mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 00:24 
 
Nie wiem czy ten temat byl walkowany, przegladalem forum dosyc skwapliwie szukajac takiego tematu i niestety nei znalazlem. Dlatego osmielilem sie sam zalozyc. Chcialbym poznac opinie zwyklych szarych ludzi na ten temat, czy to dobre rozwiazanie czy nie?? Moja opinia na ten temat jest jednoznaczna to jest błąd... Moim skromnym zdaniem to byla jedyna roznica miedzy Horda a Alliance... Teraz opprocz pixeli te frakcje nei beda sie roznic niczym... Bo jako wielki fan zła i Hordy nie będę mogł zdzierżyć Paladyna w hordzie, bo jak to święty wojownik po stronie zła :wtf: ?? Od poczatku gram Horda i zawsze wiedzialem ze szaman to jest ktos unikatowy, ktos taki z ktorym ja nigdy osobiscie nei spotkam sie na polu walki... A tu patrzcie neispodzianka;/... Wiec sadze ze blizzard strzelil sobie sam gola... Pzdr dla fanow Hordy... FOR THE HORDE


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 00:34 
 
kkkk20 napisał(a):
Bo jako wielki fan zła i Hordy nie będę mogł zdzierżyć Paladyna w hordzie, bo jak to święty wojownik po stronie zła :wtf: ?? Od poczatku gram Horda i zawsze wiedzialem ze szaman to jest ktos unikatowy, ktos taki z ktorym ja nigdy osobiscie nei spotkam sie na polu walki... A tu patrzcie neispodzianka;/... Wiec sadze ze blizzard strzelil sobie sam gola... Pzdr dla fanow Hordy... FOR THE HORDE


1> Slabo szukales, bo temat taki sie przewinal i ludzie DAWNO wyrazili swoje zdanie

2> Poczytaj troszke o Lore, kk(kejkejdawdziescia)? Wyskakiwanie z "pozdro dla hordy i jestesmy zli, mroczni a horde pala beda wojownikami swiatla" to totalna bzdura. Wystawiasz sobie tylko zle swiadectwo przez nieznajomosc swiata WoW i powolywanie sie na "strone zla". Nie ma zadnej strony zla, ale zeby ci bylo lepiej wyobraz sobie, ze poza mechanika i skillami jak paladyna, nowa klasa dostanie Horde wersje setow (niepewne info) i PvP setow (pewnie info),
a klasa ta nazywa sie blood fuckinknight, nie paladyn.

PS. co do draenei shamanow, przypomnij ich 'mniej wyewoluowane wersje' - od samego poczatku byli wsrod nich shamani.
Zreszta poczytaj chociaz podstawowe info ze stronki BC zamiast sie osmieszac ;/ Teraz musze przez ciebie serial obejrzec, bo sie zirytowalem przed snem (a to niezdrowo) :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 00:55 
 
Cytuj:
Poczytaj troszke o Lore


Lore świata Warcrafta dzieli się zasadniczo na "przed BC" i "po BC".

Lore World of Warcraft było świetne i doskonale rozwijało świat warcrafta, natomiast kontynuacja w BC na początku zapowiadała się wyśmienicie (ponowny atak Płonącego Legionu, otwarcie Dark Portalu etc.) natomiast to co zaprezentowano potem...draenei jako wyrzutki ze "społeczeństwa" eredarów którzy nie chcieli się podporządkować sargerasowi (nie, nie temu od pisu :) ) czy blood elfy porywające naaru by "nauczyć" się ich "mocy" to dla mnie ciut naciągane (że już nie wspomne o "spejs szipach" i "pew pew" elfach) :)

Let the flame begins !

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 01:36 
 
Tomugeen moze i sie nie znam, zalozylem topic tylko po to aby ludzi wypowiedzieli swoje zdanie. ty sie mozesz powolywac na swiat wowa i cala historie, a aj zwykly szaraczek powoluje sie na to ze fajnie bylo jak cos roznilo od siebie dwie frakcje. Prosze cie o swoja opinie a nie o oczernianie innych... Tyle odemnie;/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 08:19 
 
Cholernie zle rozwiazanie z tymi shamanami i palladynami, teraz horda i ally stracily swoj klimat

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 09:10 
 
daruj sobie, to juz bylo przerabiane kilka miechow temu


Ostatnio edytowano 14 paź 2006, 09:11 przez Postal, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 09:11 
 
:wtf: :wtf: :wtf:

Co wy z tym klimatem...wróżki jesteście czy co...a może już macie BC i to ja jestem zacofany??? :har: :har:

Ciągle tylko horda psioczy, że paladyn to ple ple ple i ple ple ple, że będzie w Hordzie, ale jakoś nie widze żeby "Alieny" oburzały się, że będą mieli shamanów...A może chcecie, żeby zabrali z hordy paladyna ( którego jeszcze nie ma)??? Co za tym idzie???

Ally będzie na nowych serwach jeszcze bardziej do przodu z PvE, co a tym idzie kiedy horda będzie zaczynać MC to ally juz będą BWL kończyć...taaak widze już BG. Taka jest przynajmniej moja opinia i nikt się nie musi z nią zgadzać ale z tym całym "Frakcje stracą swój urok i klimat" to przesada...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 09:28 
 
Bo palladyn i gnom == mega agroo na horde :D
Zreszta co tam Pall... Krwawy Rycerz ma jakieś tam różnice szczególnie Mounty w wersji hordy sa duzo ladniejsze.
A statki Kosmiczne ee tam. W FR byly, ale tam to elfy nimi lataly i kolonizowaly inne planety. Ba nawet jakąś agencje kosmiczną miały.
Krwawe Elfy porywają boga eee tam. High Elfy z Warhammera mogly ich kontrolować (w czasach swojej świetnosci) potem zyli "tylko" jak równi sobie.

rofl. A kto po premirze dodatku bedzie robić MS i BWL ? To chyba w 5 osób zeby sprawdzić czy da rade na 70 levelu w itemach z Karazhan :P

Ja tam BG nie widze jak czytalem to wszystkm sie strasznie spodobalo Outdoor PvP w Outlands :D


Posty: 21
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 09:55 
 
Wszystko na ten temat:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... =blood+elf

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:02 
 
iniside napisał(a):

Ja tam BG nie widze jak czytalem to wszystkm sie strasznie spodobalo Outdoor PvP w Outlands :D



miałem tu na myśli różnice gearu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:11 
 
Stefq napisał(a):
iniside napisał(a):

Ja tam BG nie widze jak czytalem to wszystkm sie strasznie spodobalo Outdoor PvP w Outlands :D



miałem tu na myśli różnice gearu...

Jak roznice geary lol ?
Itemki z PvP maja byc takie same (jakosciowo) jak za PvE.
Chodzi o tych co dodatku nie kupia. I tak wiekszosc ludzi kupi, predzej czy pozniej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2006, 10:20 
 
Nie znam nikogo z mojej gildi kto nie cieszylby sie z paladyna w hordzie.
Wiekszosc sobie alta zrobi a kilka osob zapowaida reroll. Placza tylko dzieci na forach

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:17 
 
Horda psioczy ze beda miely paladyna ?? No tak bo paladyn w porownaniu do szamana to totalne dno!! Dlatego allianci nie placzza ze beda mieli szamana ^^


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:19 
 
tak tylko ciekawe czemu horda placze ciage na forach ze ally to eazy mode ?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 15:51 
 
a poco komu easy mode jak horda bedzie pvpowala i nie bedzie musiala sie wysilac sie w pve?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 16:18 
 
Ja pierdole ludzie macie problemy... Ja gram teraz horde i mi to pasuje bo ally nic nie grają i może shammy cos do ich gry wniesie ; p


_________________
I gotta stay high (...)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2006, 16:52 
 
Mysle, ze to konczy nasza dyskusje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.