mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:43 
 
W jaki sposob blizzard wykrywa boty ?
maja jakis sprzet do tego ? np. moj znajomy mowi ,ze ma bota odpalonego na tym samym kompie co swojego wowa (tylko w innym oknie) ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:50 
 
A skąd wiesz, że wykrywa?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:52 
 
Nie wydaje mi się aby wykrywali, gracze zgłaszają, ja zglosiłem 3 boty w Earthen Ring, w Ungoro, farmiące Tary po Living Essence, no cóż, rozmawiałem z GM, wszystko ładnie cacy, tydzień mija a one wciąż biegają, to jest chore, pierd*** że chcą z tym walczyć, a tak naprawde g*** robią, przecież wystarczy się przejść do Ungoro, GM spewnością może się teleportnąć, zobaczyć i dać od razu bana, a tak, boty biegają sobie, zabierają tobie mooby... Dziś byłem z kolegą w Deadwind Pass i chyba z 6 botów było... n/c

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 12:57 
 
Miejmy nadzieje, że w BC nie będzię się opłacało farmować słabszych mobków, wtedy boty znikną same :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:05 
 
Buffchef napisał(a):
Miejmy nadzieje, że w BC nie będzię się opłacało farmować słabszych mobków, wtedy boty znikną same :]


znikna z ungoro/deadwind pass a pojawia sie w outlandach


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 13:10 
 
Hmm nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi :|
Mam nadzieję, że "zwykłe" mobki w tzw. outdorze będą dawać bardzo mało golda. Nie tylko te <60 lvl, ale wszystkie.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 14:32 
 
Moldar napisał(a):
Nie wydaje mi się aby wykrywali, gracze zgłaszają, ja zglosiłem 3 boty w Earthen Ring, w Ungoro, farmiące Tary po Living Essence, no cóż, rozmawiałem z GM, wszystko ładnie cacy, tydzień mija a one wciąż biegają, to jest chore, pierd*** że chcą z tym walczyć, a tak naprawde g*** robią (...)

te a wiesz jak to wszystko wyglada ze od razu "blizz is beee, widac ze to bot a oni nic!"
dobrze skonfigurowany glider jest aktualnie niewykrywalny, przez dobrze skonfigurowany chodzi mi:
- poprawnie i niestandardowo ustawione bary
- ustawienie bota w tle tzn. znika glowny panel, dostep mamy tylko do standardowych przyciskow, wybierajacych sciezki i co wazniejsze rzeczy
- rozsadnie ustawienie automatycznych odpowiedzi na whisper gm'a
- ustawienie alarmu dzwiekowego w przypadku whispera gma/czy chocby zwyklego gracza tak by w razie czego szybciutko mozna bylo do kompa wrocic
itp. itd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:02 
 
No sorry, ale boty które ja widziałem to zwykłe szmiry w takim razie. Hordziak co walka robił te same ruchy, zawsze w idealnych odstępach czasowych, dwa inne huntery robiły tak samo. To samo w Deadwind Pass, one wszystkie są głupie, od razu widać że to bot z daleka. Nie grałem hunterem ale na /general powiedziała mi jedna osoba że aby pet mógł osiągnąć 60 poziom trzeba dać mu imię, a one nazywają sie po prostu " boar " itd.

Wszystkie boty które widziałem widać z daleka, te same ruchy, zderzają się ze skałą, nie odpowiadają na szept... to widać i nikomu się nie chce dupy ruszyć aby takich ludzi od razu zbanować.

zresztą, te boty które ja spotkałem sa całodobowe, są zawsze już od dawna.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:36 
 
"Nie grałem hunterem ale na /general powiedziała mi jedna osoba że aby pet mógł osiągnąć 60 poziom trzeba dać mu imię, a one nazywają sie po prostu " boar " itd."

Owned lol.


Posty: 38
Dołączył(a): 3.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:34 
 
A czy jesli bot jest odpalony na tym samym kompie co inny wow (bez bota) to zbanuja obydwa konta ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:36 
 
No boty potrafia człowieka wkur*wic, musisz zabic 30 danych mobkow a tu Ci lata 2-3 takich i Ci zabija kurde :P w Tanaris to lata tego od grona i wogole...Rozne sa boty jedne te dobre, drugie ze złe ^^ jak kto woli...

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:45 
 
to są jakieś dobre :roll: ??

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 18:32 
 
tak, dla blizza sa dobre te ktore latwiej im wykryc i zbanowac


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 00:10 
 
Moldar napisał(a):
No sorry, ale boty które ja widziałem to zwykłe szmiry w takim razie. Hordziak co walka robił te same ruchy, zawsze w idealnych odstępach czasowych, dwa inne huntery robiły tak samo. To samo w Deadwind Pass, one wszystkie są głupie, od razu widać że to bot z daleka. Nie grałem hunterem ale na /general powiedziała mi jedna osoba że aby pet mógł osiągnąć 60 poziom trzeba dać mu imię, a one nazywają sie po prostu " boar " itd.

a gdzie ja tam napisalem cos w stylu ze rusza sie w losowym kierunku czy jakos inteligentnie? tak widac ze to bot... ale oni nic nie moga zrobic jesli nie sa w stanie wykryc na komputerze gracza bota + jesli gm (podkreslam GM, bot moze odpowiadac zwyklym gracza jak ich totalnie ignorowac) whispernie to takiego podejrzanego a on odpowie to moga mu naskoczyc...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 06:55 
 
bota mozna poznac po tym ze:
a) biega waypointami(taka sama sciezka mniej wiecej)
b) zabija tylko to co widzi, wolno, nie dynamicznie gra
c) nie odpowiada na /w ani /wave ;p
d) skreca strzalkami jakby, plynnie zakreca i zwroty robi itd.. mechanicznie tak..

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 07:44 
 
mozna by boty zaklasyfikowac w 2 kategorie (oczywiscie jesli sie to tyczy wykrywalnosci)
-ogolno dostepne
-made in china

1. sa to boty ktore znajdujesz na platnych stronka etc - blizzard je zna i co patrz poprawia wardena zeby wylkrywal aktualna wersje (blizz np zniszczyl totalnie wowsharp)
2. tutaj chodzi mi raczej o utalentowanych programistow ktorzy tworza boty zeby dla saqmych siebie/zamknietego grona osob - z tym raczej ciezko walczyc bo blizz ich na oczy nie widzial i nie ma pojecia o ich sposobach maskowania

jesli cie kusi botowanie -- to moim zdaniem najlepsze boty znajdziesz na naszym forum w dziale -- trade-- szukaj"power leleving" LOL -- nie do wykrycia sa :D

a tak na powanie to nie polecam nikomu .. szkoda kasy i czasu na zrobienie postaci pozniej raidowaniu nia przez jakis czas i wkoncu ban (tak blizz nie banuje odrazu)


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:36 
 
blizz wogole nie banuje na dobra sprawe :P

pozatym, boty same w sobie sa nie do wykrycia... dopiero po zachowaniu postaci i reportowaniu mozna 'wykryc' ze ktos uzywa bota... warden na glidera nie poradzi

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 08:57 
 
Czy my się czasem z tym nie powtarzamy?
Już chyba był topic na ten temat...
Nie mamy i tak na to wpływu, niewiele się zmienia po raportach. Jedyne co możemy zrobić to pomarudzić, a na to raczej szkoda czasu.
Może zamknę, co?

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 09:50 
 
E, może nie...


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 10:07 
 
o2 my jestesmy polakami :) uwielbiamy marudzic :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.