochę zmniejszenie MRU i MTU w routerze, może też spróbuj.


Ok dzięki pomieszam troche w tym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.